Cok Güzel Espriler

İsimli konu WH 'Komik Şeyler' kategorisinde, T_RaP_C-w üyesi tarafından 7 Haziran 2008 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Cok Güzel Espriler. Abi benim cinsel problemlerim var. Her gece cin görüyorum. Adamın biri şoka girmiş,karısı; Migros’a… Geçen gün dolaptan ses geliyo. Bir baktım, elbisenin... Cok komik espriler :D cok güzel manzara resimleri ...

1. Abi benim cinsel problemlerim var. Her gece cin görüyorum.
    Adamın biri şoka girmiş,karısı; Migros’a…
    Geçen gün dolaptan ses geliyo. Bir baktım, elbisenin modası geçiyo…
    Yaşınız kaç? Bilmem her sene değişiyor..
    Hey arkadaşım gelirmisin?…Hayır güselim ben giderim…
    Önden bayanlar…”evet bugün çok baydım.”…
    Ben çok alçak gönüllüyüm…Niçin ?… Çünkü yükseklik korkum var..
    Adamın biri şoka girmiş,karısı; Migros’a…
    Sakla samanı inekler grev yapsın.
    Maydanoz cildi güzelleştiriyormuş. Bende karıma maydanoz tarlası mı alsam ne…
    Bir kadin mutfaga girince neden bişi düşünemiyormuş ? Çunki tefal herşeyi duşünürmüş :D

Emeğe Saygı + Rep
    7 Haziran 2008
  2. Cok Güzel Espriler Cevapları

3. çok güsell
    9 Haziran 2008
  4. güselmiş...
    9 Haziran 2008
  5. double perfect...
    9 Haziran 2008
  6. teşekkürler
    12 Haziran 2008
  7. cok gusell....gercekten komikler...
    2 Mart 2009
  8. çok güzelller.:) bnde söliyim.
    yerin kulağı vardır,benimde kulağım var ben yermiyim? yemem.:) :D
    adamın biri karısını dövüyormuş,kapı çalmış bırakmış,kim gelmiş?eşşek sudan gelmiş.:)
    adamın biri oğluna aslan oğlum demiş,çocuk babasını yemiş.:)
    bu adam esprilerinden çok var...dünya kadar.:9
    3 Mart 2009
  9. Adamın biri donmuş karısıda atlet :)
    Adamın biri inmiş karısıda magara :)
    Adamın biri düşmüş karısıda rüya :)

daha bir sürü war ama aklıma gelmio :)
    8 Nisan 2009
  10. Gerçekten bir dünya var :muha: :muha: Tşkler:tamam:
    8 Nisan 2009
  11. paylaşım için teşekkürler
    9 Nisan 2009
  12. Abi benim cinsel problemlerim var. Her gece cin görüyorum.
    kOptum bUna xD:D:D:
    9 Nisan 2009
  13. guseldi tşkler paylaşım içn :D:D
    9 Nisan 2009
  14. teşekkürLer...1 xD
    9 Nisan 2009
  15. YÜREĞİNE DAMLA DAMLA UMUT,GÜNLERİNE BİN TATLI MUTLULUK DOLSUN.YÜZÜN VE GÜLÜN HİÇ SOLMASIN,SEVDİKLERİN HEP YANINDA OLSUN.

XDXDXDXD:hehehe::hehehe::hehehe::hehehe::):):):):D:D:D:D:yuppi::yuppi::yuppi::yuppi::muha::muha::muha::muha::muahaha::muahaha::muahaha::muahaha::bravo::bravo::bravo::bravo::tamam::tamam::tamam::tamam::uzgun::uzgun::uzgun::uzgun::agla::agla::agla::agla:[kizgin][kizgin][kizgin][kizgin]:ban::ban::ban::ban:[kahretsin][kahretsin][kahretsin][kahretsin]:alala::alala::alala::alala:

BİZ NE ABİLER GÖRDÜK GÜL GÜL ÖLDÜK. ÇÜNKÜ;SİZ JANJANLI SÖZLERLE BİZ ESRARLI GÖZLERDE BÜYÜDÜK

:leb. :heart::heart::heart::hooo: :aa: :kiss3:

5 dakika süre sonraki ekleme :

Yaşlanmak her dökülen yaprağın arkasından ağlamak gibidir!.. :daz: :bubu: :kngt: :wc: :take_example: :hug: :pri: :first_move:

:):)XDXD:D:D:hehehe::hehehe::yuppi::yuppi::muha::muha::muahaha::muahaha::bravo::bravo::tamam::tamam::uzgun::uzgun::agla::agla:[kizgin][kizgin]:ban::ban:[kahretsin][kahretsin]:alala::alala:&)&)[sigara][sigara]:deli::deli::öhh::öhh:;);):kork::kork::hayır::hayır::(:(:rock::rock::kızgın::kızgın::uyarı::uyarı::uzgun2::uzgun2::karizma::karizma::ninja::ninja::dinamo::dinamo::bam::bam:[ok][ok]:hug::hug::take_example::take_example::alkis::alkis::punish2::punish2::pri::pri::grouphugg::grouphugg::wacko::wacko::aaa::aaa::dikkat::dikkat::leb::leb::hunter::hunter::sclerosis::sclerosis::heart::heart::fart::fart::ura::ura::ph34r::ph34r::offtopic::offtopic::wub::wub::blush::blush::unsure::unsure::first_move::first_move::alc::alc::tongue::tongue::huh::huh::yu::yu::wc::wc::elf::elf::pooh_lol::pooh_lol::dan::dan::mat::mat::999::999::kngt::kngt::gozkırp::gozkırp::gozkırp:;))[deli2][deli2]:happy::happy::zha::zha::daz::daz::man_in_love::man_in_love::ohmy::ohmy::bubu::bubu::sleep::sleep::glare::glare::evet::evet::dry::dry::bomb::bomb::rap::rap::thankyou::thankyou::fkr::fkr::bis::bis::out::out::pya::pya::mellow::mellow::ivn::ivn::closedeyes::closedeyes::aa::aa::offf::offf::kop::kop::locked::locked::hooo::hooo::oops::oops::uykuda::uykuda::kafasina_vur::kafasina_vur::serefe::serefe::ie_ff::ie_ff::tap::tap::sss::sss::diespam::diespam::ac::ac::bebe::bebe::kotu::kotu::cok_super::cok_super::banned2::banned2::eek::eek::ıslık::ıslık::dusun::dusun::haha::DD:ser::ser::hehe::hehe::honk2::honk2::smoke::smoke::mad::mad::sml::sml::rolleyes::rolleyes::bye::bye::derisive::derisive::kehkeh::kehkeh::cool::cool::dans::dans::mob::mob::tongue::p:zuha::zuha::kiss3::kiss3::agla2::agla2::gulumse::gulumse::sırıt::sırıt::gul::gul:=)=):haha::haha::ok::ok:

:take_example::take_example::take_example::take_example::take_example::take_example::alc::alc::alc::alc::alc::ura::ura::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::first_move::first_move::first_move::first_move::first_move::first_move::first_move::tongue::tongue::tongue:

:mat::mat::mat::mat::pooh_lol::pooh_lol::pooh_lol::wc::wc::wc::wc:;));)):daz::daz::daz::daz::bomb::bomb::bomb::thankyou::thankyou::thankyou::bubu::bubu::999::999::999::fkr::fkr::fkr::ivn::ivn::pya::pya::aa::aa::out::out::out::out::bubu::man_in_love::man_in_love::man_in_love::kop::kop::kop::kop::kop::locked::locked::locked::oops::oops::oops::oops::ie_ff::ie_ff::ie_ff::ie_ff::kafasina_vur::kafasina_vur::kafasina_vur::sss::sss::DD:DD:DD:kiss3::cool::ser::ser::ser::diespam::diespam::diespam::diespam::diespam::ser::ser::ser::ser::ser::ser::ser::ser::ser::ser::ser::ser:
    17 Ocak 2011
soru sor

Cok Güzel Espriler