Cennet Mahallesi

İsimli konu WH 'TV Dizileri' kategorisinde, HoLyWar üyesi tarafından 15 Kasım 2007 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Cennet Mahallesi. Cennet Mahallesi İstanbul'un kenar semtlerinden biridir. Dans, müzik, aşkların bol olduğu bir yerdir burası. En güzel kızlar, en afili delikanlılar, en... Cennet Mahallesİ Knİght (komİkkkkkkkkkkkkk) > cennet ...

1. Cennet Mahallesi İstanbul'un kenar semtlerinden biridir. Dans, müzik, aşkların bol olduğu bir yerdir burası. En güzel kızlar, en afili delikanlılar, en hoş sohbet duygulu insanlar burada yaşar.

Bu mahallenin gülü güzeller güzeli dansöz Sultan ile yanık sesli kemancı Ferhat birbirlerine deliler gibi aşıktır ama iki taraf aileleri arasında 4 göbek önceden başlayan düşmanlık bu iki sevgilinin aşkına mani olmaktadır.

Sultan'ın anası bohçacı Penbe ile Ferhat'ın babası zurnacı Yunus'ta yıllar önce birbirlerine büyük sevda ile bağlanmışlar ama bu düşmanlık onlarında mutluluğunu bozmuştur.

Falcı nine, saz tamircisi dededen başlayıp 6 yaşındaki Ayşe ile 8 yaşındaki Ali'ye kadar süren bu düşmanlık bakalım sonra erecek mi?
    15 Kasım 2007
  2. Cennet Mahallesi Cevapları

3. artık cennet mahallesi çıkmıyor değil mi
    4 Aralık 2007
  4. eskiden başladımı hemen onu izlerdim çok teşekkürler
    4 Aralık 2007
  5. hayır gene çıkıyor saat tam 05.00'da
    18 Aralık 2007
  6. YENİ BÖLÜMLERİ OYNASA HAFTA İÇİ HERGÜN İZLİYORUM
    26 Aralık 2007
  7. paylaşım için teşekkürler:D
    28 Aralık 2007
  8. bitti bitti ama yeniden başlıyor gorgusuzler die ferat yok mettin akpınar var
    28 Aralık 2007
  9. paylaşım için sağol.....
    hala çıkıyodu
    16 Mayıs 2009
  10. bende izliyordum ama kalktı televizyondan :uzgun:
    6 Aralık 2010
soru sor

Cennet Mahallesi