Bayanlara Erkek Tavlama İpuçları

İsimli konu WH 'Kadınca' kategorisinde, \\marjory\\ üyesi tarafından 22 Nisan 2008 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Bayanlara Erkek Tavlama İpuçları. 1. Adım:Buzları kırın! Hoşlandığınız erkekle bugüne kadar hiç konuşma imkanı bulamadıysanız, yaşadığınızı ve hoş bir kadın olduğunuzu ve ona ilgi... bayanlara özel bülüm acılmış.biz de erkek erkeğe bir bölüm istiyoruz Yeni kuşak erkek tavlama yöntemleri ...

1. 1. Adım:Buzları kırın!

Hoşlandığınız erkekle bugüne kadar hiç konuşma imkanı bulamadıysanız, yaşadığınızı ve hoş bir kadın olduğunuzu ve ona ilgi duyduğunuzu bir an evvel belli etmelisiniz. Nasıl mı?

Gülümseyin; Bir erkeğin dikkatini çekebilmenin en iyi yolu, ona bakıp tatlı tatlı gülümsemektir. Onunla karşılaştığınızda gözlerini yakalamaya çalışın ve size baktığından emin olunca hafifçe gülümseyin, ama sakın abartmayın! Daha sonra da "merhaba" deyip bir sohbet ortamı yaratmaya çalışın!

Relaks olun: "Merhaba" dedikten sonra söyleyecek bir şey bulamayacak kadar gergin hissediyorsanız, sakın hemen paniklemeyin! Hoşlandığınız bir erkeğin yanında güzel sohbet konuları bulmak biraz zor görünebilir, ama bu aşamayı her zaman olduğun gibi davranarak rahatça atlatabilirsiniz.

Küçük komplimanlar iyidir: Ona iltifatta bulunmak için zamanlamanın çok önemli olduğunu bilmelisiniz. Konuşmanızın hemen başında ona yağcılık yapmaya başlarsanız, kendini kötü duruma sokabilirsiniz. Sohbetiniz ilerlediğinde aralara küçük iltifatlar sıkıştırırsanız, yanınızda kendini iyi hissetmesini sağlayabilirsiniz.

2.Adım:Muhabbeti artır!

Sonunda onunla sohbet ortamı yaratmayı başardınız. Peki, şimdi ne olacak?

Meraklı olun: Kendinden bahsetmesini sağlayın.

Sizden çok konuşuyorsa: Eğer sizinle sohbet etmek için çok istekli görünüyor ve yanınızda bülbül gibi şakıyorsa endişelenmenize hiç gerek yok. Tek yapmanız gereken, gözlerinin içine bakmak ve onu dikkatle dinleyip konuyla ilgili sorular sormak.

Ortak yönlerinize bakın: Tüm sohbetlerinizin sonunda tek bir ortak nokta bile bulamıyorsanız, birbiriniz için yaratılmadığınızı düşünmeye başlayabilirsiniz. Ama durun, hemen önyargılı olmayın! Sevdiğiniz kitapları sevmiyor, izlediğiniz filmlerden zevk almıyor olabilir, ancak bu, sizin anlaşamayacağınızı göstermez. Biraz sabırlı olun, onun zevklerine saygı duyun, siz de kendinizinkilerden bahsedin.

3.Adı:
    Şifresini çözün!

Sizinle görüşmeye, sohbet etmeye hala çok istekli görünüyor. Peki bu, sizden gerçekten hoşlandığı anlamına mı geliyor?

Gözlere dikkat: Siz konuşurken kendi ayaklarına bakıyorsa, bu utangaç olduğunun göstergesi olabilir. Yok eğer etrafa ve özellikle güzel kızlara bakıyorsa, duygularından şüphe etmelisiniz.

Vücut dili: Vücut diline çok dikkat edin! Konuşurken yüzü ve bedeni size doğru dönük mü duruyor, yoksa her an çekip gidecekmiş gibi başka tarafa mı bakıyor? Eğer vücudu size dönükse problem yok!

Sıra sizde; Ona ondan hoşlandığınıza dair işaretler göndermelisiniz ki duygularınızdan haberdar olabilsin. Onunla konuşurken, tırnak yemek, saçlarını kurcalamak veya bacağını sallamak gibi tedirgin olduğunun göstergesi olan hareketlerde bulunmamaya özen göster ve olabildiğince rahat görünmeye çalışıp gözlerinin içine bakın! Böylece yanında rahat olduğunuzu fark edecek ve ona karşı nasıl duygular beslediğinizi kolayca anlayacak!
    22 Nisan 2008
  2. Bayanlara Erkek Tavlama İpuçları Cevapları

3. benim burda işim yokk:deli::muha:saol yha:D
    25 Nisan 2008
  4. ilk adımı atmak çok zor işte bırak sırıtıp meraba demeyi yüzüne bakamıyo insan off offff nolcak benim bu halim :(
    26 Mayıs 2010
  5. ben patronumu ayartıcam saol cnm mucuk
    31 Temmuz 2010
  6. bence herkez yorum yapsın çünkü herkezin kafası karıştı okey mı?
    28 Ekim 2010
  7. öncelikle erkekle göz göze gelmeye çelışın-ve hafif bir gülümseyin-eğer erkek başka tyere bakıyorsa yani başka bi kıza işiniz zor-ama sakın pes etmeyin-ve temas kurmaya çalıışın-eğer tems kuramıyorsanız onu sevdiğinizi yavaş yavaş sölein
    23 Ocak 2011
  8. kadınlar merak etmesin çünkü kadınlar erkelere merhaba dese bile hemen hemen her erkek kadına tav olu hele birde kadın güzelse:):):):):):)
    16 Eylül 2011
  9. hemen tavladım hoşlandığım erkeği ama bir türlü bana çıkma teklifi etmiyor bu kadar utangaçlık olmaz ya
    17 Ocak 2012
  10. Sacma olsada denemeye deger kös kös oturmktn ondn beklmekten iyidir;)
    5 Şubat 2012
  11. ben kuzenime asıgım bi kız olarak cok guzel oldugumu soluyolar ama kuzenım bunu anlamıyo bıde oz kuzen deılız aslında o da bana karsı bos deıl ama soyleyemıyo nolur bana akıl werın cok mutsuzum:(
    16 Şubat 2012
  12. bende kuzenım erkana asıgım ama ewlenmek zorundayım oldurcem kendımı
    16 Şubat 2012
  13. Bence bana bundan daha fazlası gerek kapi$
    12 Mart 2012
  14. bence guzel ipuclari ama erkek okadar utangacki surekli gozlerimin icine bakiyor ama bir turlu acilamiyor
    13 Nisan 2012
  15. Ben hayatta merhaba diyemem ya baska yolu yok mu
    24 Nisan 2012
  16. Kızlar hep erkeklerden ilk hareketi bekliyorlar. Ve bu hiç adil değil kanımca. Eğer birini seviyorsanız, ona bunu açık yüreklilikle söylemelisiniz. Kabul etmezse zaten hiç sizin olmamıştır demektir.
    24 Nisan 2012
  17. Haklisinda marifet onu söylemekte:)
    25 Nisan 2012
  18. eger bir erkegi tavlamak istiyorsan onunla konuşmaya başlamalısın gözlerine bakmalısın hafif şımarık komik olmalısın ve onun hoşlandıgı veya hobilerinden bahsetmelisin
    8 Mayıs 2012
  19. o yazındaki gibi se asık oldunu belirten seyler ben lisedeyim etrafımmda 10 tane kız oluyor herzaman hepsi denilengibi ayakayak üstüne atıp gözleriminn icine bakıyorlar simdiye kadar neden anlamamısım beni sevdiklerini bazen aralarında kavga yapıylar herseyi simdi daha ii anlyorum saygılar
    28 Mayıs 2012
  20. Bnce ilk basta knstuktan sonra onunla tekrar konusmayi deneyn sonra onnla ayni seyleri sewdiginizi hissettirin mesela en cok nereye gidiyorsa sizde gidin ve onun sizi farketmesini saglayn sonra ortaliktan kaybolun onunla konusmayin ztn sonra konusursunuz acilirsiniz
    5 Ağustos 2012
  21. erkegın tavımı olur kız bikere gùlsun kızın ìşi bıter
    6 Ağustos 2012
soru sor

Bayanlara Erkek Tavlama İpuçları

Alakalı Aramalar:

1. üniversitede erkek tavlama

,
  2. erkeği tavlamak

,
  3. erkekleri tavlamanın yolları

,