Canlı Uzayı izleyin

İsimli konu WH 'Uydu Teknolojileri' kategorisinde, Shady08 üyesi tarafından 14 Ekim 2006 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Canlı Uzayı izleyin. [img] [img] Gökyüzünü gerçek zamanlı izlemenize yarayacak tek kelimeyle muhteşem bir program.. programı kurduktan sonra mouse un orta tekeleği ile zoom... Turkiyeyi canlı canlı izleyin yeni cıktı google earthtan uzayı izleyin ...

1. [​IMG]

Gökyüzünü gerçek zamanlı izlemenize yarayacak tek kelimeyle muhteşem bir program..
    programı kurduktan sonra mouse un orta tekeleği ile zoom yapabilirsiniz dilediğiniz noktaya. Hemde dilediğiniz saat aralığında, dilerseniz gece izlemesi yapıyosunuz dilerseniz gündüz. Gökyüzünde astrofizikçilerin inceledeği ne kadar nebula ve güneş sistemi vasa bunları görebilmeniz hatta diplerine kadar zoom yapabilmeniz mümkün. Program sayesinde Bu gezegenleri yerçekimleri ve gerçek dönüş hızlarıyla inceleyebiliyosunuz ayrıca. burçlara yön verdiği iddia edilen yıldızları bile şekilleriyle görmeniz mümkün...

Download link:
    http://www.hemenpaylas.com/download/470652...zle___.rar.html
    14 Ekim 2006
  2. Canlı Uzayı izleyin Cevapları

3. TEŞEKÜR EDERİM :tamam:

KARDEŞ ÇOK GÜZEL KONULAR HAZIRLIYON NERELİSİN BEN YUSUF MEMNUN OLDUM KARDEŞ :tamam:
    14 Ekim 2006
  4. :hehehe: bende Tymsah m. oldum arkadaşlar.. :hehehe:
    16 Ekim 2006
  5. bende Serkan BeY :hehehe: m. oldum :deli:
    16 Ekim 2006
  6. ben volkan be memnun :hehehe: :hehehe: :hehehe: oldum
    16 Ekim 2006
  7. ne oluyo yaw bende beni tanıyan tanıyo işte :hehehe:
    17 Ekim 2006
  8. HEHEHEHE :hehe: BENDE YUSUF

UYUZ LAR :muha: :muha:
    17 Ekim 2006