Bilgisayarın Açılışındaki Şifreyi Kırma

İsimli konu WH 'İşletim Sistemleri' kategorisinde, Metallica üyesi tarafından 25 Aralık 2007 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Bilgisayarın Açılışındaki Şifreyi Kırma. Bilgisayarın Açılışındaki Şifreyi Kırma Bilgisayar XP yüklü ise windows açılışınada şifre koydunuz ve şifrenizi unutunuz ise yapacağınız iş çok basit.... şifreyi unuttum Komut satırından şifreyi değiştirmek ...

1. Bilgisayarın Açılışındaki Şifreyi Kırma

Bilgisayar XP yüklü ise windows açılışınada şifre koydunuz ve şifrenizi unutunuz ise yapacağınız iş çok basit. bilgisayarı baştan açın ve açılırken F8 komutuna basın karşınıza çıkan seçeneklerden "güvenli modda aç" seçeneğini girin windows şifre sormadan açılacaktır. bundan sonra yapmanız gereken denetim masasına girip yeni kullanıcı açıp eski kullnıcıyı devre dışı bırakın. kolay gelsin.

25 Aralık 2007
  2. Bilgisayarın Açılışındaki Şifreyi Kırma Cevapları

3. yüreğine sağlık valla ben evvel gün okulda bi tane kırdım çok kolay bişi değil yüğreğine sağlık
    26 Aralık 2007
  4. arkadaslar cok sagolun yani annem bilgisayara sifre koymustu sayenizde kırdım ya cokk sagolum :D:rock:[ok]:muha::hehehe::):muahaha:
    27 Ağustos 2008
  5. arkadaslar gine bilgilerinizi yoolayın
    27 Ağustos 2008
  6. arkadaslar ben onu yaptımda diyer kullanıcıyı nasıl devre dısı bırakacam
    28 Ağustos 2008
  7. yaa benim vista ne olcak benim de babam şifre koydu
    6 Eylül 2008
  8. hıı neoolcak bilne var mı ?** çözüm var mı bu işe lütfen yaa şifrelediler çk kötü yaa bu iş bi çözüm var mı bunna
    6 Eylül 2008
  9. gerçekten işe yarıyor mükemmel :D
    8 Eylül 2008
  10. Ya o zaman ben eski kullanıcının masaüstünde olan dosyaları nasıl kurtarcam????
    11 Eylül 2008
  11. paylaşım için tsk
    8 Ekim 2008
  12. arkadaşlar eski kullanıcıyı silmenize gerek yok güvenli moddan açtığınız zaman karşınıza 2 tane oturum çıkar biri kendi kullandığınız oturum diğeri administrator administratore girin ardından denetim masasından kullanıcı hesaplarına girin sonra kullandığınız oturumu tıklayıp parola kaldırını tıklayın size şifre falan sormadam parolayı kaldırır merak etmeyin[sigara]
    24 Ekim 2008
  13. paylaşım için tşk kardeş
    24 Ekim 2008
  14. Eğer denediniz ve olmuyorsa bende size bi yöntem öğreteyim ... Kasayı açın orada bi pil görüceksiniz ..Onu çıkarıp geri takın .TaK! şifre yok artık ..:D
    24 Ekim 2008
  15. sizi üçkaatçılar sizi.saolun.güzelmiş.
    27 Ekim 2008
  16. Yanlız pili çıkarırken kasayı tamamen elektrikten kesmeniz lazım ve bir iki dakika bekleyin öğle geri takın. yoksa enerji kesilmediği için bir işe yaramaz.
    29 Ekim 2008
  17. saolda benimki ingilizceeeeee
    29 Ekim 2008
  18. TşkkrLer ^^
    1 Kasım 2008
  19. slmmmmmmmmmmmm
    6 Kasım 2008
  20. iyi de bu yöntem sadece farklı kullanıcılar ıcın yanı guest hesabı için ya admin şifreli ise o zaman nasıl olcak f8 ile admin paneline girme şansın yok birde arkadaş pili çıkartın o zaman girersiniz demiş o yöntem sadece bıos için geçerlidir bıos şifresini kırar windovs ile bir alakası yok
    15 Kasım 2008
  21. kardeş güzel bişey ama ben böle deil flash bellekle kırıyorum unutulan parolayı önle diyorum flash belleğe bi dosya atıyo 2 kb lik bende çok rahat kırıyorum
    7 Nisan 2009
soru sor

Alakalı Aramalar:

1. bilgisayar şifresi kırma xp

,
  2. Wimdows xp bilgisayar şifresi kırma