Bakalım en ilginç fikir kimden gelicek

İsimli konu WH 'Aşk & Sevgi' kategorisinde, sirin üyesi tarafından 25 Ağustos 2006 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Bakalım en ilginç fikir kimden gelicek. Evet arkadaşlar... Sevgilizden ne gibi süprizler beklersiniz.Yada sizce ne bir sevgili ne gibi süprizler yapmalı.İlginç fikirleri bekliyoruz.Bakalım en... Milliler en çok golü kimden yedi? fikir ...

1. Evet arkadaşlar... Sevgilizden ne gibi süprizler beklersiniz.Yada sizce ne bir sevgili ne gibi süprizler yapmalı.İlginç fikirleri bekliyoruz.Bakalım en ilginç cvbı kim vericek :dusun:
    25 Ağustos 2006
  2. Bakalım en ilginç fikir kimden gelicek Cevapları

3. VALLAHİ BENCE FARKLI BİR KONU BULSANIZ İYİ OLUR ŞİRİN HANIM
    26 Ağustos 2006
  4. :dusun: bence en iyi ona hediye almak veya onu bir yere götürmak ona bi şekilde süpriz bi doğum güünü hazırlmak mesala
    27 Ağustos 2006
  5. bence o tatildeyken ona söylemeden onun yanına gitmek en güzel süpriz olurdu
    27 Ağustos 2006
  6. Bence buluşmaya giderken, otuduğun bir yerde aniden güzel bir öpücükle kırmızı gül vermek!

:bravo:
    28 Ağustos 2006
  7. ay isiginda kumsalda sakin bir kenarda bir sise sampanya icip sabahlamak ve gün dogusunu seyretmek olabilir mesela :dusun:
    28 Ağustos 2006
  8. BuNU ONun dÜşüNMeSİ lAsıM aMa KblEri yETmİo :))) YapıLaCAk Çok şeY vaR mSl doğUM gÜnüMDe çOK GÜsEl Bi PaRtİ veRmESi ÇOK hoŞ oLUrdU :dusun:
    7 Eylül 2006
  9. :bravo: :bravo: :bravo:
    2 Ekim 2006
  10. ya bırakın yawww onun goslerının ıcıne bakarak onu ne kadar cok sewdıgını sölerken dudagına en ıcten bı opucuk kondurmak herseye bedel olur sanırm
    10 Ekim 2006
  11. ben yapmıştım
    aramız baya uzaktı
    habersiz evine gittim ve kapısının önündeyken telefon açtım
    yanına geliyorum diye 1. şok çok şaşırdı tamam dedi
    ve zile bastım karşısında beni görünce 2. şok
    güzel olmuştu...
    10 Ekim 2006
  12. BENCE EN İYİ SÜRPRİZ ONU YANLIZ BIRAKMAKTIR :hehehe:
    15 Ekim 2006
  13. Benim Aklımda nice fikirler var birtanesi buamliyeti 8 ytl ama değeri paha bicilemez hemen geçiyroum
    '' bakınız öncelikle kasaplardan veya başak yerlerden 2 sırınga kan alıyorsunuz sonra belirli bir yere gidiyorsunz örneğin migros kapitol gibi bir alış veriş yerinin önünde yada kişinin evinin önünde oraya kan damlalarından kalp ciziyorsunuz kan damlaları büyük olacak ve kalp cizeceksinz sonra kırtasiyeden alacağınız beya parlatıcı sim o kan damlasını kuruduktan sonra üzerine dökeceksiniz sonra o her kandamlasının yanına üstü cam kapalı bir mum eski gaz lambası gibi ama cok ufak cünkü akşam olduğu için kan damlası parlıyor gibi gözükeck sonra normal tebeşirler kabin içne snei seviyorum yazacaksın snei ile seviyorumun arasına bir cocuk kamyonu biraz büyük bir cocuk kamyonu kasaına cickeler koyacaksınız sonra kişi yi cağıracaksınız o sırada etrafdan müzik sesi en sevdiğiniz müzik sesi eğer biraz abartmak istiyorsanız bir projeksiyon cihazı ile birlikte cekildiğiniz resimler fln bir duvara yansıtırsınız sonra kız geldiğinde kamyonu açıp cicekleri dökersiniz sornada dersinizki bana lütfen söyle kim seni benim kadar sevdi benim kadar sevipte yollarıan cicek dökece kadar kimse yolalrına cicek döktümü diyeceksiniz artık bu saatten sonra herşey size kalmış o yüzünüzün surat ifadesi bakışınız o saniyeki giyimizni herşeyini o saniyye bağlı e sonrası mutluluk =) buyrun en ilginc fikirlerden biri :):alala:
    30 Ağustos 2009
  14. arkadaşım en ilginci seninki heralde .bayaa da zahmetli bi işmiş:)bölee sevgilii nerdee buzamanda
    1 Eylül 2009
  15. en ilginç ola bilir ama en iyi yöntemlerden biri eğer kişi biraz sizi sevmişse biraz sizi zamanında bir sevgi duymuşsa o zaman mutlak geri dönecektir İşte örnek bir sevgili burada ben önümüzdeki hafta deniyeceğim bunu.....:)
    3 Eylül 2009
  16. el ilginç cevabı verirsem elime ne geçecek :)
    3 Eylül 2009
  17. sözlümün doğum gününe 15 gün kala oturdum kafamda olur olmadık programlar yaptım içlerinden birini seçtim...

doğum gününe bir hafta kala elime bir kamera aldım ilk önce kendi akrabalarımı kendi kuzen ve sözlümün tanıdığı arkadaşlarımı arkasından kendi köyüme giderek oradaki arkadaş kuzen ve akrabalarımı

benim eş dost akrabam bittikten sonra sözlümün memleketine giderek eşi dostu köy imamı ıvır zıvır kim varsa ne kadar tanıdığı varsa kameraya onu sevdiklerini anlatan bir kaç cümle ve iyiki doğdun dileklerini kayıt ettim eve geçtim

daha önce çekildiğimiz tüm söz ve özel günlerimizde çekilmiş olduğumuz fotoğraflardan bir video klip yaptım resimler slayt olarak geçerken bizim şarkımızıda klibin içine koydum şarkı ile resimleri aynı anda bitmesini sağladıktan sonra oyuncular diye adlandırdığım kameraya kayıt ettıgım kısılerın ısımlerını tek tek gecısını sagladım kamera ile çekmiş olduğum görüntüleri ekledim ve en son kamerayı dolabın üstüne koyarak kendımı cektım sadece tek kelıme söyledim VE BEN kelimesi :))

slayt gösteriyi bitirdim

geldik doğum gününe tum yakın akrabalarını ve aıle büyüklerimizi onların evde toplanması ıcın baldızımla iş birliği yaptım sözlümü aradım eve çağırdım ona her zaman benden istediği ve uğraşamam dediğim kahvaltıyı hazırladım evin her yerine mumlar ve balonlarla süzledim balonların üzerine notlar yazdım evin hher yerini çiçeklerle süzledim eve geldi evi o halde görünce şok oldu ve çok sevindi :)) kahvaltımızı yaparken tv de müzik açmamı istedi bende daha önceden planladığım gibi tv yi açtım ve direk hazırladığım klip yayına geçti kahvaltıyı bııraktı yanıma geldi omuzuma yaslandı başladı izlemeye normal bir klip zannetti arkasından tek tek akrabalarının isimlerini görünce bu ne dedi sadece izle dedim doğum günü tebrikleri başlayınca kafasını kaldırdı ve sok olmustu ağğzını bile açamadı tv ye baktı elı tıtremeye basladı en son koye gıdıp bunları benim çektiğimi anlamasıyla hıckıra hıckıra sevincinden ağlamaya başladı en son ben cıktım VE BEN kelımesıyle tv yi kapattım bana baktı evet VE SEN dedi onu ne kadar cok sevdığımı anlatan konusmamı yaptım bır daha basladı ağlamaya ufak bir hediye verdim basladık evi toplamaya toplama işi bittikten sonra oturduk kahve içerken baldızım aradı kayınpeder tv bozuldu gelsın damat yapsın demıs bahanesıyle eve gıttık hemen kapıyı acar acmaz pasta masta ıyıkı dogdun falan fılan bır şok daha dondu bana bunlar hep senın basının altından çıktı dimi dedi bende HER ŞEY SENİN VİÇİN dedim ve asıl gercek hedıyesını her kezın gozu onunde verdım :)))
    30 Mayıs 2010
  18. bende doğum günüde yapmıştım rahatsızlığım olduğunu ve hastahaneye gitmem grektiğini söyledim çok üzülmüştü hemde kırıldı biraz unuttum diye.. aslında ben arkadaşımın evinde onun en sevdiği atıştırmalıkları hazırlıyordum. sabah eline bi kağıt ulaştırdım arkadaşlarım aracılığıyla okuyunca şok olmuş her saat başı notlar eline geçti bna nerdesin sen falan die msj atıyodu :) tüm hazırlıkları bitirince ilk tanıştığımız yerde güzel bi masayla karşıladım onu yerde kalpli kağıtlar uçuşuyordu üzerindede SENİ SEVİYORUM yazıyordu çok mutlu oldu hemen boynuma sarıldı
    8 Temmuz 2010
  19. aslında şöle bişi de olabilir ona bi haftalıgına il dısına cıkmanız gerektigini söliceksiniz 2 gun evınden cıkcak ve apartman da bir zarf içinde guzel bi söz onu ilklerinizi yasadıgınız mekanlara yönlendirecek cümleler yazıcak bikac kere bu tekrarlanır kişin ordan oraya merakla kosar tabı sizi arıcak siz haberinizin olmadıgını söliceksiniz korkucak :)en son tekrar eve gelcek ama siz evdesiniz evin girişinde bir zarf daha ve sizin ilk cekılmış resminiz olcak tabi siz odada beklıyo olcaksınız o içeri gircek akapı arkasından sarılıcaksınız oda da mumlar romantik bir müzik ve güzel bi slayt gösterisi cok hos olabilir :9
    1 Ağustos 2010
  20. bir bayanın kalbini çalmak istiyorsan doğal bi mekanda seninle birlik başbaşa otururken ona şarkıyı mırıldanmak ve elimi yavaşça samalamak (K)
    2 Eylül 2010
  21. Ben kocama kozmopolik adlı firmadan hediye paketi içerisinde erotik dansçı istedim :)
    Eşim kuçuk dilini yutacaktı :)) sadece bir kaç arkadaşım biliyordu,diğer misafirlerimde çok şaşırdılar,çok eğlenceli geçti.
    24 Nisan 2012
soru sor

Bakalım en ilginç fikir kimden gelicek