Bilgisayar oyun ve cd den anlayanlar

İsimli konu WH 'Oyun Genel' kategorisinde, lato üyesi tarafından 26 Mayıs 2007 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Bilgisayar oyun ve cd den anlayanlar. Selamınaleyküm Bende 2 cd'lik Gta vice city var.1. cd yi yakıyorum. Ardından bilgisayarıma giriyorum.E sürücüsüne basınca bilgisayar kapanıyor.Eğer klasör... CD den fotoğraf çekme Pc den cok ii anlayanlar bakın bi... ...

1. Selamınaleyküm Bende 2 cd'lik Gta vice city var.1. cd yi yakıyorum. Ardından bilgisayarıma giriyorum.E sürücüsüne basınca bilgisayar kapanıyor.Eğer klasör seçeneğine tıklayım + ya basarsam E sürücüsü kayboluyor.Lütfen yrdm Edin!:( :( :( :D
    26 Mayıs 2007
  2. Bilgisayar oyun ve cd den anlayanlar Cevapları

3. yakarsan tabikide olmaz ;)

Er​

[​IMG] Bilgisayar oyun ve cd den anlayanlar

Selamınaleyküm Bende 2 cd'lik Gta vice city var.1. cd yi yakıyorum. Ardından bilgisayarıma giriyorum.E sürücüsüne basınca bilgisayar kapanıyor.Eğer klasör seçeneğine tıklayım + ya basarsam E sürücüsü kayboluyor.Lütfen yrdm Edin!:( :( :( :D

__________________​

ı win. ​
    26 Mayıs 2007
  4. Abi Belki Virüs Vardır yada aygıt yönetcisinden yap
    28 Mayıs 2007
  5. bilgisayarına format at.
    yes
    23 Haziran 2007
  6. bence e sürücüsüne tıklamana gerek yok kendiliğinden gelir bende de var gta ben ole yükledim.bir klasöre yüklüyon bunu.part 1 var onu açyon çift tıklıon ondan sonra yeni açtığın klasörü bulup çift tıklayıp yükle dion o yüklüyo ondan sonra ikinciyi isteyincede 2. takyon bekliyon bilgisayardan okuma sesi gibi bişi geliyo ondan sonra ikinci cdyi istedği uyarıya tamam diyorsun ve iş biittii:D
    25 Haziran 2007
  7. Kardeş e sürücüsünün kaybolması xp ile alakalı bişey ama bilgisayarının kapanması garip pc yi açtığında hata alıyomusun??
    25 Haziran 2007
  8. :uyarı::hayır:abi ilk önce cd´yi yakmıcan cd´yi takıcan sonra birinci cd biterse ikinci cd´yi takıcan kapatmadan
    30 Haziran 2007
  9. abi yazılımın dogru yüklenmemiş oradaki arkadaşın dedigi gibi xp se xp at vistaysa vista at ama o yazılım ölmüş format at o düzelir birader hadi kolay gelsin
    21 Temmuz 2008
  10. eger bide bişe diim pc kapanıosa arkadaşlar sade bu arkadaşımıza degil sizede diom pcniz kapanıosa trojan antivirüs indirin onu devreye sokun ve küçültün sonra bişe kalmz sormak istedginiz bişe varsa sorbilirsiiniz trojan ne derseniz bir türk ekran virüsü bazen bilgisayar kafayı yer mouse kendi kendine oynar klavye kendini yönltir ekran gidip gelir bunun gibi şeyleri trojen sayesinde silebilirsiniz mesela benim bilgisayardan 1500 tane trojan çıktı needeyse işlemcim yanıodu hadi kolay gelsin hepinize? BEN ALİCAN
    21 Temmuz 2008
  11. Sıkın sıkınnnn :d
    22 Temmuz 2008
  12. ARKADASLAR BENM PC DE GTA 4 RAHAT OYNANIRMI:::::: AMD ANTLON64x2 DUAL CORE 2.71 GT 9400 1 GB EKRAN KART 2 GB 800 HHZ RAM NOLUR DOGRU CİDDİ CEWAPLAYALIM:uzgun:
    21 Eylül 2009
  13. ya bilgisayarın kaldırmıyor yada sidi de vürüs var bozuk ssen en iyisi formmat attır kardeş
    25 Eylül 2009
  14. Arkadaşın Dedigine Katılıyorum !!:tamam:
    25 Eylül 2009
  15. 1. ci tak bittikten hemen sonra cd yi çıkar sonrada ikinciyi tak yüklemeye devam et de eer olmassa o cd yi satan mal
    25 Eylül 2009
soru sor

Bilgisayar oyun ve cd den anlayanlar