Bob wowa beklenmedik seks sahneleri!!

İsimli konu WH 'Evlilik Ve Cinsel Yaşam' kategorisinde, HoLyWar üyesi tarafından 14 Aralık 2008 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Bob wowa beklenmedik seks sahneleri!!. BOB WOW’A BEKLENMEDİK SEKS SAHNELERİ!! Rap şarkıcısı, aktör Bob Wow; TV hiti ‘Entourage’ın setinde, bir seks sahnesi için soyunmak zorunda olduğunun... beklenmedik anda Filmlerdeki bilek kesme sahneleri ...

1. BOB WOW’A BEKLENMEDİK SEKS SAHNELERİ!!

Rap şarkıcısı, aktör Bob Wow; TV hiti ‘Entourage’ın setinde, bir seks sahnesi için soyunmak zorunda olduğunun farkına vardığında şaşırdı çünkü habersiz yakalanmış oldu.

21 yaşındaki şarkıcı; Amerika TV şovunun gelecek bölümünde oynamak için anlaşmayı imzaladığında, çıplak kamera karşısında olacağı bilgisinin farkına varmadığı için endişeli…Bob Wow, bu sahneler için hayranlarının ne düşüneceğini merak ediyor.

‘Bu çılgınca.Bilmiyordum.Setteydim, tüm olanlara anlam veremeyince sordum ve ‘Bugün seks sahnesi çekimin var’ dediler.Ben sadece ‘Ne?!’ diyebildim.Sadece şunu düşünüyordum ‘Hayranlarım gördüğünde ne diyecekler?Çünkü daha önce beni hiç böyle görmediler’
    14 Aralık 2008
  2. Bob wowa beklenmedik seks sahneleri!! Cevapları

soru sor

Bob wowa beklenmedik seks sahneleri!!

Alakalı Aramalar:

1. seks sahneleri