En Ünlü Yamyamlar

İsimli konu WH 'Garip Olaylar' kategorisinde, ßΟΟßЧ Ž üyesi tarafından 16 Haziran 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: En Ünlü Yamyamlar. [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] > Yamyamlar Yamyamlar ...

1. [​IMG]

16 Haziran 2009
  2. En Ünlü Yamyamlar Cevapları

3. hepsini okudum paylaşım için saol hepsini okumanızı tafsiye ederim hepsi manyak bunların olmadık yerde sebepsizce öldürmüş yemiş manyaklar
    16 Haziran 2009
  4. sağol güzel bilgiler
    16 Haziran 2009
  5. :hehehe::hehehe::hehehe::hehehe::hehehe::hehehe::hehehe::hehehe::hehehe::hehehe::hehehe::hehehe::hehehe::tamam::tamam::tamam::tamam::tamam::tamam::tamam::tamam::tamam::tamam::tamam::tamam::tamam::tamam::tamam::tamam::tamam::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muha::muahaha::muahaha::muahaha::muahaha::muahaha::muahaha::muahaha::muahaha::muahaha::muahaha::muahaha::muahaha::muahaha::muahaha::muahaha::muahaha::muahaha::uzgun::uzgun::uzgun::uzgun:
    16 Haziran 2009
  6. en şerefsizi de 2.siymiş[kizgin]
    paylaşım için saol:)
    16 Haziran 2009
  7. Bu insanlar manyak yaw insan eti yenilirmi:alala: ıyyy bu insanlar şöyledir :hunter::elf:
    16 Haziran 2009
  8. bende epsini okudum manyak bunlar
    16 Haziran 2009
  9. paylaşım için saol . . .
    16 Haziran 2009
  10. paylaşım için saol...
    16 Haziran 2009
  11. ay hepsini okudum bunlar tam bi manyak be farkındaysanız aralarında hiç türk yok buda bizim farkımız yani yavurlardan farkımız:)
    16 Haziran 2009
  12. BENCE EN ŞEREFSİZİ İTOLİTİ 2.DEĞİL 4. 2.SİNDEN DAHA ŞEREFSİZ.:muha::muha::muha::hehehe:
    16 Haziran 2009
  13. kadınınki daha lezzetliymiş hepsi ...
    17 Haziran 2009
soru sor

En Ünlü Yamyamlar