bebeğimin idrarı kokuyor

İsimli konu WH 'Uzmanına Sorun' kategorisinde, deryaahmetali üyesi tarafından 1 Ekim 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: bebeğimin idrarı kokuyor. lütfen bana yardımcı olun bebeği uyumuyor > Sen Kokuyor... Tuz Kokuyor !!! ...

1. lütfen bana yardımcı olun bebeği uyumuyor
    1 Ekim 2009
  2. bebeğimin idrarı kokuyor Cevapları

3. bebeğiniz kaç aylık?problemi idarının kokması mı yoksa uyumaması mı?ateş var mı?emziriyorsanız bebeğin emme isteiğinde bir azalma var mı?kusması var mı? biraz daha bilgi vermelisiniz hanımefendi.
    4 Ekim 2009
  4. bebeğim 2 aylık problem uyumaması evet emme isteği azaldı hiç uyumuyor ve uyutmaya çalıştığımta sürekli ağlıyor bazen kusuyor ateşi 36.8 lütfen yardım
    5 Ekim 2009
  5. bebeğim 2 aylık problem uyumaması evet emme isteği azaldı hiç uyumuyor ve uyutmaya çalıştığımta sürekli ağlıyor bazen kusuyor ateşi 36.8 lütfen yardım
    5 Ekim 2009
  6. Bebeğinizin idrarında koku olması ve huzursuzluğu, kusması öncelikle idrar yolu enfeksiyonu düşündürmekte. Bu nedenle bir çocuk hekimine başvurmalısınız. Nefes almakta zorlanma bebeklerde önemli bir problemdir ama sizin tarif etmeye çalıştığınız şey bebeğiniz uyurken solunumunun hızlanıp yavaşlaması ise bu normal.
    5 Ekim 2009
soru sor

bebeğimin idrarı kokuyor

Alakalı Aramalar:

1. bebeğimin çişi kokuyor

,
  2. bebeğimin idrarı kokuyor