Çaktırmadan nasıl kopya çekilir_?

İsimli konu WH 'Soru Cevap' kategorisinde, DexPoweR üyesi tarafından 20 Kasım 2010 tarihinde yazılmıştır.

1. ben teşekkur ederim dedıgım gıbı kopyacekıcekmiş gbi kagıtlarayazarak hazırlan ama cekme sınavda goruceksın aklında kalıcak çogu...:tamam:
    20 Kasım 2010
  2. vayyy bee sizdede ne hileler varmış arkadaş, şaşırdım vallahi:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
    1 Aralık 2010
  3. bakın arkadaşlar kopya çekmeyın bunu ögretmenler görmüyo ama ALLAH görüyor ama bir taktik söliyım mümkünse arka sıraya geçin ve sınaf sorularını bulmaya çalışın bu sınaf sorularının cevabını elinizin iç tarafına yazın sınafda elinize mendil alın hapşırmış gibi yapın sonra mendili alıp bakın bu kadar bn söledim ama günaha ben girmeyecegim siz gireceksiniz
    1 Aralık 2010
  4. telefon yerine kağıda yazsak olmazmı
    20 Nisan 2014
  5. bence sen hoca arkasını dödüğünde yanındakinden çekersin
    22 Nisan 2014
  6. 1)bak kardeşim şimdi koyu renkli bi kalem uculuğu alıyosun içini boşaltıyosun içine sığabilecek şekilde kağıtları kes. kağıtlara kopyaları yaz.kutunun içine koy . tabi bi tanede uç koy. sınava girdiğinde bacak bacak üstüne atıp otur ki hoca şüpelenmesin. kalem ucu alacakmış gibi cüzdanından al kutuyu. alttaki bacağının orda aç. hem ucu al hem kağıdı alıp bacağının arasına sıkıştır. ve kopyanı çek.
    2) ayakkabına kopya kağıdını koy bacağını baacğını üstüne at ve rahatça kopyanı çek.
    3)kopya kağıdını pantolonunun beline görünmeyecek şekilde sakla ama çok ileri gitme. çektiğinde gelecek şekilde olsun ;)
    25 Mayıs 2014
soru sor

Çaktırmadan nasıl kopya çekilir_?