Ebru şanlı Programı Egzersiz Ebru şallı Soyundu

İsimli konu WH 'Yaşam' kategorisinde, fazil_koc üyesi tarafından 13 Temmuz 2013 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Ebru şanlı Programı Egzersiz Ebru şallı Soyundu. Bu paylaşımımda ebru şanlı programı egzersiz ve ebru şallı soyundu hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen yararlandıysanız ve Güzellik ve... Ebru Şallı Cildi İçin Çimen Suyu İçiyor Ebru Şallı: Günde sekiz öğün yerim ...

 1. Bu paylaşımımda ebru şanlı programı egzersiz ve ebru şallı soyundu hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen yararlandıysanız ve Güzellik ve Bakım paylaşımlarımızın devamını istiyorsanız konuya teşekkür edin. Ebru şanlı Programı Egzersiz Ebru şallı Soyundu ile iligli olan sorularınızı ve merakınızı gidereceğini düşünüyorum.

  ebru sallı plates ızle 2010ebru şallı plates karın kalça izle ebru şallı seksi pilates ebru şallı seksi egzersiz plates ebru sallinin egzersiz goruntusu

  [​IMG]

  Ebru Şallı Pilates Hocası Görevine Soyundu


  Ebru Şallı, Pilates endüstrisinin dünya lideri Stott Pilates'in eğitmeni olan Wayne Seeto ile eğitmenliğine hazırlanıyor. Şallı, Türkiye'de Stott Pilatesi herkese tanıtıp, sevdirme misyonu ve Pilates elçisi olma hedefiyle, eğitimlerine hızla devam ediyor.


  Şallı, pilates eğitmeni olabilmek için günde 8 saat çalışıyor

  Şallı aldığı Stott Pilates eğitimi için ciddi anatomi bilgisi aldığını, eğitmen olabilmek için günde sekiz saat çalıştığını belirtiyor. Pek çok Türk kadını için karın ve kalça bölgelerinin problem olduğunu, Stott Pilates egzersizlerinin özellikle bu bölgeyi forma soktuğunu vurguluyor. Şallı, on seansta farkındalık, yirmi seansta değişim, otuz seansta vücutta şekillenme başladığını söylüyor. Dünyanın en gelişmiş Pilates Eğitim Enstitüsü, Kanadalı Stott Pilates'in eğitmeni Wayne Seeto, İstanbul'da Ebru Şallı'ya eğitmen eğitimi programı uyguluyor. Seeto, olimpiyat madalyası kazanmış sporcularla eğitim çalışmaları yapan bir uzman.

  Vücuda sağlık ve esneklik kazandırıyor

  Son dönemde ABD'de, ünlü yıldızların ve başarılı sporcuların formunu korumak için büyük ilgi gösterdiği Stott Pilates, zihin ve beden egzersizleri açısından yogayı geride bırakmaya başladı. Stott Pilates tekniği ile yapılan egzersizler, vücuda esneklik ve sağlık kazandırırken, bedenin kendini iyi hissetmesini ve stresten uzaklaşmasını sağlıyor. Stott Pilates çalışmalarında, profesyoneller için geliştirilen profesyonel egzersizlerde, modern anatomi bilgisi ve doğru egzersiz bilimi bir araya getirilerek, pilates egzersizlerine güvenli ve çağdaş bir yaklaşım sağlanıyor.
  13 Temmuz 2013
  #1
 2. Ebru şanlı Programı Egzersiz Ebru şallı Soyundu Cevapları

soru sor

Ebru şanlı Programı Egzersiz Ebru şallı Soyundu