gta san andreas koca ayak yeti

İsimli konu WH 'Oyun Genel' kategorisinde, [\cj] üyesi tarafından 4 Ocak 2010 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: gta san andreas koca ayak yeti. koca ayakla ilgili herşeyi göstericem Gta San Andreas YARDIM Koca ayak yeti yokmu (resimli) ...

1. koca ayakla ilgili herşeyi göstericem
    4 Ocak 2010
  2. gta san andreas koca ayak yeti Cevapları

3. [​IMG][​IMG]
    4 Ocak 2010
  4. yaa bide koca ayak yamasını koysanda sana bi posta +100 rep verem:tamam::tamam:
    7 Ocak 2010
  5. modun linki
    http://www.gtanetwork.it/zone/pafile...wnload&id=5142

Gerçek hayatımızda Yeti ve Bigfoot adında Himalaya dağlarında yaşayan goril gibi iki yaratık var. Daha önce duymuşsunuzdur. Hala varlıkları tam kesinleşmedi. GTA San Andreas'da ormanda bu yaratığın olduğu söyleniyordu. Ben ormanda saatler boyu arama yaptım. Hiçbir şeye rastlamadım. Sonra Youtube'da bu modun videolarını gördüm. Bu mod ile oyuna Koca Ayak'ı ekleyebiliyorsunuz. Birde size görev veriliyor. Bu görevde o yaratığı öldürmelisiniz. Size 20 dakika veriliyor. 20 dakikada yaratığı ormanda bulamazsanız sürenin sonunda yaratığın nerde olduğu haritada gösteriliyor. Sizde gidip onu öldürüyorsunuz ve 25000 dolar ile saygı kazanıyorsunuz. Yaratık sizi gördüğü zaman kaçıyor. Ona ateş ederseniz sizi kovalamaya başlıyor ve yakalarsa size yumruk atıyor. Yaratık çok hızlı ve zor ölüyor. Ben birsürü fotoğrafını çektim.

Önemli Uyarı: Modu yükledikten sonra kayıt dosyalarınıza giremezsiniz. Çünkü hata veriyor. Yeni oyuna başlamak zorundasınız. Yeni oyuna Los Santos'daki bir kanalda başlıyorsunuz. Kas gücünüz maksimum durumda. Çevrenizde 2 araba, 1 jet uçağı ve yaratığı öldürmeniz için her türlü silah var. Ben Vulcan Minigun'ı veya Roket Atarı seçin derim. En büyük hasarı onlar veriyor. Görevi almanız için gitmeniz gereken yer "D" ile gösterilmiş. Orda bir klube var ve bir adamdan bu görevi alıyorsunuz. Bu görev en çok 4 kez bitirilebiliyor. 4 kez görevi bitirirseniz "Yeti" adlı yaratık açılıyor. "Mount Chilliad" adlı dağın zirvesine çıkarken bu yaratık yolda karşınıza çıkıyor. Bigfoot'a nazaran daha zor ölüyor ve çok hızlı koşuyor. Diğer görev yeri ise "CJ" ile gösterilmiş. Orasıda oyunun ana hikayesi zaten herkes biliyor.

Modu Yüklemek
    1)"text" klasörünün içindeki dosyayı Program Files/Gta San Andreas/text klasörünün içinde kopyalayın.
    2)"data" klasörünün içindekileri Program Files/Gta San Andreas/data klasörüne kopyalayın.
    3)"Modelli" klasörünün içindeki dosyaları şu adımlarla yükleyeceksiniz:
    -Program Files/Gta San Andreas/Models klasöründeki "gta3.img" adlı dosyayı Img Tool 2.0 ile açın. Açılan pencerede "Commands" menüsünden "Add" seçeneğini seçin ve "Modelli klasörünün içindekileri tek tek bu yöntemle "gta3.img" dosyasına atın.

Artık modu yüklediniz. Şimdi oyuna girip oynayabilirsiniz.

Mutlaka dosyaların yedeklerini alın. Kayıt dosyalarınıza giremediğiniz için modu tekrar silmek istediğinizde bu dosyalar işinize yarayacaktır.

img tool programını burdan indirebilirsiniz:
    DownloadLink: http://rapidshare.com/files/66212096/imgtool20.rar

bu program çok işinize yarıycak
  6. peki koca ayak vurunca nekadar can alıyor çelik yelek giymeliyizdir herhalde bende bir gta manyağıyımda:D:D
    13 Ocak 2010
  7. bence ölümsüzlük hilesi yap
    bu arada mod olmayan gta larda koca ayak ve yeti aramayın

mod olduğunda tren tünellerinde yetiyi görebilirsiniz

modda koca ayak öldürülünce 1.000.000 dolar

yeti öldürülünce 500.000 dolar geliyor
    22 Ocak 2010
  8. saol:yuppi:
    25 Ocak 2010
  9. SAOL AMA (REP YOK MALESEF):uzgun:
    18 Temmuz 2010
  10. yav arkadaşlar koca ayak neden çok çabuk ölüyo

5 minutes süre sonraki ekleme :

yav hani çok zor ölüyodu kocaayak
    [kizgin]
    9 Ağustos 2010
  11. diğe text filan onları bulamıom:alala:
    21 Ağustos 2010
  12. gta 3ımg dosyaysı yok
    7 Ocak 2011
  13. arkadaslar ben scarface'nin dediklerini teker teker sırasıyla yaptım ve oyuna en bastan basladım;sonra ''D'' yazan yere gittim ve kırmızı bölgenin içine girdim ondan sonra oradaki eve havadan bakmaya basladı 5-6 saniye gectikden sonra bilgisayar donuyo bnu 3-4 defa denedim her seferinde aynı oluyo.. aceba ne yapmam lazım yardımc olabilirmisiniz..
    12 Ağustos 2011
  14. Models klasörünün içinde.
    15 Ağustos 2011
  15. hocam bende d görevine başlıyınca oyun donuyo ???

aynen dostum bendede o sorun var
    8 Eylül 2011
  16. abi mod tamamda koca ayak gelmiyor yardımmmmmmm:öhh:

aynen bendede donuyo
    21 Eylül 2011
  17. 5 Kasım 2011
soru sor

gta san andreas koca ayak yeti