Erkekler yatakta hangi kışkırtıcı sözlerden hoşlanır?

İsimli konu WH 'Soru Cevap' kategorisinde, Misafir üyesi tarafından 12 Temmuz 2010 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Erkekler yatakta hangi kışkırtıcı sözlerden hoşlanır?. erkekler yatakta hangi kışkırtıcı sözlerden hoşlanır? Erkekler Yatakta Ne İster? Erkekler kahveye gitmekten neden hoşlanır ...

 1. erkekler yatakta hangi kışkırtıcı sözlerden hoşlanır?
  12 Temmuz 2010
  #1
 2. Erkekler yatakta hangi kışkırtıcı sözlerden hoşlanır? Cevapları

 3. Erkeği Baştan Çıkaracak Önerilier


  • Beklenmedik seksi hareketler yapın! Yeni duş almış, makyajsız halinizle de seksi görünebilirsiniz. Hele üzerinizdeki havlu üzerinizden kazara (!) düşerse süper olur. Bunun yanı sıra banyo kapısını aralık unutmuşsunuz gibi sabunlanmak, sırtınız dönük kurulanmak aranızdaki ateşi yükseltir.
  • Parmak uçlarınızla onu baştan çıkartın! Ellerinizi çıplak vücudunda gezdirirken seksi şekilde hareket ettirin, tırnaklarınızı can yakmayacak şekilde hafifçe batırıyor gibi yapın. Hassas noktalarını keşfedin!
  • Seksi konuşun! Bir erkeğin dikkatini çekmek mi istiyorsunuz? Kelimelerin gücünü kullanarak onu baştan çıkarabilirsiniz. Bir erkek ılık nefesini yüzünde hissettiği, seksi konuşmalara hayır diyemez.
  • Buluşmanıza gizemlilik katın. Bir erkekle buluştuğunuzda “Benimle buluşmaya zaman ayırdığın için teşekkür ederim. Seninle birlikte harika işler başaracağımızı düşünüyorum” diye konuşun. İlk önce şaşırsa da zamanla o da bu keyifli oyuna devam edecektir. Diğer seçenek ise, lavabo dönüşü seksi bir şekilde yürüyerek ona doğru eğilerek ‘birini mi bekliyorsunuz’ diyerek seksi bir şekilde gülümsemek olabilir. Bu sıradan yemeğinize daha çok seksilik katacaktır.
  • Kaçan kovalanır sözünden hareketle yatak odanızda kovalamaca oynayın. Kontrolü ilk başlarda elinizde tutun, daha sonra yenilmiş gibi yapın!
  • Gün boyu birbirinize hiç dokunmayın! Akşam yatağa uzandığınızda seksi konuşmalar yapın ve hislerinizi en ince detaylarına kadar konuşun. İlerleyen saatlerde duramayacağınızı göreceksiniz.
  • Şampanya öpücüğünü deneyin! Sevdiği içeceği dudaklarınızdan içsin. Onu öperken, ona içirin! Bu sırada dekolte giyinmişseniz gerisini siz hayal edin!
  • Zevki geciktirmek. Aynı ortamda yalnız kaldığınızda o anda seks yapmış olsaydınız nasıl olacağını, hissettiklerinizi kulağına fısıldayın ve uzaklaşın! Bütün gün söylediklerinizi düşünmeden yapamayacaktır.

  alıntıdır
  17 Temmuz 2010
  #2
soru sor

Erkekler yatakta hangi kışkırtıcı sözlerden hoşlanır?

Alakalı Aramalar:

 1. erkeğe söylenecek kışkırtıcı sözler

  ,
 2. erkekler hangi sozlerden etkilenir

  ,
 3. erkekler sevişirken hangi sözlerden hoşlanır

  ,
 4. erkekler nasıl geceliklerden hoşlanır,
 5. erkekler hangi laflardan hoslanir,
 6. erkekler hangi kelimelerden hoslanirlar,
 7. erkekler yatakta nasil sözlerdn hoslanirlar,
 8. erkekler en cok hangi kelimeden hoşlanırlar,
 9. erkekler hangi sözcüklerden hoşlanır,
 10. erkeklere en cok ne sozden hoslanir