Canım Anneme Mektup (Çok kısa bence okuyun)

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, »Numßoy« üyesi tarafından 14 Nisan 2008 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Canım Anneme Mektup (Çok kısa bence okuyun). Canım Anneme Mektup Sevgili anneciğim; Sana bu mektubu sevgimi söylemek için yazıyorum. Ama bu sevgimi ne söyleyebilirim nede... Anneme Mektup Canım anneme ...

1. Canım Anneme Mektup

Sevgili anneciğim;
    Sana bu mektubu sevgimi söylemek için yazıyorum. Ama bu sevgimi ne söyleyebilirim nede yazabilirim. Zaten sevgi ne söylenir nede yazılır, sevgi sadece gösterilir. Sen de bana kimsenin göstermediği ve gösteremeyeceği öyle bir sevgi gösterdin ki bu sevgi ne biter nede tükenir.
    Sen bana hem arkadaş hem de sırdaş oldun. Üzgün olduğumda dertlerimi, mutlu olduğumda ise sevincimi benimle paylaştın. Sen üzülünce; sanki duyguların aksediyor kalbime ve bende üzülüyorum. Zaten sen mutsuz olduğunda ben nasıl mutlu olurum?
    Eğer seni üzdüğüm bir gün senden özür dilemeden yatarsam, o gece çok zor geçiyor. Ya annem olmasaydı ne olurdu diye geçiveriyor aklımdan… İşte o zaman çok ağlıyorum anne. Kendi kendime söz veriyorum seni bir daha üzmeyeceğim diye ama aklımdan çıkıveriyor bazen verdiğim sözler.
    Allah’a çok dua ediyorum, annemi başımdan eksik etme diye. Çünkü sen olmadan ben ne olurum bilmiyorum…
    Artık büyüyorum beni kucağına alıp sevmesen de beni içinden çok sevdiğini biliyorum. Seni anlatılamayacak şekilde çok seviyorum.
    Her evlat aynı duyguyu hisseder mi bilmiyorum ama sen bana çok sıcak geliyorsun sanki senin sevgin ile ısınıyorum.
    Seni üzdüğüm zaman sanki gözlerin yaşarıyor işte o anda zamanı geri almak istiyorum, çok üzülüyorum anne çok! Benim için çok değerlisin anne. Bu mektubu yazdıktan sonra karar verdim ve bu kararımı unutmamaya da karar verdim.
    Sevgim o kadar büyük ki anne, cümleler yetmiyor sevgimi taşımaya, ağır geliyor kelimelere, taşıyamıyorlar sevgimi. Büyük sevgimi taşımaları için büyük harfler kullanıyorum; ANNE SENİ ÇOK SEVİYORUM…
    14 Nisan 2008
  2. Canım Anneme Mektup (Çok kısa bence okuyun) Cevapları

3. Ana gibi yar olmaz........ Çok güzeldi teşekkürler.
    14 Nisan 2008
  4. annelerin hakları ödenemez allah onları başımızdan eksik etmesin canım annem ve canım babam ....
    14 Nisan 2008
  5. teşekkürler
    14 Nisan 2008
  6. yüreğine sağlık.....
    14 Nisan 2008
  7. çok güzel teşekkürler
    14 Nisan 2008
  8. eline, klavyene bide yüregine saglik dostum... annelerin yeri bambaska...
    14 Nisan 2008
  9. Çok güzel yazmış,paylaşım için sağol...
    14 Nisan 2008
  10. eline sağlık...yürekleri ısıtan bir yazı...[ok]
    14 Nisan 2008
  11. ya bu kadar iğrenç bir mekyup olurmu been süper yazarım be
    20 Mayıs 2009
  12. Ana Gibi Yar Olmaz! ....
    20 Mayıs 2009
  13. çok güzeldi,bazen annemi üzüyorum.farklı şeyler söyleyip
    farklı şeyler düşünsekte sewiyorum onu
    canım annem
    20 Mayıs 2009
  14. Amin..çok doğru arkadaşım..Allah onLarı başımızdan eksik etmesin...
    20 Mayıs 2009
  15. Yüreğine sağlık!Annemi bende üzüyorum bazen.Anne sevgisi bir başka.Ben hayatta annem kadar birini sevmedim.Bazen o da beni üzüyor ama olsun!Çünkü ben onun üzülmesine dayanamam.Canım anneciğim,hep üzerime titredi.Onun eli yanmasın, benim yansın.Onun yüreği yanmasın,benim yansın.Onun canı acımasın,benim acısın.Canım annem!Sana dünyaları de- ğişmem.Sana güzel cennetimizi değişmem.O,benim bir tanecik annem.Anneciğim eğer bunu okuyorsan bil ki ben seni çok üzsemde seni çok seviyorum.aDaDeĞeR doğru söylüyorsun;Ana gibi yar olmaz!Bu mektubumu u- nutmayın.Anneler yavrularını kokularından tanır.Annenizi kaybettiğinizde mutlaka bir koku bırakın;D
    4 Şubat 2012
  16. Aklıma bir söz geldi : "Ana baba hakkı ödenmez.Sırtınızda Kabe'ye bile götürseniz yine ödenmez".
    4 Şubat 2012
  17. süperdi brovo seni tebrik ediyorum
    8 Şubat 2012
  18. Çok güzeldi.. Yüreğine sağlık..:tamam:
    8 Şubat 2012
  19. Sevgili anneciğim:Ben seni o kadar çok seviyorum ki anlatamam. Sen bizi tam dokuz ay oflamadan taşıdın.sen bizi büyüttün.Bizim için oradan oraya koşturdun.Biz üzülürdük sende üzülürdün.Boşuna dememişler ya"Ana gibi yaar olmaz bağdat gibi diyar olmaz." yani biz anne sözünü dinlemeliyiz,annemizin değerini bilmeliyiz.değerli,sevgili,canım BENİM MELEK ANNECİĞİM...
    22 Mart 2012
  20. Ya hakkatten kotuydu yaa kusura bakma hıc duygusal olamamıssın ama sunun ıcın tesekkur ederım, ıyıkı kısa yazmıssın ve baslıkta da belırtmıssın. :)
    29 Mart 2012
  21. Kusura bakma arkadasım bende hıc begenmedım.
    Baslıktada belırttıgın ıcın sagol "cok kısa"
    Uzun uzun yazsaydın nolurdu acaba
    29 Mart 2012
soru sor

Canım Anneme Mektup (Çok kısa bence okuyun)

Alakalı Aramalar:

1. anneme mektup

,
  2. anne mektubu

,
  3. anneye ozur mektubu

,
  4. anneye mektuplar kısa,
  5. anneye yazılan mektup örnekleri,
  6. anneme özür mektubu,
  7. anneye güzel bir mektup,
  8. anneanneme mektup kısa,