dışardan gelen telin açma imkanı nasıl

İsimli konu WH 'Cep Telefonları Genel Yardım ve Paylaşım' kategorisinde, ikrar üyesi tarafından 30 Haziran 2006 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: dışardan gelen telin açma imkanı nasıl. [size=1][size=3][size=4]arkadaşlar yurt dışından getirtti ği m telefona=6280 ) türkiye kartlarını takınca bir şifre istiyor sınırlama var diyor nasıl... Dışardan Gazel Telin çapı! ...

1. arkadaşlar yurt dışından getirtti ği m telefona=6280 ) türkiye kartlarını takınca bir şifre istiyor sınırlama var diyor nasıl kırabiliri :alala: m yardım ederseniz çoook sevinirim çünkü teli kullanamıyorum
    30 Haziran 2006
  2. dışardan gelen telin açma imkanı nasıl Cevapları

3. ŞİMDİLİK ÖYLE BİŞİ YOK
    7 Temmuz 2006
  4. abi dısardan geldi için kacak gözüküo kaydetir teli i sanslar :bye: :bye:
    26 Temmuz 2006
  5. kardes ayni sorunn bende de war ne yapcaksakK :dusun:
    8 Ağustos 2006
  6. Türkiyenin hatlarina acik mi acaba telefon? türkiyenin sim kartlari bendede olmuyordu (samsung z500, avusturya)
    12 Ağustos 2006
  7. ala ala :alala: :alala: :alala: :alala:
    13 Ağustos 2006
  8. teknik servis önce sim kilidini kıracak sonra kayıt yaptıracaksın
    13 Ağustos 2006
  9. Telefoncuya gotur onlar her seyı detaylı bır sekılde anlatıp yaparlar sana
    26 Ekim 2006
  10. Yasal Yollarla Yapıyım Diyorsan.
    1-Yılda Sadece 1 Telefon Açm Hakkın Var.Bunu Telefonu Kim Getirmişse O Açtıracak.
    2-Açtırmak İçin Pasaport Olcak O Senede Giriş Yaptığına Dair Mührüne Bakıyorlar.
    3-Pasaport işlemleri felan oluyo telefonun fatura gibi bişeyinide istiyorlar sonra açıyolar.

Ama Tabii Üzülmeyin Bde Bunların İlleGal Yolları Var;)

Bu İşi apacak Bi Telefoncu Bulun Genelde İlk Başlarda 100 Ytl Felan Para İsteyebilir Sonra Düşer Biraz Ama Tanıdık Birine 10 ytl veya Bedava Yaptırabilirsiniz.

EĞeer Kendinizede Güveniyorsanız Kendinizde Açabilirsiniz İllegal Yollardan :D
    Bunun İçin Gerekli Proğramlar Var Telefonun USB kablosunun Bulunması lazım.
    Googlede Aratırsanız Resimli Anlatımları Bile Var Deneyin Derim.Bende Denicem [sigara]
    22 Haziran 2008
  11. Benim D600 geldi almanyadan ben gıttım turkcell bayiine kadınlar yardım ettı bana fakay passaportla gıtmenız lazım sızın pasaportunuzun fotokopısını alıp yenı bır kagıt yapıyolar ıste D600 Markalı telefonun actırılması nı soyledım felen dıye.Adamlar onu zarfın ıcıne koyup ankara ya genel merkeze gonderıyolar onlarda 2 ila 10 gun arasında acıyolar Bu kadar kolay
    29 Ağustos 2008
  12. pasaport sahibi 45 gün oldu geleli ona işletilirmi yoksa belirli bir süre içindemi işletilmeli işleten arkadaşlar bi yardımcı olursa sevinirim
    26 Mayıs 2009
  13. samet kardeş böyle bi iğilin dokunurmu bende i n95 var açtırmam lazım

6 minutes süre sonraki ekleme :

nerde oturuyosun
    6 Ekim 2010
  14. abi sölede yapalım yha çoook madurum
    2 Nisan 2011
  15. bana nokia500 geldi ama pasaport yok nasıl açtırabilirim. turkcell bayine gittim pasaport gerekli dediler pasaportsuz yollardan da 1 adam buldum 85 tl istiyo nasıl açtırabilirim
    9 Haziran 2012
soru sor

dışardan gelen telin açma imkanı nasıl

Alakalı Aramalar:

1. samsung galaxy grand telefonlar pasaportsuz açılıyor mu