gta san andreas ufo araştırmalarım

İsimli konu WH 'Oyun Genel' kategorisinde, emin berk üyesi tarafından 25 Ağustos 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: gta san andreas ufo araştırmalarım. uzun süren araştır malarım sonucu area 59 dan area 69 a transfer olan ufo lara rastladım ancak fotoraf makinem yoktu sonra ufo ların için de uzaylı değil... Gta San Andreas hileleri Gta san andreas Yardım ...

1. uzun süren araştır malarım sonucu area 59 dan area 69 a transfer olan ufo lara rastladım ancak fotoraf makinem yoktu sonra ufo ların için de uzaylı değil amerikan askerleri var ve işte ufo hikayesi amerika birleşik devletleri uzayda çok çok gizli ufo araştır maları yaptının sonucuna vardım area 59 daki gizli TELEPORT KAPISI olduğnu anladım bir gün area 69 da saklandım ve 6 saat sonra bir ufodan askerler indi ve büyük bir kapının yanında durdu ve kapı açıldı içeri girdiler bıçakla ikisinide öldürdüm ve içerde dolaşmaya başladım ve işte size bir ufo resmi [​IMG]
    25 Ağustos 2009
  2. gta san andreas ufo araştırmalarım Cevapları

3. nası ya ben ufo görmek için orlarda nöbet tutuyom bi asker bile göremiyomya:agla::agla:
    20 Şubat 2011
  4. ya 69. bölge neresi
    9 Temmuz 2011
  5. Bunların hepsi palavra.Aslında bir modla yapılıyor.Seasparrow yerine ufo makinası ekleniyor.Olay bundan ibaret.Uzatmaya gerek yok.
    6 Ağustos 2011
  6. area 59 helikopterle gittiğinizde arkadan uçan şeler geli o radarda görünü o sonra seni patlatıp gidio
    2 Ekim 2011
  7. hepsi yalan inanmayın ufo göründüğüne bakmayın çünkü o sadece arkadasımızın dediği gibi ufo modu bir dosya indirip bir dosya silip yapıştırıyon al sana ufo hiç oyunda değişiklik yapmadan gören olan varmı yoktur.
    3 Kasım 2011
  8. area 69 yani area 51 çölde bi askeri üst o arkadan gelen füzeler area 51 için gösteriş olsun die ufo vurma amaçlı roket atarlar ama videolarda hiç ufo vurmuyo sadece içinde olduğumuz uçan cisimleri vuruyo
    28 Mart 2012
  9. peki nie hic kuşları vurmadığını düşündünmü ? veya normal kuşların san andreasta beyaz oldugunu ve agızları fılan oldugunu ama kartalların neden sadece bır kutucuk oldugunu ? :)
    21 Nisan 2012
  10. bakın arkadaşlar söyleyim şimdi hep gece olsun hilesi var onu yazın sonra çöldeki askeri bölgeye gidin orda bekler ken sarı bi ışık çıkacak 1 kere çıkıcak 2. çıktığında ise dahada yakın ola cak sonra kjkszpj yazıp sinepiri alın ve aya ateş edin sonra ayın boyutu değişicek uzak olacak dahada yakın olacak en yakını yapın ve askeri bölgeye girin ve 3. çıkışında sarı ışık uzay gemisi gelecek af edersiniz uzun yazdım ama isteyen ler için bu lazım
    4 Ağustos 2012
  11. Bu oyunu 7 yıldır MODSUZ hem pc hem de ps2 den oynuyom ufoya da rastlamadım :D
    16 Ağustos 2012
  12. :) bu ufo olayı oyun modların dan kaynaklanıyor. ayrıca bakılınca ve tarihi göz önüne alınınca oyun bug yapması normal. siz gidip orda inatla duracağınıza gidip polis binasında hayalet arayın aynı şans la bulurusnuz ama bu bir bug dur. ben oynarken biyere gittim orada bi kafe tarzı bi şey vardı. duvarda ufo resmi asılıydı.6 yıldırz oynuyorum tek gördüğüm ufo fotorafı oydu :)
    16 Ağustos 2012
  13. ufo cafe orası hani binanın girişinin solundaki direğin ucunda dönen süs amaçlı bir ufo var başka da yok.
    ayrıca ufocafe nin içinde girdikten sonra sağda bilardo masası var orda oynamanızı tavsiye ederim adam baya bi beceriksiz :D
    16 Ağustos 2012
  14. :) valla hiç bilmiyorum. oynamayalı 2 sene olmuştur :) hayırladığım tek şey ufo larla ilgili o. ayrıca arkadaşım zamanında bana bi mod vermişti. şehirdeki herkez zombiydi. hızlı koşup seni öldürmereye çalışıyordu. çok güzel bi mod du o. ama favorim kesinlikle değişmez. sokaktaki insanlar 4 ayır renk oluyor herkez. sen mavi renktekilerdeensin. tüm şehir birbirine dalıyor 4 çete halinde :) bi de hileyle herkeze silah veriyorsun süper bişi oluyordu.
    16 Ağustos 2012
  15. nasıl ufo görülüyor
    6 Eylül 2012
  16. görülmüyor!
    7 Eylül 2012
  17. Arkadaşlar arkadaşımız doğru söylüyor mod bunlar.. Bide Car Spawner diye bir program var onla istediğimiz arabayı yaratıyoruz helikopter veya uçak bölümüne bakın ufo felan yok mod da ise bir helikopteri değiştirip koyarlar helikopter gibi kalkar yani zevki çıkmaz.(bende ufo modu var UFO öyle büyüktüki indirmesi zordu)
    12 Eylül 2012
  18. yıl olmuş 2012 . 2013 olacak . Bu olaylar 2007 de çıktı :hehehe:
    13 Eylül 2012
  19. EFSANELER UNUTULMAZ!!
    GTA SAN'ı 10 yıl daha beğenerek oynayabilirim ŞAKAM YOK!!
    Gerçekten MÜTHİŞ Bir Oyun!!!1!!11
    Bence Asla değerini yitirmez.
    Rockstar ne yaparsa yapsın GTA serisine daha iyi bir oyun ekleyemez!!!
    Kendi fikrimdir arkadaşlar
    Saygılar :D
    13 Eylül 2012
soru sor

gta san andreas ufo araştırmalarım