Erken Boşalma Nasıl Önlenir, Erken Boşalma Teknikleri

İsimli konu WH 'Cinsel Sorunlar' kategorisinde, O.l.r.i.c üyesi tarafından 25 Aralık 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Erken Boşalma Nasıl Önlenir, Erken Boşalma Teknikleri. Öğrenme uyuşturucu veya desensitizers kullanmadan vücudunuzun size veren sinyalleri okumayı öğrenme içerir, zaman hakkında boşalmak üzere olduğunu bilen,... Erken Boşalma Erken BoŞalma ...

1. Öğrenme uyuşturucu veya desensitizers kullanmadan vücudunuzun size veren sinyalleri okumayı öğrenme içerir, zaman hakkında boşalmak üzere olduğunu bilen, erken boşalma kontrol etmek ve bu noktadan geri çekme. Teknik aşağıda ortak "bir başlangıç benim varyasyonu / tekniği stop". Önce, ve erken boşalma, erkek cinsel yanıtı hakkında biraz temellerini anlamak için biraz zaman gerekir Kegel egzersizleri ne başlar.
    Gerekli Zaman: Bu egzersizlerin en önemli bölümü pratik (eğer mümkün) günlük.
    Burada nasıl's:

1. Okşayarak bir tekniği kullanın.
    Penisin aşağı ve yukarı okşayarak tarafından Mastürbasyon başlayın. Olarak en yakın penetrasyon yaklasik Bu bu egzersizleri için en iyi yöntemdir. Erken boşalma hakkında düşünmeyin veya daha uzun son çalışıyorum. Sadece mastürbasyon olarak penisin fiziksel duyumları ve pelvik alana dikkat.

2. Önce boşalma için "tickling" hissi fark etmeye çalışın.
    Gibi yakın boşalma vücudunuzdaki fiziksel sansasyon özellikle dikkat olsun. "" Bu hemen önce boşalmak hissi oluşur tickling fark etmeye çalışın. Nelerin bu hissi gibi bir şey, bu aşamada hemen önce, ne zaman hala boşalma durdurmak mümkün meydana duygularını konsantre olabilirsiniz.

3. "" Hissi tickling tanıma rahat al.
    Uzun geçen veya özel birşeyler düşünmeye çalışıyorum olmadan Mastürbasyon devam edin. Ne kadar vücudunuzun daha heyecanlı hale olarak hissediyor ve duygularını "tickling tanıma" yakın ilgi. Bu mı mastürbasyon sonraki üç kez en azından. Ejaculating kendinizi Don't stop, sadece "tickling" hissi tanımak ve vücudunuzdaki duygu tickling hissi hemen önce deneyin.

4. Başlatmak ve kontrol öğrenmek için Mastürbasyon durdurmak.
    Bir kez ne zaman "tickling" hissi size egzersizleri başlamaya hazır gelecek olduğunu söyleyebilirsiniz. Gerektiğinden fazla hayal önlemek için, deneyin ve oyuncaklar süre bu egzersizleri yaparken yağ veya cinsel kullanmayın (they're great, ancak daha sonra) geleceğiz.
    5. Vücudunuzu içinde fiziksel sansasyon yakın dikkat uyarımı başlayın.
    Mastürbasyon kadar açık hissetmek ve ereksiyon var başlatın. Sonra en az 15 saniye uyarımı durdurmak ve vücutta azalan heyecan ve duyguları konsantre. Fark nasıl penis ve pelvik alan hissediyorum, ve nasıl değişiklikler zaman uyarılması durdurmak. Fark nasıl vücudun dinlenme hissediyor.

6. Kadar yakın "hissi tickling için olsun devam edin.
    Tekrar mastürbasyon için, Begin ve başlatmak için devam ve periyodik durdurmak kadar size "" mümkün olduğunca sahne tickling yakın olarak alıyorsanız hissediyorum. Ne zaman kendinizi yakın Stop Getting kadar hissediyorsun geri kontrol hissediyorum. Bazı erkekler yapıyor ve Kegel sıkar onları geri kontrolü elde etmelerine yardımcı olduğunu görmektedirler.

7. Eğer sertleşme kaybetmek endişelenmeyin.
    Açtığınızda stimülasyon durdurmak, ancak ereksiyon kaybedebilir, sadece yeniden başlatın. Sen fantazi kullanmak için tekrar heyecanlanmak için, ama gerekebilir kez you're on vücudunuzun odaklanmaya çalışın döndü. Kendinizi tickling noktaya üç kez yakın getir. Kadar boşalmak sonra sadece bu mastürbasyon yapabilirsiniz.

8. Vücuduna azami dikkat edin ve bu egzersizi tekrarlayın günlük.
    Size zor ilk başta bu egzersizleri yapmak bulabilirsiniz. You, your mind, you get bored olabilir dolaşmak olabilir senin ereksiyon kaybedebilirsiniz. Ama kalmak, deneyin ve günlük uygulama. As do you, iki şey olur. Öncelikle, yavaş yavaş azalacak kontrolü yeniden beklemek zorunda zamanın uzunluğu. İkinci olarak, artacak durakları arasında uyarımı devam edebilir zaman uzunluğu.

9. Cinsel yanıt görselleştirme.
    Bu başlangıç görsel bir temsil ve durdurma tekniği verir, bu sayfadaki diyagramda bak. Kendini resmi vücudunuzun bu grafikte eğer yanıt deneyin uyarıcı durdurmak her zaman.

10. Sen kaç kere oluşturulması durdurun.
    Kadar altı ulaştınız kendinizi uyarıcı durdurmak sayısını artırın. Bir kez tüm egzersiz yapabilirsiniz ( "tickling" noktasının hemen öncesine kadar kontrolü yeniden stimülasyon durdurma ve yeniden) altı kat ücretler, bu günlük uygulama başlar kendinizi uyarıcı.
    11. Iyi bir yağ kullanın.
    Bir kez emin egzersizlerle ve altı kez durdurma edebiliyoruz hissettiğiniz, sen ve alıştırmaların yararı kişisel kayganlaştırıcı bir yağ veya su bazlı kullanarak uyarımı artırabilir. Çünkü bu sadece mastürbasyon için, bir petrol bazlı yağ kullanmaya (ama prezervatif kullanmak için, güvenli değil ve ince bir vajinal penetrasyon kullanılması tavsiye edilmez).

12. Için yağ kullanarak, egzersiz başlangıç nüfuz simülasyonu.
    Daha önce olduğu gibi, mümkün olduğunca yakın boşalma noktasına ve sonra da kendinizi teşvik durdurmak kadar kontrolü ele geçirdi olduğunu. Söyleyivermek gitmeden önce üç kez durdurma başlayın, daha sonra yavaş yavaş altı oturum başına duraklarının sayısını artırmak.
    13. Bir kez sen rahat hissediyorsanız, bir ortağı vardır.
    Eğer bir ilişki içinde, sonuç olarak, egzersizleri içine eşiniz getirmek için ihtiyaç vardır. Ama bu acele etmeyin bir kez emin yeteneğinizi zaman durdurup kadar kontrolü yeniden beklemek bilmek ile düşünüyorsanız, tatbikatlarda eşinizin içerebilir.

Ipuçları:

1. Bir kez başladı hiç boşalma durdurmaya çalışıyorum. Eğer geçmiş, sadece kendiniz için boşalmak izin Bu noktaya gidin.

2. Olarak size sadece ihtiyacınız kadar fantastik kullanmaya çalışın. Çünkü başlangıç ve durdurma, bunu kendiniz yeniden uyandırdı almak gerekebilir, ama bir kez size geri vücudunuzun odaklanma ve deneyin nasıl hissettiğini açıktır.

3. Eğer genellikle bir şey karşı pelvis sürtünme, mastürbasyon bir okşayarak yöntemi kullanmayı deneyin. Bu egzersizleri için, bu daha kolay hale getirir. Eğer egzersiz için her zamanki yöntemini değiştirmek zorunda, konforlu bu yeni yöntem ile bir kaç seans alır.

4. Bazı erkekler Kegel hem cinsel yanıt hakkındaki bilgilerini arttırarak onlara yardım çalışmaları, aynı zamanda Kegel kontrol duygusu zaman geri dönülmez noktaya yaklaştığını dönebilirsiniz sıkarak bulabilirsiniz.

5. Gibi size kendinizi bazı geliştirdik kontrolü kaybetme bulabilirsiniz her yeni adım gidin. Bu, ancak olur eğer ilerlemeye devam edeceğiz pratik tutun.
    25 Aralık 2009
  2. Erken Boşalma Nasıl Önlenir, Erken Boşalma Teknikleri Cevapları

soru sor

Erken Boşalma Nasıl Önlenir, Erken Boşalma Teknikleri