Hafıza ve Flash belleklerde disk yazma korumasını kaldırmak

İsimli konu WH 'İşletim Sistemleri' kategorisinde, aliguzel33 üyesi tarafından 4 Şubat 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Hafıza ve Flash belleklerde disk yazma korumasını kaldırmak. yardım edin ya lütfen bu disk yazma hatası nasıl kalkıyor hem hafıza kartlarınde hemde usb belleklerde usb hafıza kartlarında disk yazma korumasını kaldırma USB ve Flash Disk virüslerine kesin çözüm. ...

1. yardım edin ya lütfen bu disk yazma hatası nasıl kalkıyor hem hafıza kartlarınde hemde usb belleklerde
    4 Şubat 2009
  2. Hafıza ve Flash belleklerde disk yazma korumasını kaldırmak Cevapları

3. siz yardı etmediniz ama ben bunun sorununu buldum

bundan kurtulmak için şu adımları izleyin
    Başlat/çalıştıra gelip regedit yazıp tamam dedikten sonra;
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contro l\StorageDevicePolicies kısmından WriteProtect i bulup sağ tıklayıp "değiştir" dedikten sonra orada çıkan değer eğer 1 ise 0 yapın.
    Son olarak ControlSet001 ve ControlSet002 kısımlar içinde aynısını uygulayın
    .
    4 Şubat 2009
  4. saollllllllll kankaaaaaaaaaaaaaa
    6 Şubat 2009
  5. sağol babacan... emeğine sağlık:tamam:
    28 Şubat 2009
  6. ya storage bende yok ne yapıyım
    15 Mart 2009
  7. neyine tşk etmişsiniz ben bilmiyom ki hiç bi işe yaramıyo ne kadar pcd denediysem çalışmadı adamı sinir ediyonuz ya
    22 Nisan 2009
  8. arkadaşım o senin beceriksizliğin sanırım ben denedim oldu sen yapamıyorsan bari çamur atma kullandığım sistem WİN XP PRO SP3 ve harika bir şekilde oldu paylaşım yapan kardesime çok teşekkür ederim ayrıca
    28 Şubat 2010
  9. Hocam süpersin.Ellerin dert görmesin.
    17 Mart 2010
  10. hay Allah senden razı olsun be kardes inan çok makbule gecti işin gucun rast gitsin selametle
    22 Mayıs 2010
  11. hasta etmeyin adamı
    bende
    WriteProtect "0"
    ama yinede usb belleği hatta birçok belleği kullanabiliyorum
    24 Haziran 2010
  12. çok teşekkür ederim kanka allah razı olsun çok sağol sen olmasan ben hafıza kartının yazma korumasını kaldıramazdım
    1 Temmuz 2010
  13. siz harikasınız..cok teskler
    5 Temmuz 2010
  14. arkadaşlar bendede söylediğiniz strorage vs write protect filan çıkmıyor. allah aşkına bir yardımcı olun
    28 Ağustos 2010
  15. Arkadaslar vista ultimate kullanıcıları için önerisi olan yokmu ?
    25 Eylül 2010
  16. arkadaşlar kart okuyucuyu değiştirin bendede sorun vardı başka siteden buldum denedim oldu
    26 Eylül 2010
  17. Yha Bende Storage Device poLices DosYası Yoq Ne YapmaLıyım YarDım Edin ..!!!!
    19 Kasım 2010
  18. ya aynen bendede stro bilmemne denen sey yok napıcaz YARDIMMM????
    16 Aralık 2010
  19. selam arkadaslar 16 gb verbatim flash bellegım var dediklerinizin hepsini aynen yaptım format tool ile biçimlendirmeye geldim fakat media diski yazma korumalı diyo açılıyo otomatik aç ı kapattım yinede olmadı aslında acılıyo ama içine bise atamıyom ve içinden bişe alamıyom içerdende silemiyom dosya bozuk veya okunamaz durumda dıyo formatta atamıyom 1 aydır bununla ugrasıyom olmuyo olmuyo olmuyo lütfen yardım
    29 Ocak 2011
  20. kardeşim bn xp sp3 kullanıom ama wrte varya sondaki çıkmıoacaba birtek sp3 temi var çünkü bu xp sp2ye dönüştürülmüş hali
    4 Şubat 2011
  21. sa beyler bana bi yardımcıolum usb korumasını kaldıramıorum bi ara bende bi program vardı adı flaşh free bole bişeydi şimdi silindi o program daha bulamıorum bi yardımcı olursanız sevinirim
    27 Şubat 2011
soru sor

Hafıza ve Flash belleklerde disk yazma korumasını kaldırmak

Alakalı Aramalar:

1. flash bellek koruma kaldırma regedit