Bal Kaymak Maskesi Suna Dumankaya Kaymak Maskesi

İsimli konu WH 'Yaşam' kategorisinde, TRUzman üyesi tarafından 30 Haziran 2013 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Bal Kaymak Maskesi Suna Dumankaya Kaymak Maskesi. Arkadaşlar Bal Kaymak Maskesi Suna Dumankaya Kaymak Maskesi ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşıyorum. Güzellik ve Bakım kategorisinde, bal kaymak... Kaymak Suna Dumankaya Ergenlik Sivilcesi Maskesi ...

1. Arkadaşlar Bal Kaymak Maskesi Suna Dumankaya Kaymak Maskesi ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşıyorum. Güzellik ve Bakım kategorisinde, bal kaymak maskesi ve suna dumankaya kaymak maskesi hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Bu konu umarım işinize yarar.

ballı kaymaklı maske kaymak cilt kaymakla yapılan maskeler kaymak elma maskesi muz kırışıklık

Kırışıklıkları Elma Kaymak Maskesi İle Giderin

Cilt kırışıklıkları dediğimizde özellikle biz kadınlar olmak üzere direk yüzümüz asılır ve içimizi bir korku kaplar. Benimde cildim böyle kırışacak mı diye sorular sormaya başlarız kendimize. Korkmayın artık cildiniz bizim bu yazımız sayesinde kırışmayacakk Nasıl mı buyurun sunumumuza..
    Yüzünüzde oluşan kırışıkları gidermek ve cilde elastikiyet kazandırmak için kaymak ve elma ile harika bir formül hazırlayabilirsiniz.
    Cildi yumuşatarak nemlendiren ve elastikiyet kazandıran kaymak, kırışıklara karşı da son derece etkilidir.
    Elma ise cildin diri kalması için önemli bir etkendir.
    Malzemeler
    Üç kaşık kaymak ve bir adet orta boy elma
    Hazırlanışı
    Soyduğunuz bir adet elmayı üç kaşık kaymakla birlikte bir mikserde bir kaç dakika karıştırın. Karışımı cildinize yaydıktan sonra temiz bir bezle yüzünüzü kapatın.
    Yaklaşık 10-15 dakika bekledikten sonra maskeyi silin ve yüzünüzü ılık suyla temizleyin. Haftada en az bir defa bu maskeyi tekrarlayabilirsiniz.
    30 Haziran 2013
  2. Bal Kaymak Maskesi Suna Dumankaya Kaymak Maskesi Cevapları

soru sor

Bal Kaymak Maskesi Suna Dumankaya Kaymak Maskesi

Alakalı Aramalar:

1. kaymak maskesi suna dumankaya

,
  2. bal maskesi suna dumankaya

,
  3. bal kaymak suna dumankaya