general mobile

İsimli konu WH 'Cep Telefonları Genel Yardım ve Paylaşım' kategorisinde, barıs0303 üyesi tarafından 26 Mayıs 2007 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: general mobile. arkadaşlar alalı 1 hafta oldu çok güzel telefon fakat program yükleniyormu bilmiyorum bilen varsa ve güzel programı varsa gönderirse çok sevinirimm.... General Mobile DSTW1 General Mobile DST3G Cool ...

1. arkadaşlar alalı 1 hafta oldu çok güzel telefon fakat program yükleniyormu bilmiyorum bilen varsa ve güzel programı varsa gönderirse çok sevinirimm.

byebyebye
    26 Mayıs 2007
  2. general mobile Cevapları

3. YA KARDEŞ ABİMDE GENERAL MOBİLE VST-W1 DİYE Bİ TELEFON ALDI WİNDOWS MOBİLE İŞLETİM SİSTEMİ VAR TELEFONDA AMA TELEFONA BİLGİSAYAR PROGRAMLARI YÜKLENMİYOR AMA EXE UZANTILI DOSYALARI TANIYOR, JAR UZANTILI JAVA DOSYALAR YÜKLENİYOR BENDE O TELEFONA PROGRAM ARIYORUM :d:d:d

EĞER WİNDOWS MOBİLE İŞLETİM SİSTEMLİ Bİ TELEFONSA SENİNKİDE, BENCE GOOGLE YE ''WİNDOWS MOBİLE İŞLETİM SİSTEMLİ PROGRAMLAR'' YAZ ÇIKAR...
    1 Mart 2009
  4. Merhaba arkadaşlar benim elimde general mobile g333 modelli telefon var.telefonda sürekli "şarj aleti takıldı,şarj aleti çıkarıldı" gibi uyarılar veriyor.şarj aleti takılı değilken yapıyor bunu.bu sorunu nasıl çözebilirim?fabrika ayarlarını geri yüklesem sorun çözülürmü?fabrika ayarlarının şifresi kaçtır bilen varmı?yardımcı olurmusunuz?şimdiden teşekkürler.
    5 Temmuz 2009
  5. kardeş şifre 1122 dir
    9 Eylül 2009
soru sor

general mobile

Alakalı Aramalar:

1. general mobile q3 fabrika ayarları şifresi