Facebook Eski Arayüzünde Arama Yapma?

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, ESlNTl üyesi tarafından 13 Kasım 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Facebook Eski Arayüzünde Arama Yapma?. Merhaba arkadaşlar ben eski arayüzünde facebook da arama yapabiliyordumtabi öyle arama değil mesela arama yapmak için ad soyad yazmıyordum bisayfa... Düşman arama mekanı: Facebook! Php İle Google'da Arama Yapma ...

1. Merhaba arkadaşlar ben eski arayüzünde facebook da arama yapabiliyordumtabi öyle arama değil mesela arama yapmak için ad soyad yazmıyordum bisayfa geliyordu önüme arama yapmak için yasadıgı sehir yazıyorducınsıyet yazıyordu evli bekar bolumu vardı memleket yeri yazıyordukısacadı her hangi bir arkadaslık sitesinde arama yapılacak gibi birbölüm ye ralıyordu yani arama yapmak için herşey yazıyordu ama bu yeniarayüzde 2 gundur ugrasıyorum bulamadım demek istediğimi anlayan varsayardımcı olursanız gerçekten çok ama çok sevinirim cevaplarınızıbekliyorum herkese kolay gelsin..
    13 Kasım 2009
  2. Facebook Eski Arayüzünde Arama Yapma? Cevapları

3. BURAYA TIKLA ve üye nickini gir belki bu sekil arama yapabilirsin
    14 Kasım 2009
  4. yok kardeş böyle değil ya :( arama yaparken memleket veya yas sehir herseryi yapabiliyordum :(
    14 Kasım 2009
  5. peki bu yeni facebook arayüzünde varmi?ben görmedim ve böyle uygulama oldugunuda duymadim
    14 Kasım 2009
  6. vardı kardeş fakat herkesin bileceği birşey değildi link in arama kısmına sunu yazıyordun direk o geliyordı s.php yazıyordum ve orası geliyordu aynen arkadaş sitesinde nasıl arama yaparsın aynen öyleydi ama artık yok veya bilende söyleyeceğini sanmıyorum :(
    15 Kasım 2009
  7. bulabildigim bir yer var orda gruplara göre ayirmislar mesala eski arkadaslar ,üniversiteden arakadaslar,yani resimdeki gibi

Facebook'u Kullanışlı Hale Getirin: Arkadaşlarınızı Bulun

Facebook'un özelliklerinin çoğu, hayatınızda irtibat halinde kalmak ve iletişim kurmak istediğiniz kişilerin olduğu fikrine dayanır. Bu kişiler en iyi arkadaşlarınız, aileniz, iş arkadaşlarınız veya tanıdıklarınız da olsa, onlara bağlandığınız anda Facebook arkadaşınız sayılırlar. Arkadaşlarınızı kolayca bulabilmeniz için birkaç yöntem oluşturduk. Arkadaşlar olmadan, Facebook insana biraz...boş gelebilir.
    Arkadaş Bulucu

[​IMG]Arkadaş Bulucu sizden e-posta adresinizi ve şifrenizi ister. Bunun ardından Facebook adres defterinizdeki e-postaları gözden geçirerek bu adreslerden Facebook'taki profillerle eşleşenlerin olup olmadığına bakar. Arkadaşlık isteği göndermek istediğiniz kişileri seçebilirsiniz; Facebook'taki arkadaşlıkların geçerlilik kazanması için önce iki kişi tarafından da onaylanmaları gerekir.
    Ayrıca, tüm arkadaşlarınız burada olduğu zaman Facebook'un daha kullanışlı olacağına inandığımız için Arkadaş Bulucu sizden adres defterinizdeki kişileri Facebook'a katılmaya davet etmenizi isteyecektir. Davet etmek istediğiniz kişileri siz seçebileceksiniz.
    Arkadaş Bulucu'ya gitmek için en üst menüdeki “Arkadaşlar”ın üzerine giderek “Arkadaşlarını Bul”u seçin.
    Arkadaş Bulucu'ya Gidin
    Sınıf Arkadaşı Arama

[​IMG]Sınıf arkadaşı arama, aradan yıllar geçtikçe izini kaybetmiş olabileceğiniz iyi arkadaşlarınızı bulmanın kolay bir yoludur. Sınıf Arkadaşı Arama'ya gitmek için en üst menüdeki “Arkadaşlar”ın üzerine giderek “Arkadaşlarını Bul”u seçin. Okul ağları eklediyseniz, açılan sayfanın en altında sınıf arkadaşları aramak için bağlantılar göreceksiniz.
    Sınıf Arkadaşı Arama sayfasında lise veya üniversiteye göre arama yapabilirsiniz. Ancak lise ve üniversitenizi aynı anda aratamazsınız. Arama sonuçlarını daraltmak için arama yaparken bir mezuniyet yılı seçin.
    Sınıf Arkadaşı Arama'ya Gidin
    İş Arkadaşı Arama

İş arkadaşı arama şimdiki veya önceki işinizden tanıdığınız arkadaşlarınızı bulmanın kolay bir yoludur. İş Arkadaşı Arama'yı, Sınıf Arkadaşı Arama ile aynı sayfada bulabilirsiniz.
    Tek yapmanız gereken İş Arkadaşı Arama sayfasında bir şirket adı yazıp "Ara"ya tıklamaktır. Özellikle birini arıyorsanız adını yazabilirsiniz ama bu zorunlu değildir.
    İş Arkadaşı Arama'ya Gidin
    Ad Arama

[​IMG]Facebook'ta her nerede olursanız olun istediğiniz zaman, arkadaşlarınızı ada göre aramak için üst menünün sağ üst köşesinde bulunan hızlı arama kutusunu kullanabilirsiniz. Aradığınız adı girmeniz ve enter tuşuna basmanız yeterlidir.
    Sonuç alamadıysanız, yazım hatası yapmadığınızdan ya da eski bir ad kullanmadığınızdan emin olun. İkisi de değilse, aradığınız kişinin e-posta adresini biliyorsanız, ona göre aramayı deneyebilirsiniz.
    15 Kasım 2009
  8. eyvallah kardeşim ama ben bunları biliyorum benim dediğim daha cok kullanıslıydı dediğim gibi memleketine kadar arama yapılabiliyordu :(
    15 Kasım 2009
soru sor

Facebook Eski Arayüzünde Arama Yapma?

Alakalı Aramalar:

1. facebookta memleket arama