Cinsel Fantezi Yöntemleri

İsimli konu WH 'Çeviri Konular' kategorisinde, O.l.r.i.c üyesi tarafından 28 Aralık 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Cinsel Fantezi Yöntemleri. İster tavan sarmaşıkların veya pansuman yukarıya ve aşağıya almanın fikri bir sinir yeni gelen çarpmalarına çalışan bir uzman konum, cinsel fantezi rol... Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar ve Tedavi Yöntemleri Fantezi Edebiyatı Nedir - Fantezi Edebiyatı Hakkında ...

1. İster tavan sarmaşıkların veya pansuman yukarıya ve aşağıya almanın fikri bir sinir yeni gelen çarpmalarına çalışan bir uzman konum, cinsel fantezi rol oynamaya cinsel olanakları yeni bir dünya açılır.
    Gerekli Zaman: Plan birkaç gün, hafta veya ay üzerinde fantezi cinsel rol
    Burada nasıl's:

1. Fantezi cinsel rol ve kirli konuşmak arasındaki fark.
    Kirli konuşma birkaç dakika olması sadece başlamadan önce cinsel bir fantezi cinsel rol sahne belirleyen aynı değildir sahip. Fantezi cinsel rol başka bir karakter sizi daha derin alabilir ve kendiniz hakkında günlük yaşamda koymak kısıtlamalar sizi bırakın. Bu ve daha fazla risk, ama fark aşikar olduğunu ve daha fazla hazırlık anlamına gelir worth it!

2. Büyük cinsel fantezi rol biraz sağduyu gerektirir.
    Çoğu kişi başka biri olarak pansuman yukarıya ve oynama fikri biraz utangaç ve sinir başlayın. Bu kadar suskunluk hazırlanması eksikliği geliyor. Hazır olsun rahat cinsel rolü ile almak için en iyi yoldur. Bu harekete sıçrama (ve bir bel kumaş) eğer nasıl Tarzan veya ses olabilir diye Jane ne yapmak isteyebilirsiniz, ve tüm bu üzüm düşündüm hiç zor.

3. Fantezi cinsel rolü hakkında beyin fırtınası: yaratıcı suları akan olsun.
    Herhangi bir cinsiyet rolü senaryo şu unsurları göz önünde bulundurun:
    1. Kim olmak istersiniz?
    2. Ne senaryo?
    3. Nasıl giyinmek olabilir?
    4. Ne motivasyon nedir?
    5. Ne (ve burada) sınırları ve toprak kuralları nelerdir?

4. Kim olmak istersiniz? Doğru düşünen fantastik cinsel rolünü seçin.
    Polis, hemşire, BT uzmanı ... bazı ödevlerini yapmak ve sizinle resonates bir karakter seçin. Bu bir klişe olduğu, bu nedenle bulmak hiçbir kişisel anlamı yoktur oynamak için zor bir uyuyor. Bu fantezi ve siz bazı biçimde bağlamak bir karakter bulmakta size sınırlarını zorlayabilir.
    Okumak bir fantezi cinsel rol seçmek konusunda daha fazla

5. Ne senaryo? Your Fantasy cinsel rol sahne ayarlama.
    Detaylar bir cinsel rol senaryoda sizi daha derin alabilir. İlk kez, ama ana noktaları oluyor size almak için yeterli olabilir bir cinsel sahne hayal size fantezi için daha o olur hayatta daha fazla detay ekleyebilirsiniz. Detayları da zor anlar için zaman ne yapması gerektiğini bilmiyorum büyük olabilir.
    Okuyun fantezi cinsel rol sahne ayarlama hakkında daha fazla

6. Nasıl giyinmek olabilir? Kostüm ve sahne seçilmesi, cinsel fantezi rol uzatmak.
    Belki hazırlık en eğlenceli kostüm parçası olduğunu. Biz neredeyse yeterli oynamak ve cinsel fantezi rol yetişkin alamadım mükemmel bir fırsat giyinmek ve eğlenceli olması. Bir kez sizi olmak, düşünmek istediğinize karar verdik karakterinizin ve giyim ve sahne ile rol eklemek yollarını.
    Okumak kadar soyunma ve cinsel fantezi rol için sahne bulma konusunda daha fazla

7. Ne motivasyon nedir? Your Fantasy cinsel rol karakteri analiz edin.
    Artık sen, kim olduğunu biliyorum nereye, ve sen, o zaman senin rol psikolojisi dikkate ne giyiyorlar. Karakterinizi analiz edin. Ne motivasyon nedir? Ne, ne onları kapatır Karakterinizin döner, ne onların düğmelerini iter veya vahşi onları sürücüleri? Sen hakim misin? Submissive? Ileri geri geçiş musunuz?
    Delving sizin cinsel fantezi rol daha derin bir karakter hakkında daha fazla bilgi

8. Ne sınırları nedir? Fantezi cinsel rol oynaması için yer ayarlama kuralları.
    Temel kural ve sınırları kişi ya da bir fantezi cinsel rol oynamak için dışarı gidiyoruz insanlarla ayarlanması önemlidir. Bazı kurallar duygusu ve ortak nezaket, hayır gülme gibi birisi de, ve ortak olmalıdır hayır her an diğer yargılama. Diğer kurallar bazı düşünce ve iyi iletişim alacaktır.
    Read fantezi cinsel rol ayarı zemin kuralları hakkında daha fazla bilgi

9. Alıştırma yapar. Kullanmak mastürbasyon cinsel fantezi rol keşfetmek için.
    Zaman cinsel fantezi rol genellikle hayal oynamayı düşünüyorum en az iki kişi gerektirir. Ama mastürbasyon cinsel fantezi sahneler geliştirmek için bazı en verimli zemin sunmaktadır. Zaman biz daha az bizim duygu ve düşüncelerini sansür muhtemeldir Mastürbasyon konum.
    28 Aralık 2009
  2. Cinsel Fantezi Yöntemleri Cevapları

soru sor

Cinsel Fantezi Yöntemleri

Alakalı Aramalar:

1. fantazi senaryolari