Cennet-Cehennem Fıkraları

İsimli konu WH 'Komik Fıkralar' kategorisinde, ¢σєηтяãσ üyesi tarafından 24 Ocak 2010 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Cennet-Cehennem Fıkraları. Cennet-Cehennem Fıkraları Azrail Huzur evinde 3 yaşlı kadın azrail gelirse canımızı alırsa... Cennet Cehennem "Cennet - Cehennem " ...

1. Cennet-Cehennem Fıkraları

Azrail

Huzur evinde 3 yaşlı kadın azrail gelirse canımızı alırsa diye düşünmüş birisi buldum bebek taklidi yapalım bizi bebek sanır gider demiş diğerleride onaylamış Bir gece azrail gelmiş geldiğini anlayan kadınlardan birisi mamma diğeri anneee diğeride ıngaa demiş azrailde hadi bakalım attaa demiş

Mezarlıktaki Adam

Macera peşinde koşan iki arkadaş bir gece çok büyük mezarlıkta uyumaya karar verirler.
    Uuyacakları yeri bulurlar. Gece yarısını geçerken büyük bir gürültüyle fırlarlar ikisi de deli gibi korkar ama işin ucunda erkeklik var sese doğru giderler. Sesin olduğu yerde bir amca çıkmış bir mezar taşına bir şeyler yazıyor.
    Bizim kahramanlar tabi müthiş rahatlarlar. Adama yaklaşıp yahu amcacım bu saatte çalışılır mı seni hayalet sandık ödümüz patladı valla.
    Adam kafasını kaldırıp gençleri süzdükten sonra sinirle homurdanır.
    Adımı Yanlış Yazmış Gerizekalılar..

Ölmeden Önce Söylenen Son Sözler

Ölmeden hemen önce;

- Burasi Galatasaray tribünü degil mi?
    - AAbi çok seri bi araba bu yaaa...
    - Korkma hayatim, arabamizda ABS ve airbag mevcut.
    - Postanede bana ait bi koli varmis onu almaya geldim.
    - Oolum, 5 tas çaldim ruhun bile duymadi.
    - Bakin çocuklar, bu deney seti, kapagi açilinca güvenlik önlemi olarak elektrigi keser.
    - Demek piranha dedikleri sey bu. Hiho, bak Hulusi abi biyiklari ile oynuyom bi sey olmuyo.
    - Ey ruuuuhhh, geldiyseeen...
    - O irmikleri neden aldin Nurhan, helva mi yapican? Niye?
    - Dogalgazin ülkemize hayirli ve ugurlu olmasini diliyor ve dogalgazla çalisan ilk ocagi huzurlarinizda yakiyorum.
    - Evladim, beni karsidan karsiya geçirir misin?
    - Geeel, geeel sag yap geeel...
    - Bah bah bah hala uzunlarla geliyo...
    - Canikom, bu etin tadi sana da biraz garip gelmedi mi?
    - Müjdemi isterim Turhan abi bi kizin daha oldu.
    - Ordular ileri... Allah, allah, allah, allah...
    - Kim bekler lan yesilin yanmasini?!
    - Esek sakasi yapmayin lan...
    - Bekle Cemsit abi ben bi dalip çikicam.
    - Korkma hanim bu saatte kapimizi kim çalacak, tanidik biridir.
    - Hala karli gösteriyor mu hanim?
    - Elektrikçiye ne gerek var canim, ben hallederim.
    - Bak simdi nasil solliycaz...
    - Gel abi burasi boyu geçmiyo.
    - Aya bak aya, kamyon fari gibi !!!

Cenetten Cehenneme Köprü

Cehennemde birgün mütahitler ve mimarlar toplanıp cennete köprü yapmaya karar vermişler .
    Vermişler ancak köprünün tek taraftan olmayacağını ve karşı taraftanda yapıma başlanması gerektiğini sölemişler bunun üzerine içlerinden biri cennetten birine seslenmiş :
    - Arakadaşım biz burdan oraya köprü yapmaya karar verdik .
    Karşıdaki adam seslenmiş
    - Bizden ne yapmamızı istiyorsunuz.
    Cevap vermiş Cehennemdeki mimar
    - Köprü tek taraflı olmuyor sizinde karşı taraftan başlamanız gerek
    - Tamam o zaman demiş adam ve başlamışlar cehennemdekiler bayağı bi ilerlemişler tam oldu bitti derken karşıya bi bakmışlar cennetten daha icraat yok ve yine seslenmişler. Adam gelmiş ve sormuşlar
    - Neden başlamadınız köprüye ?
    Adam cevap vermiş:
    - Aslına bakarsanız başlıyacakdık ama burada hiç mimar bulamadık :D:D:D

Üç Kız

Üç kiz ölmüs, cennetin kapisinda siraya girmisler. En büyük melek, kizlari karsilamis ve sormus:
    -"Cennetin kapisinidan girmeden önce size küçük bir sorum var. Hayattayken iyi kizlar miydiniz?"
    Ilk kiz atilmis:
    -"Sayin melek hazretleri! Inanin ben daima iyi bir kiz oldum. Evlenmeden önce kimseyle olmadim gibi evlendikten sonra da olmadim"
    Büyük melek yardimcisina donmus:
    -"Tamam bu kiza altin anahtari verin"
    Ikinci kiz;
    -"Sayin melek hazretleri! Ben evlenmeden kimseyle olmadim ama evlendikten sonra dayanamadim!"
    -"Bu kiza da gümüs anahtari verin" demis melek hazretleri.
    Sira üçüncü kiza gelmis;
    "Sayin melek ben her önüme gelen erkekle evlenmeden önce ve sonra doyasiya birlikte oldum" demis...
    Büyük melek söyle bir saginaa ve soluna baktiktan sonra yardimcisina fisildamis:
    "Buna da benim odanin anahtarini verin"

Ünlü bir iş adamı bi tatile gidiyor İtalyaya otele vardığında otele yerleştikten sonra karısına bir e posta yolluyor fakat adesi yanlış yazdığı için bu email yanlışlıkla başka birine gidiyor bu mailde daha 1 gün önce kocası ölmüş bi kadına gidiyor
    Kadın emaili okuduğunda bayılıyo annesi koşarak odaya giriyor ve o emaili okuyor email ise şöyle
    Sevgili karıcım biliyormusun burda bilgisayarda var bana ayrılan yere yerleştim sana bir müjdem var yarın sende gelceksin herkez seni bekliyor
    not burası çok sıcak

Der

Selam, benim adım Wanda .
    - Selam, benimki de Slyvia, sen nasıl öldün?
    - Donarak öldüm.
    - Ne kadar korkunç.
    - Yok o kadar kötü değildi, soğuktan titremem geçince ısınmaya başladım ve
    uyku bastı, sonunda huzur dolu bir ölüm.
    - Peki sen nasıl öldün?
    - Ağır bir kalp krizi geçirdim. Kocamın beni aldattığını sandım, onu iş üstünde
    yakalamak için eve erken geldim, fakat evde tek başına televizyon seyreder halde buldum.
    - Sonra ne oldu?
    - Kesinlikle evde başka bir kadının olduğundan emindim, bütün evi aramaya başladım. Çatıyı, yatakların altını her yeri aradım fakat bulamadım. Ararken aşırı yorulmuşum, kalp krizi geçirdim ve öldüm.
    - Ah be güzelim bir de derin dondurucuya baksaydın ya, şu anda ikimiz de yaşıyor olacaktık.

Sadece Reklam

Bir gn Temel ve Dursun trafik kazası geçirmişler. Allah rahet eylesin ki hakkın rahmetlerine kavuşmuşlar.
    Temel; çok canlı zıpırın tekiymiş. İlla eğlenecek, hayatında bi hareket olacak
    Dursun;çok silik, uyuşuğun tekiymiş. Sakinlikten başka bişey düşünmezmiş.
    neyse temelle drsunun günah-sevapları hem aynı hem de cenne-cehennem çizgisinin tam otasındaymış. Melekler temel ve dursuna seçim hakkı tanımışlar. Cennet ve cehennemi dıştan şöyle bi göstermişler. ilk cehennemi göstermiş melekler. temel bakmmış cehennemde okey oynayanından al eğlenceyi doruğuna kadar yaşayanlarla doluymuş. ateş mateş de yokmuş. cennete gitmişler cennettekiler suskun puskun, boş boş oturuyolarmış Dursun hemen atlamış
    -beni cennete verun daa!
    melekler tamam demiş. temel de şöyle demiş
    -beni cehenneme verun orasi daha cusell!
    melekler temeli cehenneme koymuşlar. temel cehennemde o sıcak ateşle böyle bağrışan insanlarla karşılaşmış ki adımını atar atmazz ayağı yanmış demiş ki:
    -uyyy ayağum yandi da! hani cehennem daha iyiyduu! melekler cevap vermiş:
    --o mu? sadece reklamdı! :D:D:D

Tokat

Bir gün annesi tarafından dayak yiyen hüseyin sokağa çıktığında arkadaşları teselli etme çalışıyorlarmış.
    İçlerinden biri;ağlama biliyorsun tokat cennetten çıkmadır.
    hüseyin (ağlamasını kesmeden):iyi bir şey olsaydı cennette kalırdı. demiş...
    24 Ocak 2010
  2. Cennet-Cehennem Fıkraları Cevapları

3. Paylaşım için teşekkürler...:bravo:
    24 Ocak 2010

4. Rica Ederim Yorum İçin Ben Tşk Ederim.
    24 Ocak 2010
  5. güzel bir tane de ben anlatayım:
    Üç adam ölür ve cennete giderler. Sorgu meleği birincisine sorar, "Seni cennete yollamadan önce sana bir sorum var: Karına karşı sadık oldun mu?" Adam yanıtlar; "Evet, asla bir başka kadına bakmadım." Sorgu meleği, "Şuradaki Rolls-Royce'u görüyor musun? O senindir. Cennetteyken kullanabilirsin.." Sorgu meleği ikinci adama da aynı soruyu sorar ve şu cevabı alır; "Bir kez karımı aldattım ama bunu ona itiraf ettim. Beni bağışladı ve mutlu yuvamızı kurtardık." Bunun üzerine sorgu meleği, "Şuradaki Mercedes'i görüyor musun? Cennetteyken onu kullanacaksın.." der ve üçüncü adama da sorar, "Karını hiç aldattın mı?" Adam yutkunur ve şöyle der; "itiraf edeyim ki; bulduğum her kıza asıldım ve her fırsatta onlarla yattım, birçoğu ile beraber oldum. Üzgünüm." Sorgu meleği; "Ehh" der, "Ama temelde iyi bir adamsın. Şuradaki eski vosvos'u görüyor musun? Cennette onu kullanacaksın." Bunun üzerine üç adam vedalaşır, arabalarına atlar ve kendi yollarına giderler. Birkaç hafta sonra ikinci ve üçüncü adam birlikte gezerlerken barın önünde birinci adamın Rolls-Royce'unu görürler. Bara girdiklerinde adamın perişan bir halde, etrafındaki boş şişelerin arasında salya sümük oturduğunu görürler ve şaşırırlar. "Heyy! ne oldu sana?" der ikinci adam, "Cennettesin, altında bir Rolls-Royce var, hersey mükemmel ama sen niye bu haldesin?" "Bugün karımı gördüm!" der birinci adam. Diğerleri; "Aaaa! ne kadar güzel, peki derdin nedir?" diye sorarlar. Adam içini çekerek konuşur, "Kaykay'la dolaşıyordu..."
    24 Ocak 2010
  6. Üç Kız

Üç kiz ölmüs, cennetin kapisinda siraya girmisler. En büyük melek, kizlari karsilamis ve sormus:
    -"Cennetin kapisinidan girmeden önce size küçük bir sorum var. Hayattayken iyi kizlar miydiniz?"
    Ilk kiz atilmis:
    -"Sayin melek hazretleri! Inanin ben daima iyi bir kiz oldum. Evlenmeden önce kimseyle olmadim gibi evlendikten sonra da olmadim"
    Büyük melek yardimcisina donmus:
    -"Tamam bu kiza altin anahtari verin"
    Ikinci kiz;
    -"Sayin melek hazretleri! Ben evlenmeden kimseyle olmadim ama evlendikten sonra dayanamadim!"
    -"Bu kiza da gümüs anahtari verin" demis melek hazretleri.
    Sira üçüncü kiza gelmis;
    "Sayin melek ben her önüme gelen erkekle evlenmeden önce ve sonra doyasiya birlikte oldum" demis...
    Büyük melek söyle bir saginaa ve soluna baktiktan sonra yardimcisina fisildamis:
    "Buna da benim odanin anahtarini verin"

Teşekkürler :DD
    25 Ocak 2010
  7. - O irmikleri neden aldin Nurhan, helva mi yapican? Niye?
    Süperdi bu :DÜç kız da harikaydı saol:D
    25 Ocak 2010
  8. emeğine sağlık
    20 Şubat 2010
  9. BeğenmenizE Sevindim ben Teşekkür Ederim..!
    20 Şubat 2010
  10. emegine saglık.......................................
    20 Şubat 2010
  11. :D:muahaha::muahaha:
    - Aya bak aya, kamyon fari gibi !!!
    26 Şubat 2010
  12. Beğenmenize Sevindim
    26 Şubat 2010
  13. tek kelimeyle süper teşkkrler güldürdüğn ve paylasmn için:muha::muha::muha:
    27 Şubat 2010
  14. Rica Ederim ;)
    27 Şubat 2010
  15. hepSide çok qüzeldi okurken eğlenDim saolaSın:DD
    27 Şubat 2010

16. Rica Ederimm;)
    27 Şubat 2010
  17. payLaşım için tşkLer.........:tamam:
    1 Mart 2010
  18. çok güzel emeğene saygı sunuyorum
    3 Mart 2010
soru sor