beşiktaş ile ilgili sözler

İsimli konu WH 'Gereksiz Mesajlar' kategorisinde, 85 Love üyesi tarafından 4 Eylül 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: beşiktaş ile ilgili sözler. 1903 De doğdu Güneşimiz Seninle kara KartaLım Sana Canım Feda! Yer Siyah Olsada Gök beyaz Olsada Kimse Silemez rengibi Kalbimden Asla Beşiktaşım!... Matematik İle İlgili Sözler Abdest İle İlgili Sözler, ...

1. 1903 De doğdu Güneşimiz Seninle kara KartaLım Sana Canım Feda!

Yer Siyah Olsada Gök beyaz Olsada Kimse Silemez rengibi Kalbimden Asla Beşiktaşım!

Biz Ne maçlar Gördük Hakemle Alınan, Biz Ne Taraftar Gördük Bıçaklardan Kaçan, Biz Seninle Doğduk Kartalım Seninle öLürüz Bu Yolda..

Bizimkisi Bir a$k Hikayesi Siyah Beyaz fiLm Gibi ßiraz KartaLım...

Nouma OLmasada Yanımızda Oktay Jubilesini Yapsada Bu Sahalarda Biz Seninleyiz Bunu Unutma !!!
    FARKIMIZ TARZIMIZ BİZİM BEŞİKTAŞLI OLMAMIZDANDIR YA TAM SUSTURURUZ YA KAN KUSTURURUZ BU HUSUSTA NE FENER NE CİMBOM TANIRIZ UNUTMAYIN BİZ BEŞİKTAYLIYIZ!!!çARŞI??FENER DüŞMANI.

FENERİN EFESİNE CİMBOMUN ENSESİNİ TRABZONUN HAMSİSİNE KARA KARTAL YAZACAĞIM.

fenerliler yenemediğiniz takımı bin dokuz yüz üç kara kartal cell\'e gönderin kartal sizin için yensin.

FENERLİLERİN ARABASI VAR CİMBOMLULARIN MANITASI VAR BİZİM ONLARDAN TEK FARKIMIZ VAR BEŞİKTAŞLIYIZ İŞTE O KADAR.

FRANSADA DOĞDU BEŞİKTAŞLI OLDU HELAL OLSUN SANA PASKAL NAUMA.

Galatasaraylı olarak beşik taşı tebrik eder inşallah şampiyonluğu kazanır gerçekten çok mutlu olurum cimbomlu olarak tüm Beşiktaşlılara başarıların devamını dilerim.

GEL GüNDüZLE GECE OLALIM GEL GöKYüZüNDE YILDIZ OLALIM SENİNLE ŞAMPİYONLUKLARA KOŞALIM HAYDİ BASTIR KARA KARTAL'IM.

GüN DOĞDU HEP UYANDIK STADLARA DAYANDIK BEŞİKTAŞIN UĞRUNADA BAYRAKLARA DONANDIK SEMTİMİZ ERKEK SEMTİ AŞIK EDER HERKESİ üZERİMDE EKSİLMESİN BAYRAĞIMIN GöLGESİ İŞTE BİZ KöTü GüNDE HEP OMUZ OMUZAYIZ öVüNMEK GİBİ OLMASIN BİZ KARAKARTALLIYIZ.

Hayatımda kimse yok diye üzülmüyorum çünkü beşik taşım var

HERKES DAYANAMAZ BöYLE BİR AŞKA KİMSEDE OLMAZ BİZDEKİ BAŞKA GöNLüMü VERDİM VAZGEçEMEDİM HİçBİR ŞEYE DEĞİŞEMEM BEŞİKTAŞ.

Hiç Biri Yokken Biz Vardık...

İNöNüYE KARANLIK çöKTüGü ZAMAN .. DIŞARIDA YAĞMURLAR YAĞDIĞI ZAMAN.. TRİBüNLERDE çARŞI COŞTUĞU ZAMAN .. HAYDİ BASTIR ŞANLI KARTALIM ..

İster cimbom deyin ister Fenerbahçe biz Beşiktaşlıyız gerisi bilmece.

İster yirmi olsun istersen elli arada ki puan farkı! altı yıldır yenemiyor kadı köyde işte budur KARTAL farkı..

KadiKöy\'de DepreM oLdu ALLAH KoRusuN KarTaLım ACI Fener\'e Ne oLurSun, iNanMaYan ALi AYDIN\'a SorSun, NasıL vurdu ama AhMet DurSun..

KALBİMİZDE RENKLERİN , BİTMESEDE DERTLERİN , DOYAMAM DOYAMAM SANA , NE FENER NE CİMBOMA , AŞKIMIZ BEŞİKTAŞA , KARTALIM SEN çOK YAŞA!!

KARA KARTALSIN GöKLERDE UZARSIN YüZ YILDIR YAŞARSIN çEKEMEYENLER KISKANALAR çATLASIN BİR ALLAHIM BİRDE SEN VARSIN. Beşiktaş’ım.

Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar.

Karanlık aydınlıktan,yalan doğrudan kaçar,taşın kalbi yoktur ama onu da yosun sarar,unutma kargalar sürü ile kartallar yalnız uçar...

KARGALAR SüRüYLE KARTALLAR YALNIZ UçAR...

Kartal hep yükseklere uçar.

Kartal yuvası derler İnönü stadına gelenler hep bakıyor yenilginin tadına.

kartalım benim biricik sevgilim.bu doğa kanunu kartallar yalnız uçar kanaryalar sürüyle uçar

Kartallıysan konuş örnek alsınlar değilsen sus da adam sansınlar.

Kızların gözü hep yükseklerde Zengin paralı erkeklerde Bizim onlardan ne farkımız var Beşiktaşlıyız İŞTE O KADAR..!!!

Nasıl geldik bir gün,öyle gideceğiz. BEŞİKTAŞ\'li doğduk,BEŞİKTAŞ\' li öleceğiz!!!!

Ne Antep ne Malatya nede Denizli bu sene sen sin yedi kümede kal kümede kal kümede kal KARA KARTAL kümede kal kal KARA KARTAL.

Ne Cim Bom Bom efesi.Ne Kanarya sahnesi.İnletiyor her yeri.Şampiyon Kartal sesi...

Ne cimbom bom nee feneeeer nedee Trabzon BEŞİKTAŞ yine yer siyah gök beyaz şampiyon.

NE CİMBOMBOM NEDE FENER , BU KALPLER HEP SENİ SEVER , SEN YENSENDE YENİLMENDE , BU TARAFTAR HEP SENİNLE... KORKUNUN ECELE FAYDASI YOKTUR , BURASI İNöNü BURDAN çIKIç YOKTUR ...

NE KüKREYEN ASLAN NE DE YERDE öTüP DURAN KANARYA EN İYİSİ YüKSEKTE UçAN KARAKARTAL!

Ne Kupa ne Madalya ne de Avrupa, Sadece senin sevgin gerekli bana. Bu sene sen şampiyon olama sanda, Beşik taşım yoluna canımız feda...
    Alıntıdır...:)
    4 Eylül 2009
  2. beşiktaş ile ilgili sözler Cevapları

3. Yanlış doğrudan karanlık aydınlıktan kaçar .. Güneş yalnız da olsa etrafına ışık saçar .. Üzülme büyüklerin kaderidir bu .. Kargalar sürüyle KARTALLAR yalnız uçar !!!
    18 Nisan 2011
  4. Bu sevda bıtmez hasret bıtmez
    İsteyene gider hiç farketmez
    Bu alemde ÇARŞI herkese karsı
    Allah affetse ÇARŞI affetmez...
    27 Mayıs 2012
  5. Bjk bjk bjk yenilsende bu gönül senle.
    28 Mayıs 2013
  6. Yağmurlu Bir Günde Görmüştüm Seni Üstünde Çubuklu Formalar Vardı Bir Anda Vuruldum Aşık Oldum Ben Hayatın Anlamı Beşiktaş sın Sen Ölümle Yaşamı Ayıran Çizgi Beşiktaş tan Bizi Ayıramazki Kapalı Tribünler Loca Olsa da Renklerden Bizi Koparamaz ki :bravo:
    19 Ekim 2013
soru sor

beşiktaş ile ilgili sözler