dünyanın en büyük köpek resimleri

İsimli konu WH 'Resim Galerisi' kategorisinde, slowturk üyesi tarafından 8 Temmuz 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: dünyanın en büyük köpek resimleri. [IMG] [IMG] Dünyanın en büyük köpeği [IMG] Herkül, 1 metreyi aşan boyu ve 128 kiloyu bulan ağırlığıyla yanyana geldiği atlardan bile heybetli görünüyor.... dünyanın en büyük deliginin resimleri Dünyanın en çirkin köpek resimleri ...

1. [​IMG]
    Dünyanın en büyük köpeği

[​IMG] Herkül, 1 metreyi aşan boyu ve 128 kiloyu bulan ağırlığıyla yanyana geldiği atlardan bile heybetli görünüyor. İşte rekortmenler...

ABD'nin Boston kentinde yaşayan Flynn ailesinin sahibi olduğu Herkül (Hercules) adlı köpek, 128 kilo ağırlığı ve 1 metreyi aşan boyuyla Guinness Rekorlar Kitabı'nda yer alıyor. Dünyanın en büyük köpeği ünvanını elinde bulunduran İngiliz Mastiff cinsi köpek, normal yiyeceklerle besleniyor. Neredeyse bir at boyundaki köpekle ilgili bir başka ayrıntı ise boyun çevresinin de 1 metreyi geçiyor olması.

8 Temmuz 2009
  2. dünyanın en büyük köpek resimleri Cevapları

3. [​IMG]herkül xd
    8 Temmuz 2009
  4. [​IMG]
    herkülün resmini koymayı unutmuşumda :)
    8 Temmuz 2009
  5. insan korkar ben yanında duramam
    8 Temmuz 2009
  6. bizim kangallar onun götünü keser hertürlü:muahaha:
    4 Kasım 2009
  7. Ben köpekleri çok severim bn hiç korkmam . Tersine çok şirinler :)
    8 Kasım 2009
  8. güzel paylasim böyle bi köpekcigim :D olmadi gitti[kahretsin][kahretsin][kahretsin]
    9 Kasım 2009
  9. bence köpekler çok tatlı ama ben bu köpeğin daha büyüğünü de gördüm
    12 Temmuz 2012
  10. Ben olsam köpeğe ayrı ev alırım
    3 Eylül 2012
  11. çok büyükmüş köpek,çok güzelmiş köpek,:tamam:.
    10 Eylül 2012
  12. Ben köpekleri çok severim çok tatlılar ve şirinler ...:)
    10 Eylül 2012
  13. Nasıl köpek ya bunlar...
    4 Aralık 2012
soru sor

dünyanın en büyük köpek resimleri