Bacaklarım ağrıyor

İsimli konu WH 'Uzmanına Sorun' kategorisinde, Alkim12 üyesi tarafından 15 Ekim 2011 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Bacaklarım ağrıyor. Merhabalar benim iki bacağımda dizden aşağıya bir spor faaliyeti gösterirken (futbol,basketbol) 1-2 dakika içinde ağrılar giriyor hafif bi şekilde koşmama... vaRlığım ağRıyoR Kemiklerim Ağrıyor... ...

1. Merhabalar benim iki bacağımda dizden aşağıya bir spor faaliyeti gösterirken (futbol,basketbol) 1-2 dakika içinde ağrılar giriyor hafif bi şekilde koşmama rağmen ağrılar giriyor geçen yıl hiç olmazdı bu yıl oldu önceden hiç yorulmazdım artık bacaklarım yüzünden futboldan soğudum acaba nedeni nedir 15 yaşındayım bazıları boyun uzuyor ondandır diyor lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler.
    15 Ekim 2011
  2. Bacaklarım ağrıyor Cevapları

3. Senin sıkıntılarının aynısı (maalesef ) bendede oluyor... Bunun yaşımızla alakalı olabileciğini düşünüyorum:)

''bazıları boyun uzuyor ondandır '' buda olabilir...Eğer gerçekten ağrılarında artış vb birşeyler oluyorsa ''Doktor''a gitmene tavsiye ederim;)
    15 Ekim 2011

4. dediğini dikkate alıcam tşkkür ederim ilgin için:)
    15 Ekim 2011
  5. Ö. değil ;)
    15 Ekim 2011
  6. bence de yasımızla alakalı bendedee oluyor geçmiş olsun sadece zamana bırak bence
    15 Ekim 2011
  7. Bendede aynı sorun var. 10 yaşındayım bacaklarım ağırıyor olacak iş değil :P
    15 Ekim 2011
  8. Sende gercekten sorun var bacaklarida
    16 Ekim 2011
  9. Eğer boy uzamazıysa bu büyüyünce basketci olurum
    17 Ekim 2011
soru sor

Bacaklarım ağrıyor

Alakalı Aramalar:

1. 16 yaşındayım bacaklarım ağrıyor