dün gece komik gibi bi rüya gördümm

İsimli konu WH 'Rüya Tabirleri' kategorisinde, yupoo15 üyesi tarafından 17 Ekim 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: dün gece komik gibi bi rüya gördümm. dün gece uyumadan önce üniversite sınavı için yine test çözüodum...gazete vardı ona baktım biraz...sonra yattım uyudum...uykuya daldım...ve okulda kaç... DÜN GECE Dün Gece ...

1. dün gece uyumadan önce üniversite sınavı için yine test çözüodum...gazete vardı ona baktım biraz...sonra yattım uyudum...uykuya daldım...ve okulda kaç kişi var yok herkes üniversite sınavına girmiş ve askeri okulları kazanmış...hepimizde oraya gidioruz...sevgilimde orda...arkadaşlarım herkes...ama garip olan taraf...okul Türkiye de deil...Ermenistan da...:)ben kız arkadaşımın elinden tutuorum okula gitcez ucaktan indik...otobüs şöförüne sordum türkçe biliodu diğer otobüse bin dedi...tam bincem cüzdan yok!..geri döndüm içinde birisi gülerek bana uzattı derken otobüs te kaçtı kaldım orda...sonra yürüodum bi market vardı...önünden geçerken kedinin biri koşarak çıktı sonra arkasından rotriver cinsi köpek dolanıp duruolar ayalarımın dibinde...ve sonunda okulu buldum...ilk iştimaya çıkcaz...okul denizin kenarında:)(ermenistanda nası oluosa artık:))benm bjk ambleminin olduğu bi çorabım var...giymeyi istemiom...düz çoraplar dururken...ama onu giydim ilk iştimaya çıkarken...sınıfta dersleri ii bi arkadaşım var...hiç tanımadığım birinden kopya çekio ve kopya çektiği kişi full yapıo...benm ark ise sıfır çekio...sora koşuşturmalar fln oluo Türkiye ye dönüoruz...ben özel ders alıorum ders veren adamın olu pcsinde sorun olunca oyunu yapamayınca beni çağırır...o çağırıo:)...yanına fln gidiorum derken telefon zarrr calıo alarmı okula gidiorum rüya bitio:)

benm görüşlerim
    1-ermenistan maçı olduğu için okulu ermenistanda görüorum...
    2-sevgilimi çooook sevdiğim için rüyamda onu görüorum...
    3-o çorabı giymeyi istemiorum pek fazla ama bu sabah onu giyerek okula gittm:D...
    4-babam benm hocayla konuşacağı için o çocuğu gördüm...
    5-beni dün köpek kovalamıştı rüyamda köpek gördüm...
    6-sınava gireceğim için her gece ygs lys ile ilgili rüyalar görüorum...
    bana bu rüyamı yorumlayabilecek biri varmı?_

17 Ekim 2009
  2. dün gece komik gibi bi rüya gördümm Cevapları

3. komik rüyamış :D
    17 Ekim 2009
  4. ben komik ya da değil bunu yazmanızı istmiorum ben sadece birinin bana bu rüyamı yorumlamasını istiorumm...
    18 Ekim 2009
  5. bence bi tarafın açıkta kalmış bu ne saçma rüya ya :ban:
    18 Ekim 2009
  6. :muha::muha:
    saçma..!
    18 Ekim 2009
  7. adam gibi yorumlar yapın lütfen!..
    23 Ekim 2009
  8. sınav sitresi herkezin başına gelebilir
    ayrıca kendince başından gecenlerle bağdaştırıp yorumunuda yapmışsın
    bukadar net hatırlamanda güzel
    benim yorum biraz güzin abla köşesi gibi oldu galiba:D
    23 Ekim 2009

9. uyanınca işin yoksa kalem kağıt al ya da pc yi aç rüyanı harfi harfine kaydet...o kadar net hatırlarsın...ben uyanınca okulda defterin arkasına yazarım millet görüp güler:-)sende yap bence güzin abla ayrıca teşekkürler güzin abla....:-)
    23 Ekim 2009
  10. Enteresan bir rüya görmüşsün. İnsan rüyada ihtiyacı olan kişiyi görür sevgilini çok sevdiğin için ya da ona ihtiyacın olduğu için onu görmüş olabilirsin. Köpek ya da kedi görmen senin bilinçaltında ki fobi veya korkudan olmuş olabilir ayrıca tvde izlediğin ermeni maçı ve olayları bilinçaltına sınav stresiyle birlikte yerleşmiş ve bu rüyayı görmüş olabilirsiniz. Rüyan korkunç bir rüya değil senin dediğin gibi komik bir rüya endişelenecek birşey yok bilinçaltın sana küçük bir oyun oynamış :)
    23 Ekim 2009
  11. yakın bir zamanda hoşlanmayacağın acı bir haber alacaksın
    24 Ekim 2009
  12. valla kardeşim kusura kalma ama benim gördüğüm kadarıylan beklentilerini bazı kişiler engelliyor ya da kendi kendine sitres yapıyorsun ama enteresan bir rüya paylaşım için tşkler
    26 Ekim 2009
soru sor

dün gece komik gibi bi rüya gördümm