En iyi Metal grupları..

İsimli konu WH 'Müzik' kategorisinde, children_of_bodom üyesi tarafından 4 Ekim 2006 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: En iyi Metal grupları... sizce en iyi metal grupları nelerdir??? En İyi 40 Death Metal Albümü türk rock-metal grupları listesi ...

1. sizce en iyi metal grupları nelerdir???
    4 Ekim 2006
  2. En iyi Metal grupları.. Cevapları

3. metallica ---kyo.vs
    5 Ekim 2006
  4. MetallicA,Manowar der susarım hacı :hehehe:
    5 Ekim 2006
  5. Metallica
    5 Ekim 2006
  6. matalica artık geçti be hocalar...slipknot diyorum
    6 Ekim 2006
  7. Allah allah bunuda nerden çıkardın şimdi :hehe:
    6 Ekim 2006
  8. saçmalama :zuha: :muha:
    6 Ekim 2006
  9. :sırıt: :sırıt: :sırıt: :sırıt: :sırıt:
    6 Ekim 2006
  10. Metallica mı geçti :muha: :muha:
    6 Ekim 2006
  11. Metallica - Manowar - Children of Bodom - Amon Amarth - Rammstein
    9 Ekim 2006
  12. hocam keşke metalden anlasanızda anlatsam metalica geçti artık hocam kabul edin artık.cradle of filth gibi gruplar varken artık metalica dinlenmez ha kimler dinler metalden anlamayan ama metal dinlemeye çalışan kesim dinler oda türkiyede bolca mevcut...bugün zaten adama soruom metal dinliyonmu evet dinliyom kimi dinliyon metalica(hep aynı cevap başka bi isim bilmiyoki türkiyede bi grup tanındı tamam.ya korn na black metalci diyen insanlar var türkiyede..)allaa bide biliyomuş gibi metalica geçtimi :hehe: :muha: diye gülüyolar.sorsam 20 nin üstünde metalci sayamaz hahaha.

gerçi metali tanımadan önce bende metalica dinlerdimde...ok metali yayan en önemli gruplardan lafım yok ama boynuz kulağı geçti hocam......mayhem black metal yayıcılarından ama slayer diye bi grup çıktı mayhem devri kapandı...
    13 Ekim 2006
  13. Metal denince akla metalica tabiki geliyor ama isminden dolayı

ben prograssive metal olarak DREAM THEATER diyorum hemde sonuna kadar....
    13 Ekim 2006

14. çok ii açıklamışsın tamamen katılıyorum:D:D
    30 Ocak 2007
  15. müzikal yetenek olarak dream theater'ın üstüne yoktur..ama popilarite olarak soruyorsanız diğer arkadaslarımın bahsettiği metal grupları önde gelir..
    30 Ocak 2007
  16. slayer-metallica-PANTERA-HIM-led zeppelin
    2 Şubat 2007
  17. metallica geçti derken ne demek istediniz tabi şu anki performansları iyi değil ama hiçkimse metallicanın ilk 5 albümüne kötü diyemez.prograssive metal de en iyi grup opeth tir.dream theaterda kimmiş.onlar sadece daha çok tanındılar.opeth in her şarkısı sanat harikasıdır bunların başında black rose immortal geliyor tabiik.20dk boyunca insanı sıkmayan bir şarkı.içinde kaç çeşit riff var ben sayamadım.zaten şarkının yazılması bir araya getirilmesi falan 4-5 yıl almış.soruya gelelim bence müzikal olarak
    1-Opeth
    2-Iron Maiden
    3-Metallica
    4-Cradle Of Filth
    5-Children Of BoDoM diye sıralayabiliriz.tabi bunlar metal alt türünde yani rock grupları yok(slipknot ı koymuş birisi:) )
    16 Şubat 2007
  18. bende devilcutter e katılır ve dream theater derimm...
    17 Şubat 2007
  19. bence de metalica..... bide suat...slipknot
    17 Şubat 2007
  20. metallice:ok:
    18 Şubat 2007
  21. eckhin..die bri varyaa :S o suat yazmş o soad olcak yannş yazmş :S yada ben yanlış söylüyorum ama system of a down'dan bahsedıyosan soad ama baska birinden bahsediyosan orasını bılmem
    20 Şubat 2007
soru sor

En iyi Metal grupları..

Alakalı Aramalar:

1. metallica grupları

,
  2. metallica gruplar