Bir Erkeğin Zaman İstemesi Kadınlarla İlgili Nefret

İsimli konu WH 'Evlilik Ve Cinsel Yaşam' kategorisinde, Pro Yazar üyesi tarafından 15 Haziran 2013 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Bir Erkeğin Zaman İstemesi Kadınlarla İlgili Nefret. Bu yazıda Bir Erkeğin Zaman İstemesi Kadınlarla İlgili Nefret hakkında özet bilgiler bulabilirsiniz. Bir erkeğin zaman istemesi ve kadınlarla ilgili... Kadınlarla ilgili bazı genel bilgiler Kadınlarla ilgili bazı genel bilgiler ...

 1. Bu yazıda Bir Erkeğin Zaman İstemesi Kadınlarla İlgili Nefret hakkında özet bilgiler bulabilirsiniz. Bir erkeğin zaman istemesi ve kadınlarla ilgili nefret hakkında kısa özet bilgi olarak işinizi göreceğini düşünüyorum. Kadın Sağlığı paylaşımlarımızın devamı gelecektir. Bir teşekkür yeter arkadaşlar. :)

  kadınların en nefret ettigi kelime kadınlar niçin kıskanır kadın devamlı güzel görünmeye çalışma erkeklerin nefret ettiği kadın hareketleri erkeklerin nefret ettiği hareketler

  Erkeklerin Nefret Ettiği Kadınlar
  Erkekler kadınlara aşıktır. Kadınlara ulaşmanın yolu güzel görünmeye, iyi kokmaya ve güzel konuşmaya çalışmaktan geçer… Ancak henüz erkekler kadınlarla birlikte ve onlarsız yaşamayı başaramadı.. Çünkü erkeklere göre kadınlar hem mükemmeller hem de değiller..
  Erkeklerin nefret ettikleri 10 kadın davranışı..
  1. Seksi silah olarak kullananlar

  İlişkilerde çoğu kadın kendi üstünlüklerini kurmak için erkeklerin seks isteklerine duyarsız kalır. Bu cesur davranış kendi aralarında alkışlanırken, erkeklere göre basit gibi görünen bu insan ihtiyacından kadınların gerçekten vazgeçebileceklerini düşünmemeleri gerekiyor.
  2. Vır vır konuşanlar

  Çoğu kadın konuşmayı sever ve eğer bir erkek onlara bir fırsat verirse susmak bilmeyebilir. Bu erkeklerin kadınların ne söylediklerine dikkat etmeyecekleri anlamına gelmez sadece erkekler her detayı duymak istemiyor.
  3. Bayılıncaya kadar alış veriş yapanlar

  Alış veriş zamanı geldiğinde, çoğu kadın için bir gün yetmez. Vitrinlere bakmak, tek tek incelemek ve fiyatları bilmek isterler. Bir ayakkabı ve giysi mağazasında yeme, içme ve diğer sorumlulukları düşünmeden saatler harcayabilirler. Erkeklere göre en kötüsü onunla dolaşmasını istemesi.. Mağaza mağaza, amaçsızca, her kıyafete ve ayakkabıya bakarak gerektiğinde büyük paralar ödemekten sıkılıyorlar.4. Aşırı duygusallaşanlar

  Herşeye ağlamak. Acıklı ya da mutlu bir filme, kırılan bir tırnağa ya da kötü kesilen saça. Erkeklere göre daha kötüsü onlardan bu duygusallıklarını gidermelerini beklemeleri. Kadınlar bu tür durumlarda erkeklerin omuzunda ağlamak isterken, diğer taraftan onu rahatlatan şeyler söylemenizi beklerler.

  Erkekler bir kadını rahatlatacak şeyi henüz bilmiyorlar. Onlara söyledikleri şey çok iyi gelebilir veya onları incitebilir. Erkekler her dakika omuzlarını ıslatan bir kadın istemiyor.
  5. Kişisel alanlara saldıranlar

  Kadınların erkeklerin kişisel eşyalarını karıştırmak gibi içgüdüsel tiki vardır. İlişkisinin ya da evliliğinin uzun sürmesini isteyen kadınlar bir gümrük görevlisi gibi herşeyinizi alt üst edebilir. Bu tür davranıştan aslında kadınlar da erkekler kadar nefret eder. Saçlarını ne kadar kestirdiklerinin ya da başka yerlere ne kadar harcadıklarının bilinmesini istemezler.
  6. Gizemli, araştırarak konuşanlar

  Ne düşünüyorsun sorusu kadınların erkeğin aşkını anlamalarına yardımcı olan bir soru haline geldi. Erkekler belirsiz, teorik soruların yanıtlarını onların istedikleri doğrultuda vermeye çalışmaktan nefret ediyor. Erkekler eğer gerçekten ruh eşi olduklarına inanırlarsa, cevapları hemen veriyorlar.
  7. Zayıf ve muhtaç olanlar

  Bazı kadınlar kıymetli hissetmek, erkeklerinin onları el üstünde tutmasını, şımartmasını ve ne kadar özel olduklarının söylenmesini, etraflarında moral ve destek için pervane olmasını isterler. Erkeklere göre bu noktada bir tezat var. Flört sırasında kadınlar ne kadar özgür olduklarını erkeklere göstermek isterken, aşık olduklarında savunmasız hale gelebiliyorlar. Erkekler ise, dayanıklı ve sağlam kadınlarla birlikte olmak, en azından kendi iç dünyalarıyla barışık olanları tercih ediyorlar.
  8. Kıskançlar

  Çoğu kadın sevgilisinden ya da erkeklerden başka bir kadının adını duymaktan hoşlanmaz. Erkekler neden kadınların buna aşırı tepki gösterdiklerini çoğu zaman anlayamaz. Eğer erkekten şüphelenmesini gerektirecek bir davranış varsa, paranoyasında haklıdır. Boş yere olan size olan güvensizliğinin bedelini erkekler ağır ödememeleri gerektiğini düşünüyor.
  9. Diğer kadınları çekemeyenler

  Neden bir kadın zengin bir kadını övücü sözler söylemez? Kilodan saç şekline kadar her konuda titiz oldukları halde, çoğu kadın hemcinsinin zenginliğini kıskanır. Erkeklerin de bu tür şeyler söylemesini istemezler. Erkekler de zaten gerekmedikçe söylemezler ancak her söylediklerinin ve yaptıklarının eleştirilmesini, krize dönüşmesini istemiyorlar.
  10. Olmadığı halde erdemli görünenler

  Çoğu kadın erkeklerden daha erdemli olduğunu göstermeye gayret eder. Erkekler kadınların göründükleri kadar saf ve masum olmadıklarını, her insanın hatalarının olabileceğini düşünüyor. Erkeklere göre kadınlar istedikleri gibi bir erkek bulmak için, onların kendileri gibi olmalarına izin vermeli.
  15 Haziran 2013
  #1
 2. Bir Erkeğin Zaman İstemesi Kadınlarla İlgili Nefret Cevapları

soru sor

Bir Erkeğin Zaman İstemesi Kadınlarla İlgili Nefret