E okul takdir teşekkür hesaplama

İsimli konu WH 'Soru Cevap' kategorisinde, Misafir üyesi tarafından 17 Ocak 2010 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: E okul takdir teşekkür hesaplama. benim sorununm e okul bilgileri yani takdir teşekkür noyu nasıl hesaplanır 5. sınıf lütfen şöle pbytç gibi cevaplar yazmayınız anlayamıyorum onları. he... 2010 Takdir Teşekkür Hesaplama Takdir Teşekkür Hesaplama ...

1. benim sorununm e okul bilgileri yani takdir teşekkür noyu nasıl hesaplanır 5. sınıf lütfen şöle pbytç gibi cevaplar yazmayınız anlayamıyorum onları.
    he bide benim mal bi beden eğitimi öğretmenim var beden parasını geç ödedim diye notumu 45 verdi ama çok ggeç değildi nağapmam gerek?
    17 Ocak 2010
  2. E okul takdir teşekkür hesaplama Cevapları

3. ilk önce terbiyeni takın

bende nasıl hesaplanacağını bilmiyorum ama www.fenokulu.net adresinden takdir teşekkür hesabı var ordan yaparsın.
    17 Ocak 2010
  4. ya sunun surasında 3-5 qün kalmıs . cuma qünü öğrenirsin :P

neyse , az - cok karnendeki notlardan anlasılır karnende 2-3 warsa takdir alabileceqini sanmıyorum.
    17 Ocak 2010
  5. :tamam:Veli bilgilendirme sisteminde not hesaplamaları , karne hesaplamaları filan var yazıyor ama öğretmenler not girdiği için kasılıyor site ben hiç giremedim.

akşam 10 da gir görürsün

Benimde notumu kırdı para yüzünden ama sövmen gerekmez öğretmenini.
    17 Ocak 2010
  6. tüm ders notlarınızı toplayın. ortalamaları.

kaç adet dersiniz varsa o kadarına bölün sonuç 85 ve üzerindeyse taktir 70 den 85 e kadarsa teşekkür . 0-69 arasındaysa hiç bir şey alamazsınız.

iyi dönemler.
    17 Ocak 2010
  7. e-okul açık değil girebilirsen helal :D
    17 Ocak 2010
  8. e-okula giriş yapınız orda kör adam işareti var ona tıklayıp söyledikleri sayılarını yazınız . iyi forumlar.
    17 Ocak 2010
  9. yazılıda düşük alıp üzülmeyin alah her zaman yardım eder
    4 Haziran 2012
soru sor

E okul takdir teşekkür hesaplama