Bİrİne Senİ Sevİorum Nasil Denİr ArkadaŞlar...yardim LÜtfn

İsimli konu WH 'Kadınca' kategorisinde, ilkbahar7 üyesi tarafından 27 Ekim 2007 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Bİrİne Senİ Sevİorum Nasil Denİr ArkadaŞlar...yardim LÜtfn. BEN GALİBA HAYATIM BOYUNCA İÇİMDE TUTUCAM...:(:öhh: seviorum BERİ BERİ HASTALIĞI NEDİR ARKDASLAR LÜTFN YARDIM EDIN ...

1. BEN GALİBA HAYATIM BOYUNCA İÇİMDE TUTUCAM...:(:öhh:
    27 Ekim 2007
  2. Bİrİne Senİ Sevİorum Nasil Denİr ArkadaŞlar...yardim LÜtfn Cevapları

3. Bence Bunu dıyebılmek ıcın aşık olmak gerekir v eiyi anlaşmak gerekır onunla yapabileceğin değil onsuz yapamıyacağın bırısnın olması gerekır en az onunda senın onu sevdıgın kadar sevmesı gerekır yanı demem o dogru kısıyı bulunca demesı bana normal gelir diyeblirim bunu ...
    27 Ekim 2007
  4. bana diyeceksen ben anladım saten içinde tutmana gerek yok :D:DD:muha::kop:
    28 Ekim 2007
  5. YOQ SAOL BEN ALMIYIM...[kahretsin]
    28 Ekim 2007
  6. Bence HİÇ SÖyleme....sonu KÖtÜ Oluiyor Da:)))

Saka Sakaa...eger DoĞru KİŞİyİ Buldugunu DÜŞÜnÜyorsann..pattt..sÖyleee......
    28 Ekim 2007
  7. GÖRÜŞÜN İÇİN SAOL...
    28 Ekim 2007
  8. bence eğer gerçekten sewiosan hiç düşünmene gerek yok direk karşısına geç söle en azından sewgini gösteriyosun ve buda çok ii bişi
    30 Ekim 2007
  9. ya moralini bozmak istemem ama daha geçenlerde ben birine söledim ama havamı aldımm...cevabını bulursan benimlede paylaş...:-D
    2 Kasım 2007
  10. aslında hiç böle düşünmene gerek yok nasıl derim nasıl olur falan takma
    zaten doğru insan karşına çıktığında ve gerçekten sen duygularından emin olduğunda çook rahat sölersin birden ağzından çıkar gider anlayamazsın bile.duygular kaşılıklıysa da o an hayatında unutamayacağın güzel günler arasında 1. sırayı alacaktır emin ol...;)
    2 Kasım 2007
  11. bence söyle ama gerçekten sewdiğinden emiin oll
    3 Kasım 2007
  12. GÖRÜŞLERİNİZ İÇİN TESK.. AMA BİŞİ SÖLEMEK İSTİORUM PİNK BEN SÖLEDİĞİM ZAMAN YA KARSIMDAKİNDEN BEKLEDIGIM SEYI ALAMAZSAM ORDA DA BUYUK YIKIM OLUR... :(
    3 Kasım 2007
  13. senın dusuncelerınden once onun dusuncelerınıde anlaman lazım azda olsa hıslerını cozmussundur onunla gercırdıgın zamanla vakıtle mutlaka kı sana karsı bırseyler hıssettıgını dusunuyorsan ve ınanıyorsan gec karsısına soyle cekınme konus onunla
    Ben bunu yaptım ve evlılık yolunda ılerlıyorum yavas yavas ılk goruste ask benımkıydı sanırım :)
    4 Kasım 2007

14. ne mutlu sana hayırlısı olsun.. teşekkurler görüşün için [ok]
    7 Kasım 2007
  15. kardeşim karşı tarftan bi elektirik aldıysan durma cesaret topla ve bi anda söyle içinde patlamasın kaybetcek bişeyin nasıl olsa bende aynı durumdaydım okhadi kolay gelsin.....:D[ok]
    8 Kasım 2007
  16. (şu zamanda seni seviyorum kelimesi öyle basit geliyor ki insanlara hemen herkez birbirine söyleyebiliyorr)cesaretini topla söylemelisin sevdigini, içinde tutarsan belki bir gün pişman olursun keşke söyleseydim sevdigimi diye
    8 Kasım 2007
  17. BU TABİKİ KARŞINDAKİNİN HAREKETLERİNE VE KİŞİLİGİNE BAGLI.EGER ONDANUN DA SANA KARŞI BİR İLGİSİ OLDUGUNU HİSSEDİYORSAN BENCE HİÇ ÇEKİNME,İÇİNDEN GELENLERİ SÖYLE ONA,SÖYLEYEMİYOSAN YAZ.AMA İLGİSİ YOKSA VE SERT BİR KİŞİLİGİ VARSA YANİ REDDEDİLECEGİNİ HİSSEDİYOSAN UNUT!!!VE NE OLURSA OLSUN ARAYA ARACI SOKMA.GENELLİKLE KIZLAR BUNDAN NEFRET EDER.İYİ ŞANSLAR...[ok]
    9 Kasım 2007

18. kolay değil kardeş....ama bir kez söyledikten sonra da o söze sahip çıkmak gerek.bırakma..
    11 Kasım 2007
  19. hiç lafı uzatmadan sölemelisin..:rock:
    24 Kasım 2007
  20. SÖylemek Şart Dİİl Kİ.eĞer KarŞindakİ DÜzgÜn Bİrİyse Ve Hayatinda Bİrİnİn OlmadiĞindan Emİnsen Olaylari AkiŞina Birak KendİlİĞİnden Olur Zaten OlacaĞi Varsa.Önemlİ Olan Basİt Duruma DÜŞmemek Yanİ Kendİnİ Bİraz AĞirdan Al Birak O SÖlesİn BÖlesİ Daha HoŞ Olur Bence.
    28 Kasım 2007
  21. cnm aynı durumdayız bnde birini seviyorum ama ona söyleyemiyorum ama tek farkımız onun beni sevdiğini hissediyorum ama yinede açıklayamıyorum...
    ilk başta yapman gereken ona hemen sen seviyorum demen pek doğr olmaz seni yanlış anlar kendini suçlu tutat on ümit verim fln diye ama eğer seni sevmiyorsa ve senle konuşmaz ....bu yüzden seni seviyorum yerine...sana karşı bir duygular içindeyim senden hoşlanıyorum fln karşılık alırsan sohbete başla koluna fln gir,,,,almazsan :uzgun:='( çok üzgünüm diyip arkana bakmadan git işte budur ya
    22 Şubat 2009
soru sor

Bİrİne Senİ Sevİorum Nasil Denİr ArkadaŞlar...yardim LÜtfn

Alakalı Aramalar:

1. bir kıza seni seviyorum nasıl denilir