Bilgisayardan telefona nasıl müzik atılır?

İsimli konu WH 'Soru Cevap' kategorisinde, Misafir üyesi tarafından 21 Temmuz 2010 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Bilgisayardan telefona nasıl müzik atılır?. ben muzikleri indirdim bilgisayara usb kablosunu taktim amam nasil atacagimi bilmiyorum lutfen acilen biri cevap yazsin bana tesekkurler iyi gunler İnternetten telefona nasıl müzik atılır? Telefona nasıl müzik atılır? ...

1. ben muzikleri indirdim bilgisayara usb kablosunu taktim amam nasil atacagimi bilmiyorum lutfen acilen biri cevap yazsin bana tesekkurler iyi gunler
    21 Temmuz 2010
  2. Bilgisayardan telefona nasıl müzik atılır? Cevapları

3. telefona mı atacaksan önce telefonun desteklediği formatlara dönüştüreceksin daha sonra mouse ile müziğin kulağından tutup telefonun içine atabilirsin
    21 Temmuz 2010
  4. bilgisayarıma git.orda telefonunun simgesine tıkla.sonra müzik dosyanı aç telefonundaki.pc deki istediğin şarkıları kopyala..bu kdr basit. :happy:
    24 Temmuz 2010
  5. ben ara kablonun bi tarafini tele bi trfni bilg. Taktım.ama hiç bi şey olmuyo.bilgisayarima girdim ordada hiç bi şey yok yardimmmmmm
    11 Nisan 2011
  6. evet ya ben de usb kablosunu taktım ama sürükleyince farenin işaretçisi yasak işareti oluyor lütfen yardım
    9 Temmuz 2012
  7. yaaa hangi seçenek ilk önce şarkıyı bilgisayaramı indircezzzz
    25 Mayıs 2013
  8. ya ne kadar yaptim ama hic bisiy olmadi lutfen yardim edin
    30 Mayıs 2013
  9. ya bendede aynı durum var usb yi takıyorum bilgisayarıma giriyorum sonr abilgisayarımda telefon simgesi yyok napmam gerekiyo driver yuklemeyi denedim ama yukleyemedim napıcam biri solesin çokk acil ...
    4 Haziran 2013
soru sor

Bilgisayardan telefona nasıl müzik atılır?

Alakalı Aramalar:

1. bilgisayardan telefona müzik atma

,
  2. bilgisayardan telefona şarkı indirme

,
  3. bilgisayardan telefona müzik nasıl atılır

,
  4. bilgisayardan telefona şarkı nasıl atılır