çıbana Ne İyi Gelir Göz çıbanına Ne İyi Gelir

İsimli konu WH 'Yaşam' kategorisinde, fazil_koc üyesi tarafından 23 Mayıs 2013 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: çıbana Ne İyi Gelir Göz çıbanına Ne İyi Gelir. Bu paylaşımımda çıbana ne iyi gelir ve göz çıbanına ne iyi gelir hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen yararlandıysanız ve Güzellik ve Bakım... Göz Şişmesine Ne İyi Gelir Göz Çapaklanmasına Ne İyi Gelir ...

 1. Bu paylaşımımda çıbana ne iyi gelir ve göz çıbanına ne iyi gelir hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen yararlandıysanız ve Güzellik ve Bakım paylaşımlarımızın devamını istiyorsanız konuya teşekkür edin. çıbana Ne İyi Gelir Göz çıbanına Ne İyi Gelir ile iligli olan sorularınızı ve merakınızı gidereceğini düşünüyorum.

  peniste çıban çıkması çıban için ne yapılır çıban patlatma çıban sıkma izle gozde cikan cibana ne iyi gelir

  [​IMG]

  çıbana Ne İyi Gelir, çıban Hakkında Bilgiler!  Selam Aleyküm Herkesee

  Çıban Bazen stresten, bazende her hangi bir nedenden dolayı insan vücudunun her hangi bir yerinde çıban çıkması mümkün bir durumdur. bazı çıbanlar hafif ağrılara neden olabiliyor, www.turkax.com bazı çıbanlar ise şiddetli ağrılar doğurabilir..* Sonuç olarak çıban görselliğide bozuyor.* Şimdi sizelere, çıban için bitkisel öneriler sunacağım, hadi hep beraber bakalım.

  Karaboynuzotu tohumları un haline gelene dek dövülür. Bu unla yapılacak lapa ile çıbanın üstünü örtülerek sarılır.

  * Ketentohumu dövüldükten sonra balla karıştırılır. Bu şekilde elde edilen lapa ise yukarıdaki karaboynuzotu tohumu ile yapılan lapanın yerine geçer.

  * Kudretnarı yağı günde 2 defa çıbanların üstüne sürülür.

  * Kuru üzüm, sığırın içyağı ile merhem haline getirilir. Daha sonra ciltteki yaraların üstüne konursa iltihabı dışarı akıtarak yarayı iyileştirir.

  * Marul yaprakları ezilerek lapa halinde çıbanların üstüne konur. Marul yaprakları haşlanarak da kullanılabilir.

  * Semizotu lapa haline getirilerek çıbanların üstüne konur.

  * Ardıç dalları ezilip kaynatıldıktan sonra elde edilen suya, sıcak su ilave edildikten sonra çıbanların üstüne kompres yapılır.
  23 Mayıs 2013
  #1
 2. çıbana Ne İyi Gelir Göz çıbanına Ne İyi Gelir Cevapları

soru sor

çıbana Ne İyi Gelir Göz çıbanına Ne İyi Gelir