Cilde İyi Gelen Mineral Cilt İcin İyi Gelen Vitamin İlaci

İsimli konu WH 'Yaşam' kategorisinde, fazil_koc üyesi tarafından 20 Temmuz 2013 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Cilde İyi Gelen Mineral Cilt İcin İyi Gelen Vitamin İlaci. Bu yazıda Cilde İyi Gelen Mineral Cilt İcin İyi Gelen Vitamin İlaci hakkında özet bilgiler bulabilirsiniz. cilde iyi gelen mineral ve cilt icin iyi gelen... Cilde iyi gelen yiyecekler Öksürüğe İyi Gelen Bitkiler ...

 1. Bu yazıda Cilde İyi Gelen Mineral Cilt İcin İyi Gelen Vitamin İlaci hakkında özet bilgiler bulabilirsiniz. cilde iyi gelen mineral ve cilt icin iyi gelen vitamin ilaci hakkında kısa özet bilgi olarak işinizi göreceğini düşünüyorum. Güzellik ve Bakım paylaşımlarımızın devamı gelecektir. Bir teşekkür yeter arkadaşlar. :)

  saçlara ve tırnaklara iyi gelen vitamin cild kolejen yapi saça iyi gelen minareller minerallerle cildi güzelleştirmek memorial cildiye ayfer

  [​IMG]

  Cİlde İlaÇ Gİbİ Gelen Mİneraller  Memorial Hastanesi Dermatoloji Bölümü`nden Uz. Dr. Ayfer Aydın cilde, saçlara, tırnaklara ve gözlere canlılık katmaya yarayan vitamin ve mineralleri açıkladı:
  * C Vitamini: Kolajen yapı için gereklidir, cilt esnekliği sağlar. Narenciyelerde, kivide, orman meyvelerinde ve maydanozda bulunur.
  * Çinko: Kolajen yapı için çok önemlidir. Saçın beyazlamasını engeller. Kabak çekirdeği ve zencefil kökünde bulunur.
  * Sülfür: Bağlayıcı dokuların inşa edilmesine yardım eder. Lahana, brokoli, sarmısak ve soğan en zengin kaynaklarıdır.
  * Silika: Cilt esnekliğinin korunmasını sağlar ve kemikleri güçlendirir. Sağlıklı tırnaklar ve parlak saçların oluşmasını sağlar. Salatalık, domates, dolmalık biber ve yulafta bulunur.
  * Magnezyum: Hücre zarlarındaki su pompalanmasını kontrol eder ve atıkların temizlenmesini sağlar. Aşırı tuz ve diğer toksinlerin neden olduğu fazla su tutulmasının önüne geçerek hücreyi rahatlatır. En iyi kaynak yeşil yapraklı sebzelerdir.
  * Beta karoten: Cildi güneş yanığına karşı korur. Havuç ve yeşil sebzelerde bulunur.
  20 Temmuz 2013
  #1
 2. Cilde İyi Gelen Mineral Cilt İcin İyi Gelen Vitamin İlaci Cevapları

soru sor

Cilde İyi Gelen Mineral Cilt İcin İyi Gelen Vitamin İlaci