Göz Farı Renk Seçimi

İsimli konu WH 'Cilt Bakımı ve Güzellik' kategorisinde, MaSMaVi üyesi tarafından 26 Eylül 2008 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Göz Farı Renk Seçimi. Açık kahve rengi gözler her rengi seçebilirler: altın rengi[IMG] kahve-portakal tonları[IMG] gri-yeşiller[IMG] gri-maviler[IMG] haki yeşiller. Yeşil... Göz farı sürme teknikleri ve seçimi Göz Farı Sürme Teknikleri ...

  1. Açık kahve rengi gözler her rengi seçebilirler: altın rengi[​IMG] kahve-portakal tonları[​IMG] gri-yeşiller[​IMG] gri-maviler[​IMG] haki yeşiller.
    Yeşil gözler : mürdüm[​IMG]lila [​IMG]gülkurusu tonları
    Mavi gözler: kayısı[​IMG]kahve-portakal tonları kullanabilirsiniz[​IMG] ama maviden kaçının zira mavi renk mavi gözü donuk gösterir gene de mavi kullanmak isterseniz lilaya [​IMG]griye veya yeşile kaçan mavileri tercih edin.
    Koyu kahve gözler : Açık kahve rengi gözler gibi bir çok rengi kullanabilirsiniz[​IMG] koyu gri[​IMG]mat kahve gibi tonlar ile de farklı bir görünüm elde edebilirsiniz ancak göz farında çok açık simli tonları kullanmayın bunlar gözün beyaz kısmına sarı bir görünüm verirler..
    26 Eylül 2008
    #1
  2. Göz Farı Renk Seçimi Cevapları

  3. evet kadınlar için önemli bir faktör
    8 Ekim 2008
    #2
  4. Yeşil gözler : mürdüm[​IMG]lila [​IMG]gülkurusu tonları

    Teşekkurler...
    18 Kasım 2008
    #3
soru sor

Göz Farı Renk Seçimi