Gta san andreastaki bilinmeyenler ve açıklamaları... ( yardım yeri )

İsimli konu WH 'Oyun Genel' kategorisinde, kanki_uzun üyesi tarafından 28 Ağustos 2008 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Gta san andreastaki bilinmeyenler ve açıklamaları... ( yardım yeri ). arkadaşlar merhaba ben gta san andreasta ki şu bölüme kafam takıldı yardım ederseniz sevinirim : haritada kırmızı bir kalp var oraya gidiyorum sonra... GTA SAN ANDREASTAKi ARABALARDAN SIKILDIYSANIZ... Gta San Andreas Yardım! ...

1. arkadaşlar merhaba ben gta san andreasta ki şu bölüme kafam takıldı yardım ederseniz sevinirim : haritada kırmızı bir kalp var oraya gidiyorum sonra kırmızı bir yer var oraya gidince yanıma bir kız geliyor ve ben nereye gidersem oda geliyor o ne olabilir ha bide ingilizce bir şeyler söylüyor arabayı hızlı sür felan filan gibisinden yardımcı olursanız sevinirim :D
    okuduğunuz için teşekkürler
    28 Ağustos 2008
  2. Gta san andreastaki bilinmeyenler ve açıklamaları... ( yardım yeri ) Cevapları

3. dostum o senin manitan onun seveceği yerlere götürmen lazım zaten haritda sana gösterir nereye götürecegini ;)
    28 Ağustos 2008
  4. evet o senin sevgili oluyo..
    28 Ağustos 2008
  5. bende ps2 de türkçe si vardı (öldü diyeceğine ildö gibi şeyler yazıyodu idare ediyodu ama alt yazı ve yazıları türkçeydi)evine gidip alıyodum kızı dönüş te bırakınca "bak işte oldu gördün mü onu acayip s....tin yazıyodu yani buluşmasan bile bişey olmaz o sadece paranı yiyo
    18 Ekim 2008
  6. olum o senin sevgilin bide hot coffea modunu indir manitayı biracıya götür eve gel bişi sorcak sana y ye bas eve kızı s.k
    12 Mart 2009
soru sor

Gta san andreastaki bilinmeyenler ve açıklamaları... ( yardım yeri )