bir erkeği çıldırtmanın yolları(

İsimli konu WH 'Garip Olaylar' kategorisinde, benim_delim üyesi tarafından 29 Nisan 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: bir erkeği çıldırtmanın yolları(. erkeği çıldırtmanın yolları Sizi çok sinir ediyor ve intikam mı almak istiyorsunuz? Ayrılmak istiyor söyleyemiyor musunuz? Tavsiyelerimizle onu sinirden... kadınları yatakta çıldırtmanın yolları Erkeği çıldırtmanın yolları! ...

1. erkeği çıldırtmanın yolları

Sizi çok sinir ediyor ve intikam mı almak istiyorsunuz? Ayrılmak istiyor söyleyemiyor musunuz? Tavsiyelerimizle onu sinirden çılgına çevirebilirsiniz!

Bu hareketlere erkekler gerçekten çok gıcık oluyor! Bunları yaparsanız, sizden, arkasından aslan kovalıyormuşçasına koşarak kaçacağına emin olabilirsiniz. Tabii tam tersine bunların içinden yaptıklarınız varsa, farkına varıp kendinizi düzelterek onun kalbini de kazanabilirsiniz...
    Dikkat! uygulaması tehlikeli olabilir, bizden söylemesi :)
    1. İlk önce aşkınızı ilan edin; onu da kendinize aşık edin; sonra bir yanlışlık olduğunu söyleyip geri çekilin.
    2. İlk önce, "ömrümün sonuna dek seninim" deyip kendinize bağlayın. Daha sonra "Aşk, sürdüğü müddetçe ebedidir" deyin. Bu, onu cin çarpmışa çevirecektir.
    3. Gabriel Garcia Marquez'in Kolera Zamanı Aşk'ını okumasını coşkuyla salık verin ve romandaki kahramanın 51 yıl aşkını beklemesi gibi bir davranış sergilemesini ondan da umduğunuzu ima edin.
    4. Kontrolün kimde olduğunu göstermek için, onun telefonlarına ve e-posta mesajlarına (verecekseniz bile) hep geç cevap verin.
    5. Telefon ettiğinizde de, kendinizi odadaki kişiyle konuşmayı kesmek zorunda hissetmeyin. Bırakın, telefondaki erkek arkadaşınız beklesin ve konuşmanızın yalnızca sizin tarafını dinlemek zorunda kalsın.
    6. 'Yanlışlıkla' özel notlarını okuyun, sonra hesap sorun.
    7. Eski erkek arkadaşınıza iletmeniz gereken bir mesajı yanlışlıkla onun telesekreterine bırakın.
    8. Evini ziyaret ettiğinizde telefon çalarsa, suçlar bir biçimde "Hmm, bu da kim olabilir?" diye dudak bükün.
    9. Randevulara 15 dakika geç gitmeyi adet haline getirin. Bir gün, haklı sebepten de olsa geç kaldığında küplere binin.
    10. Hatta randevulara hiç gitmeyin. Sözlerinizin hiç birini tutmayın.
    11. Sizi kentin en pahalı restoranlarından birine götürmesini sağlayın; yemek gelince de yüksek sesle porsiyonların küçüklüğünden yakının. Ya da kıtlıktan çıkmış gibi yiyin.
    12. Evinizin en göze çarpan köşesine eski erkek arkadaşınızın çerçeveli resmini asın.
    13. Yatak yapmayı, ütülemeyi, yemek pişirmeyi, temizlik yapmayı bilmemezlikten gelin.
    14. İlk öpüştüğünüzde dilinizi boğazına kadar sokun.
    15. İzinizi bırakın: boynunun görülebilecek bir yerini ısırın.

ben bazılarına koptum arkadaşlar:muha:
    29 Nisan 2009
  2. bir erkeği çıldırtmanın yolları( Cevapları

3. sğaolsınn bazıları tam onluk .....
    29 Nisan 2009
  4. bence bunlar adamı kaçırtır ya :D:D
    29 Nisan 2009
  5. orda ki amaç da o zaten:D
    29 Nisan 2009
  6. amaç kaçırtmakmı bunlamı ? 14. İlk öpüştüğünüzde dilinizi boğazına kadar sokun.
    15. İzinizi bırakın: boynunun görülebilecek bir yerini ısırın. hahaha hiç sanmıyorum :D:D:D:D:D
    29 Nisan 2009
  7. sen varya seeeennnn:hehehe:
    29 Nisan 2009
  8. hayır o maddeler uygulanınca kaçan erkek varsa erkek değildirki o :D şimdi konuşturma beni neyse :D
    29 Nisan 2009
  9. :):):):):):):):):)
    29 Nisan 2009
  10. bır kadın ınsanı bunlarla deıl yuz yolla delırtebılır elı kuvvetlı
    30 Nisan 2009
  11. ahahahaahahaha valla öle
    bir kadın isterse bir erkeği o saniyede delirtir
    ama kadın isterse erkeği köle de yapar :yuppi:
    30 Nisan 2009
  12. hahahaa.sprmiş.tskLeRr....
    30 Nisan 2009
  13. sanada teşekkürler:)
    30 Nisan 2009
  14. hımm..:D:D:Dgüzel payLaşım..:D:D
    30 Nisan 2009
  15. oooooo bunları kızlar yiyiyo ben bi tane yemedim 8 yaşındayım şimdiye kadar 85 kişi böle kandırmaya çalıştı erkekler sizin de yapmanız kolay
    1.onları yemeğe en pahalı yerlere götürün tam sipariş gelirken işinizin olduğunu söyleyin neden de uydurun(anlamlı olsun)
    2.hava durumlarını izleyin en soğuk günleri seçin kızı onun adresine tam zıt bi yere davet edin sonra gelmeyin sizi 3-5 kez arasın cevap vermeyin cevap verince de dein ki annem hastalandı bütün ev işleri bana kaldı(size büük ihtimal inanır)
    3.şimdi kendinize çekin onlara maceralar uydurun söyliyin size hayran kalır
    4.şimdi size kin duygusu yaşasın onu sık sık arayıp sıkboğaz edin
    5.ama bunu uyguluyanlar kolay kolay bıkmaz(garantisi varya)onu bi yere davet ediniğrenç bi yer olsun orda iğrençlikler yapın mesela burnunuzdan sümükler çıkarın ona sokulun ve sümüklerinizi onla temizleyin osurun bişeler yapın
    6.hala bıkmadı mı?o zaman annelerini ziyaret vakti onların yanında ayı gibi yiyin osurun sümüğünüzü çıkarın annelerine gösterin istermisiniz diin kız bıkmasada ailesi bıkar bidaha görüşemezsiniz
    SANIRIM REP HAK EDİYORUM:D
    1 Mayıs 2009
soru sor

bir erkeği çıldırtmanın yolları(

Alakalı Aramalar:

1. erkeği cildirtmanin yolları