flv uzantılı dosyaları windows media playerda bilgisayarı kasmadan çalıştırma

İsimli konu WH 'Yazılım Genel' kategorisinde, bestofbest üyesi tarafından 27 Haziran 2008 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: flv uzantılı dosyaları windows media playerda bilgisayarı kasmadan çalıştırma. rkadaşlar bildiğimiz gibi youtube video ve google video gibi yerlerden indirdiğimiz dosyalar flv uzantılı oluyor.Bu nedenle bizde vlc player,flv player,..... 3gp uzantılı dosyaları açma Bin uzantılı dosyaları cdye yazdırmak ...

1. rkadaşlar bildiğimiz gibi youtube video ve google video gibi yerlerden indirdiğimiz dosyalar flv uzantılı oluyor.Bu nedenle bizde vlc player,flv player,.. gibi abuk subuk programları bilgisayarımıza yüklüyoruz. Artık buna gerek yok.Söyleyeceğim program sayesinde bu dosyalarıda windows media player da sorunsuzca çalıştırabileceksiniz(Not: bu program yalnızca windows media player 9,10 ve 11 için geçerlidir!!)

şimdi öncelikle çeşitli yerler aracılığıyla bir youtube videosu veya google video videosunu bilgisayarımıza indiriyoruz. Daha sonra http://playflv.com/PlayFLV.exe den programı indiriyoruz.Merak etmeyin kota dostu programdır.Yalnızca 300 kb boyutundadır.Program indikten sonra bilgisayarımıza kuruyoruz.Yalnız bilgisayara kurulum esnasında fdd shows diye bir şey daha yüklemeye kalkışacaktır,izin verin onsuz olmuyor. Kurulum bittikten sonra indirdiğimiz videoya tıklıyoruz windows media player dosyayı açmadan önce uyarı verecektir. bi daha sorma deyip evete tıklıyoruz ve video yu izliyoruz[sigara]
    27 Haziran 2008
  2. flv uzantılı dosyaları windows media playerda bilgisayarı kasmadan çalıştırma Cevapları

3. Çok teşekkürler.
    not:en baştaki a yok :D
    30 Haziran 2008
  4. Saga olasın arkadasım benım bır sorum daha olucak ındırddıgımız bazı vıdeolar ters gorunuyor neden acaba bılıyormusun?
    5 Ağustos 2008
  5. öncelikle selamın aleyküm faydalı bi site hatta on numara diyebilirim emeği geçen herkese teşekkürler selamlar...saygılarımla EmRe
    10 Ağustos 2008
  6. teşekkür ediyorum çok işime yarayacağına eminim
    30 Ağustos 2008
  7. İnşallah dediğiniz gibi işe yarar.Teşekkürler.
    21 Eylül 2008
  8. Sağolasın kardeş inş çalışır...
    21 Eylül 2008
  9. kardeşim çok saol günlerdir bunu arıyordum çok teşekkürler
    21 Eylül 2008
  10. Saollllllllllllllll
    22 Eylül 2008
  11. saol tesekkurler guzel bi paylasım
    27 Eylül 2008
  12. Teşekkür ederim paylaşım için, kurdum çalışıyor, süper. Ama benim bi sorum olacak; peki bu videoyu usb'ye atsam, evde de dvd oynatıcıya taksam usb'yi bilgisayarda oynattığı gibi dvd oynatıcımda da oynatabilir mi ?
    8 Kasım 2008
  13. Teşekkürler çok işime yaradı. Bilgisayarımda 4 GB lık 2 disk var sadece.
    21 Kasım 2008
  14. tşkler :thankyou:
    3 Aralık 2008
  15. cok işe yaradı ya saolsın
    6 Aralık 2008
  16. hmm... gsl paylasım saol
    7 Aralık 2008
  17. flv dosyalarını media playerde açma programı nerede arkadaşlar ya bulamıyorum linki
    7 Aralık 2008
  18. linki kusura bakmayın benim körlüğüm görmemişim paylaşım için tşk ederimm...
    7 Aralık 2008
  19. paylaşım için saol
    8 Aralık 2008
  20. eline sasğlık dostum işe yaradı.
    14 Ocak 2009
  21. son derece başarılı .. teşekkür ederim.
    16 Ocak 2009
soru sor

flv uzantılı dosyaları windows media playerda bilgisayarı kasmadan çalıştırma