erkeklerin eline verilmemesi gereken şeyler:)

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, alpissa üyesi tarafından 26 Temmuz 2008 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: erkeklerin eline verilmemesi gereken şeyler:). 1.Yumurta (2 yumurtayı birbiri ile kavga ettirirler, sonuçta yumurtalı tezgah) 2.Çiçek (çünkü yakın dostlarından utanıp ceket altında saklarlar, zavallı... Kadınların Eline Verilmemesi Gereken 30 Şey.. kadınların eline verilmemesi gereken 30 sey ...

1. 1.Yumurta (2 yumurtayı birbiri ile kavga ettirirler, sonuçta yumurtalı tezgah)
    2.Çiçek (çünkü yakın dostlarından utanıp ceket altında saklarlar, zavallı çiçek veremeden küser)
    3.Kumanda (tam bir teröre sebeb olur, aile içi facia)
    4.Ütü (her yer ütü izi ile ayrı bir dekor olur)
    5.Jöle (öyle bir abartırlar ki .. )
    6.Duygusal bir şiir (bırakın duygulanmayı espiri kaynağı yaratırlar)
    7.Mesela çoğu erkeğe marketlerdeki kasa reyonlarında torba vermemek lazım..... besin maddelerini-deterjanı-içeceği-sabunu hiç ayırmadan aynı torbaya koymak gibi adetleri var....
    8.Erkeklerin eline temizlik maddeleri içeren bir sipariş vermemek lazım...çamaşır suyu isterken kocaman bir cif-kremle geri dönüyorlar
    9.Pasta veya o tarz dökülen besin maddelerini ellerine vermemek lazım...kocaman bir çilekli pasta eve varıldığında mikserlenmiş ve dağılmış bir kremaya dönüşüyor
    10.Yaz mevsimlerinde asla ıslak kalan havluları veya mayoları ellerine verip
    '' madem balkona gidiyorsun...şunları da ipe asarmısın'' diye bir ricada bulunmamak lazım... paşa paşa elinizi yıkayıp... mutfaktan çıkıp kendiniz asmalısınız...... çünkü siz asmadıkça o havlular ve mayolar olduğu yerde en az 5 gün sabit durur ......
    11.Gazeteleri okumak için ellerine aldıklarında karman çorman dağıtıp öyle okuyorlar....haliyle biz bayanlar okumak için önce sayfaları bulup sıraya koymak zorunda kalıyoruz....
    yaz yaz bitmez... :-)
    :muha:
    26 Temmuz 2008
  2. erkeklerin eline verilmemesi gereken şeyler:) Cevapları

3. sen çözmüşsün işi ya çok güzel olmuş
    26 Temmuz 2008
  4. hepsi doğru değil bence bunlar sorumsuz erkeklerin yaptıkları mesela benim babam çok dikkatlidir bu konularda:)
    26 Temmuz 2008
  5. bence cinsiyetle alakası yok bunların :D kişiyle alakalı...pis,düzensiz biriyse bunları yapar..
    ama sorumlu titiz bi erkek bunlara dikkat edebilir diye düşünüyorum.
    26 Temmuz 2008
  6. paylaşımın içn sağol
    27 Temmuz 2008
  7. yok yok bence tamm erkekleri tarif ediyorlarr:D:D
    27 Temmuz 2008
  8. Kadınların eline verilmemesi gereken 2 şey; 1-kredi kartı :D
    2-araba anahtarı :D
    27 Temmuz 2008
  9. tşkrlrr :)
    27 Temmuz 2008
  10. yalan da değil yani....:D
    27 Temmuz 2008
  11. bence de tamm olarak erkekleri tarif ediyor .hepsi olmasada en az 3 tanesi mutlaka vardır en iyisinde bilee...
    27 Temmuz 2008

12. o da sorumsuz ve savurgan kadınların eline verılmemeli hepsi dahil olamaz...
    27 Temmuz 2008
  13. erkek deil miyim ben şimdi anlamadım:S
    27 Temmuz 2008
  14. güzel olmuş, doğruluk payı büyük :)
    27 Temmuz 2008
  15. her erkek yapmaz aynı şeyleri ya.gerçektende sorumsuzların işidir bunlar.ama bilemem:)
    27 Temmuz 2008
  16. Beş parmagın beşi bir deil ama dogruluk payı da azımsanmayacak kadar var...
    5 Ağustos 2008
  17. katılıyorum[ok][ok]
    5 Ağustos 2008
  18. yasdıklarının hepsine katılıorum çoq haklısın
    5 Ağustos 2008
  19. bunları yapan kıs yok sanki hiççççç xD
    5 Ağustos 2008
  20. wala huso 100 ün dediğide doğru kadınlar hakkında ama genel olkarak bu paylaşımda doğru sölenmiş erkekler hakkındada
    5 Ağustos 2008
  21. paylasim icin saol
    5 Ağustos 2008
soru sor

erkeklerin eline verilmemesi gereken şeyler:)