bilgisayarı kapattıktan sonra bilgisayarım kendiliğinden tekrar açılıyor yardım edin

İsimli konu WH 'Donanım Bileşenleri' kategorisinde, taner555 üyesi tarafından 9 Nisan 2007 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: bilgisayarı kapattıktan sonra bilgisayarım kendiliğinden tekrar açılıyor yardım edin. bilgisayarı kapattıktan sonra bilgisayarım hemen kendiliğinden sonra tekrar açılıyor ne yapmam lazım bilgisayarım ağır yardım Yardım Edin..LütfeN (msn 14.0 dan tekrar eski sürüme geçmek) ...

1. bilgisayarı kapattıktan sonra bilgisayarım hemen kendiliğinden sonra tekrar açılıyor ne yapmam lazım
    9 Nisan 2007
  2. bilgisayarı kapattıktan sonra bilgisayarım kendiliğinden tekrar açılıyor yardım edin Cevapları

3. çok kolay fişi çek
    9 Nisan 2007
  4. belki ledler yanlış takılmış olabilir....bi bak..
    13 Nisan 2007
  5. yüksek ihtimalle raminde sorun var başka bi ram dene olmazsa format at
    16 Nisan 2007
  6. arkadaşlar formatsız bu iş olmaz mı bilen varsa lütfen bilgilerinizi sunun.Mutlaka çözümü vardır.
    16 Nisan 2007
  7. Arkadaşlar bende de bilgisayarın fişini takar takmaz bilgisayar açılıyor ne yapmam lazım bu olmadan önce fişi takar sonra düğmesina basardım.
    29 Nisan 2007
  8. FGH

FGH

Ne güzel Uğraşmazsın işte:):):):):):D
    30 Nisan 2007
  9. eğer sölediiniz sorunlar sonradan olmaya başladıysa format veya f-disk çekmen gerek kardeş aldıınızda da aynı sorun olduysa ledlerde sorun vardır oki :ok:
    16 Mayıs 2007
  10. ana kartında problem var senin kardeş:ok: en yakın bilgisayardan anlıyan birine göstermelisin,düzeltikten sonra kesintisiz güç kaynağı alman gerekebilir.
    25 Mayıs 2007
  11. arkadaşım formatla düzelebilir bu sonuç yada bil. net support manager programı varsa sil veya buna benzer bi prgram varsa bil. hemen kaldır
    26 Mayıs 2007
  12. ana kartın yada işlemcin değişecek tam anlamıyla sana geniş bilgi veremiyorum fakat bu söylediğim doğru<object width="300" height="80"><param name="movie" value="http://media.imeem.com/m/K4FICfy409"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://media.imeem.com/m/K4FICfy409" type="application/x-shockwave-flash" width="300" height="80" wmode="transparent"></embed></object>
    26 Mayıs 2007
  13. bu tamamen kasanın Güç kaynağıyla veya Power düğmesi ile ilgi bir sorun. Bİ teknik servise gösterirsen hallederler.
    6 Haziran 2007
  14. kardeş bahsettigin sorun bilgisayarına pcı yuvasından taktıgın eternet yada fax modem ile ilgili anakart ile uyumlu olmayan eternet yada fax modem bilgisayarın kapanmamasına sürekli reset atmasına neden olabilir.
    16 Haziran 2007
  15. Arkadaşım Çözümü Çok basit : 2 ihlas bi Nas olayı halleder :D
    25 Haziran 2007
  16. git servise
    29 Ağustos 2008
  17. aynı sorun bendede var henüz çözemedim fişi çekiyorum
    14 Eylül 2008
  18. bide ctrl+alt+del yap karsına cıkan dosyadan bilgisyarı kapata ctrl ye 3 saniye basılı tutarak mause ile kapat de bilgisayarı hızlı bi şekilde kapatıo ama belki o sorun daha olmas
    4 Ekim 2008
  19. arkadaşım aynı sorun bendede vardı .bak bu power kabloları reset kabloları var ya anakarta giren onları düzgün tak anakartın üstündeki şekle göre düzelir.
    5 Ekim 2008
  20. herkez bşi dio bıos ayarlarından kardes bıosu duzeltrsen sorun kalmaz aynı sorunu format attıktan sonra bende yasıyorum
    17 Eylül 2009
  21. LEd ler yanlış takılmıştır.Power düğmesi resete takılmıştır.Reset atar.En iyisi format at bi.
    17 Eylül 2009
soru sor

bilgisayarı kapattıktan sonra bilgisayarım kendiliğinden tekrar açılıyor yardım edin

Alakalı Aramalar:

1. bilgisayar kapandıktan sonra tekrar açılıyor