Gerber Accumark Family Apparel Design 8.2.0.156

İsimli konu WH 'Yazılım Genel' kategorisinde, yabik üyesi tarafından 19 Mart 2008 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Gerber Accumark Family Apparel Design 8.2.0.156. Gerber Accumark Family Apparel Design 8.2.0.156 Gerber Accumark Family Apparel Design 8.2.0.156 [IMG] İçinde ingilizce olarak nasıl kurulacağına dair... Family Guy > Addams Family ...

1. Gerber Accumark Family Apparel Design 8.2.0.156

İçinde ingilizce olarak nasıl kurulacağına dair açıklamalar mevcuttur.

175 Mb.. Açılınca 500 mblık ISO çıkıyor..

Download:

Full paylaşım yasaktır.
    Edit:Alemdar
    19 Mart 2008
  2. Gerber Accumark Family Apparel Design 8.2.0.156 Cevapları

3. yok mu bi teşekkür ya :(
    19 Mart 2008
  4. saol dost......
    19 Mart 2008
  5. emegıne saglık ben msdos da ıken ılacı kuramadım heralde hata bende
    25 Mart 2008
  6. kardes eline sağlık öncelikle programı indirme ve kurmada herhangi bir sorun yok.
    söylediğin gibi msdos da da bir güzel şifrayi olusturdum ama gelgörki licgen sifreyi doğru olarak kabul etmiyor.

birde benim bilgisayarda selektor bölümü 0x3e olarak görüzüyor netware ipx bulünün kaldırdığımda ancak 0x1e oluyor.acaba bununla alakalı bir sorun olabilir mi??

son olarak notebook umda vista yüklü bu programı vista ile çalıştırabilmem mümkün mü??
    30 Mart 2008
  7. yaw arkadaşlar bu proğram ne işe yarıyor acaba :deli:
    30 Mart 2008
  8. Kardeş bu program benim bildiğim kadarıyla sadece Windows XP de çalışıyor. Çünkü sistem gereksinimlerinde gördüğün gibi Service Pack 2 yazıyor.

Ama sorunun ne olduğunu hala anlamış değilim. Yardım alabileceğim bazı sitelere bu sorunu bildireceğim. Bakalım cevap gelecek mi?
    31 Mart 2008
  9. yabik kardeş sende oldu mu sifre olayı sifre kabul edildimi??
    bende neden kabul edilmiyor bu şifre:(

birde soran arkadasa cevap vereyim bu program bilgisayarlı kalıp hazırlama programıdır.modeelistlerin kullandığı bir programdır....
    31 Mart 2008
  10. Kardeş ben bu programı hiç kullanmadım o yüzden fazla yardımcı olamayacağım ama yardım istediğim siteden cevap geldiğinde hemen seninle paylaşacağım...
    31 Mart 2008
  11. ya ne işe yarıyo bu programm frazsız kaldık burdaa:(
    31 Mart 2008
  12. Emeğine sağlık arkadaşım. Eğer imkanın varsa 8.2.2.196 yada sonrası bir versiyona erişme şansımız olabilir mi ? Bu versiyon ve sonrasına eklenen AccuScan isimli bir modüle çok acil ihtiyacım var. Bulumazsak da canın sağolsun. Tekrar teşekkürler...
    2 Nisan 2008
  13. ervinkonak arkadaşım maalesef başka bir sürüm bulamadım.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

dllyozzy kardeş bu sorununun cevabını buldum Buyur;

arkadaşım senin şifren kabul edilmiyorsa indirdiğin dosyalardan birinde notdefteri var ya ingilizce anlatıyor kurulumu
    he işte onun sonundaki şifreyi kullan
    orda bi şifre olması lazım
    ben onu kullandım en sonunda oldu
    dikkat etmemiştim ilk başta ona
    denersen olur
    vistaya da olmuyor diye biliyorum.

[ok]
    5 Nisan 2008
  14. kardeş eline koluna sağlık
    18 Nisan 2008
  15. kurmayı bi turlu beceremedim yaww ... şimdi şu yukarda bahsettiğin olay ***** yapmamı. yoksan tamamen kurulumla ilintili birseymi .. yane once accumark dosyasından kurup sonramı bu işlemleri yapcas? yoksa bu işlemleri yapıpı kurcas. bide şu ileç mevzusu anlamdım nedir o hem likde calışmıyor galiba??
    7 Haziran 2008
  16. İlaç programı full yapmak için olan işlemdir. Önce programı yükleyip daha sonra bu işlemleri yapıyoruz :)

Ayrıca bütün linkler sağlam :)
    8 Haziran 2008
  17. link çalışmıyor
    arkadaşlar
    29 Haziran 2008
  18. Çok saolasın
    30 Haziran 2008
  19. emegine sağlık arkadaşım bende 8.2.2.192 nin kurulum sorabilirmiyim aynı şekilde mi kuruluyor acaba ?
    8 Temmuz 2008
  20. teşekürler
    bu programı kurup çalıştıran varsa lütfen yazsın bizde öğrenelim
    28 Temmuz 2008
  21. emeğine sağlık arkadaş
    18 Kasım 2008
soru sor

Alakalı Aramalar:

1. gerber v8 sistem gereksinimleri