başımdan geçen gerçek ve korkunç bir olay!

İsimli konu WH 'Garip Olaylar' kategorisinde, poyraz47 üyesi tarafından 19 Ağustos 2008 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: başımdan geçen gerçek ve korkunç bir olay!. arkadaşlar size başıma gelen gerçek bi olayı anlatacağım. ben telefoncuda çalışıyorum.ofis kamera sistemiyle korunuyordu.birgün ofiste tek başıma... Başımdan geçen bi olay!:( Korkunç Ve Gerçek Olay ...

1. arkadaşlar size başıma gelen gerçek bi olayı anlatacağım.

ben telefoncuda çalışıyorum.ofis kamera sistemiyle korunuyordu.birgün ofiste tek başıma kaldım.patronun oğlunun bilgisayarına gittim.kamera ordan izleniyordu.amacım kameralar değildi.internete falan girmekti.ama kameralara bir göz ucu bakmıştım.bakmaz olaydım herşey öle başladı.

kameralarda üst katta bir şeyin (insan gibi) yerde oturduğunu gördüm. fazla net değildi sadece yarısı çıkıyordu.titreyip duruyordu.ben bir dilenci sandım.ve çılgın gibi yukarı çıktım.bir insan neden korkularının üstüne gidiyor ozaman anladım (meraktan).gittiğimde yerinde yoktu .çok şaşırdım.aşağı indim baktım kameralarda hala o şey gözüküyordu.yine çıktım yine yoktu.ama aşağı inerken arkamdan bişey sırtıma dokundu.döndüm bir adam eski elbiselerle karşımda duruyordu.kimsiniz dedim ben ben die sayıkladı ben bana bir su ver dedi.iyide yukarda ne işiniz var ne zaman çıktınız dedim.bana öyle bir baktıki korkmamak elde değil.o sırada yan dükkanda çalışan abi seslendi bana.ona doğru çabucak koşarak indim.yukarda biri var dedim çıktık birlikte kimse yoktu.çok koktum.kameralara bakalım dedim.baktık orda da bişey yoktu.işten izin aldım şok olmuştum eve gitmek için otobüse bindim.giderken baktımki o adam yere oturmuş bana bakıyordu.bu olayı anneme falan anlattım.tanıdık bir hocaya gittiler muska falan yaptılar.ondan sonra hiç korkmuyorum hiç gelmedi bana.:(:kork::(:kork::(:kork:
    19 Ağustos 2008
  2. başımdan geçen gerçek ve korkunç bir olay! Cevapları

3. arkadaşlar yorumlarınızı esirgemeyin
    19 Ağustos 2008
  4. yazık değilmi insan su werir sussamış işte :D
    19 Ağustos 2008
  5. olabiliyor öyle şeyler başına gelebiliyor insanların başına merakta insanın başına çok iş açar çok meraklı olmamak lazım
    19 Ağustos 2008
  6. paylaşım için saol
    19 Ağustos 2008
  7. su vermek bahanesiyle aşağı inip kaçacaktım zaten :D
    19 Ağustos 2008
  8. cin bastı seni :D:D
    ama böyle olaylar olur durup dururken neden oldu anlamadım sen bir yerlere falan bulaşmış olabilirsin yoksa bahsettiğin şeyler boş yere takılmaz :)
    19 Ağustos 2008
  9. wayy banada bi olay olmustu bi olay bende cok korkmustum
    20 Ağustos 2008
  10. :kork:çok korkunç yaa benim başıma öyle bi olay gelse ben olduğum yerde yığılır kalırım bi daha da kimse kaldıramaz herlde:kork:
    20 Ağustos 2008
  11. ya arkadaşlar bnm tek suçum onları çok düşünmem ve ben 1 ay şok olmuştum psikolojik tedavi gördüm
    21 Ağustos 2008

12. bncede o cinmıs
    alhtn kurtulmussun yaa
    gcms olsn
    22 Ağustos 2008
  13. saolun arkadaşlar ama musallat olmamış allahtan annem anlatıyo hoca bi kağıt yakmış cinin resmi çıkmış gösterdi bana aynısı
    22 Ağustos 2008
  14. nası bsiydı pki?yani o yslı adm gbimydi?
    22 Ağustos 2008
  15. şeye benziyodu dilenci gibi pis giyinmiş saç sakaldan yüzütam seçilemiyordu.ama bana baktığında göz bebekleri yok oldu ordan anladım cin olduğunu kokusuda balık kokusu gibiydi dibime kadar geldi
    22 Ağustos 2008
  16. yaa ben korkum
    23 Ağustos 2008
  17. :deli:aa eğer sana baltığında göz bebekleri yok olduysa kesin cin uğramış sana.ayakalrına da baksaydın ayakları ters olurmuş onların.bida gelirseki gelmez inş.aykalrına bak kesin odur:deli:
    23 Ağustos 2008
  18. ya sana cin uğramış.gözbebekleride yok diyosun.ayaklarına baksaydın cinlerin ayakları çapraz olurmuş
    bida uğrarlarsa sana ki öle misafiri kimse istemez ayaklarına bak kesin onlardır.:deli:
    23 Ağustos 2008
  19. Allah korusun ....
    23 Ağustos 2008
  20. tmm ebrar bakacam bidaha gelirse abi dur ayaklarına bakıyım dicem oldumu :D
    23 Ağustos 2008
  21. Cinlerle ilgili konuşup dalga geçmeyip , Küllerle çok oynamayın :hayır:

Din kültürü ve Ahlak Bilgisi Hocamız sölemşti.
    23 Ağustos 2008
soru sor

başımdan geçen gerçek ve korkunç bir olay!