Bir annenin dramı..yazıklar olsun...

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, I3ARON üyesi tarafından 18 Şubat 2008 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Bir annenin dramı..yazıklar olsun.... BU GERÇEK SİZİN ÇOCUĞUNUZUN DA BAŞINA GELEBİLİR... Bir anne dramı Genç bir anneden bir mail aldım, aynen yayınlıyorum. "Merhabalar, ben 27 yaşında... yazıklar olsun Sultanahmet'te Ahmedinejad (Yazıklar Olsun) ...

1. BU GERÇEK SİZİN ÇOCUĞUNUZUN DA BAŞINA GELEBİLİR...

Bir anne dramı

Genç bir anneden bir mail aldım, aynen yayınlıyorum.
    "Merhabalar, ben 27 yaşında genç bir anneyim. Eşimden geçen yıl ayrıldım. Paylaşacağım olay çocuklarımız adına felaket teşkil ettiği için bu maili almış durumdasınız. Lütfen ilgi gösterin ve bana inanın. . Kızımı bir ana okuluna gönderiyordum. Bir süredir bana tuhaf gelen davranışları oluyordu. Daha dikkatli olmaya başladım Bu gün ana okulunda ne yaptığını sordum. Adı bende saklı olan amcayla sandalyede sıkıştırmaca, kucak bastırmaca gibi hiç duymadığım ama bana tuhaf gelen oyunlardan bahsetti.

Bir gün çocuğumu banyo yaptırmak için soyduğumda korkunç olayı gördüm. Çocuğumun üzerinde erkek spermleri vardı. Derhal ana okuluna gittim. Kızımın bahsettiği yetkiliye kızıma ne yaptığını sordum. "Gel şöyle içeri" dedi, odasında kızımda seksüel bozuklukların olduğunu tedavi olması gerektiğini söyledi. O soymaca oyunu ve spermleri söylediğimde kıpkırmızı oldu.Yüzüne tükürdüğüm halde yılışıkça konuşmaya devam etti. Bana "Senin kocan yok, istersen ev kiranı veririm, çocuğun da burada ücretsiz okur" deyip, el hareketleri yapmaya çalıştı. Çığlık atıp oradan kaçtım.

Bu duyguları kızımın geleceği açısından kimseyle paylaşmadım. Şimdiki aklım olsaydı hemen adli tıbba gidip test yaptırıp, bu sapığı içeri attırırdım. Lanet olsun dedim unutmaya çalıştım ama unutamadım.
    Şimdi duygularımı maille paylaşıyorum. Sizden ricam bu maili, gönderebildiğiniz herkese gönderin. Bu sayede kız çocuklarını koruyalım. En azından insanlar ana okulu seçerken daha dikkatli olur. Çocuğumun yaşadığı buhran ise daha korkunç. Bu sapık ve korkunç insan..." diye devam eden mailde, şahsın adı ve yetkili olduğu okul da belirtiliyor.
    Meselenin doğruluk payını öğrenmeden, yasa ve vicdan gereği isimleri açıklamak sakıncalı...

Hafife aldıklarımızın bedelini pahalıya ödemekten bıktığımız içindir ki, bu maili yayınladım.
    Her yanı dökülmüş bir ülkede...
    Vicdanını yiyen erkekler ülkesinde...

HAKKI YALÇIN'IN KÖŞE YAZISINDAN ALINMIŞTIR...
    18 Şubat 2008
  2. Bir annenin dramı..yazıklar olsun... Cevapları

3. ne biçim insanlar var yha ....
    18 Şubat 2008
  4. Üzücü bir durum.. ama suç işleyenler cezasız kalmaz..!!!!! Birileri verir cezasını...
    18 Şubat 2008
  5. :( bunu yapanlar insan olamaz..
    18 Şubat 2008
  6. çok kötü bir durum yaa....
    biri bunu yapanlara(insan demiyorum çünkü bunu yapanlar insan olamaz) cezasını vermeli
    19 Şubat 2008
  7. ya nasıl bi vahşet bu ya Allahtan dilerim daha beter şeylerle karşılaşın o yaratıkkk:kızgın:
    19 Şubat 2008
soru sor

Bir annenin dramı..yazıklar olsun...