Atık Yağ Sloganları Artik Yaglar

İsimli konu WH 'Yaşam' kategorisinde, TRUzman üyesi tarafından 14 Ekim 2013 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Atık Yağ Sloganları Artik Yaglar. atık yağ sloganları ve artik yaglar ile ilgili bu yazıda Atık Yağ Sloganları Artik Yaglar hakkında kısa özet bilgiler bulabilirsiniz. İnşallah işinize... cehennem sloganları YAĞ ...

 1. atık yağ sloganları ve artik yaglar ile ilgili bu yazıda Atık Yağ Sloganları Artik Yaglar hakkında kısa özet bilgiler bulabilirsiniz. İnşallah işinize yarayacağını düşünüyorum...Güzellik ve Bakım paylaşım uzmanından...

  nokia yağlarla sloganlar

  [​IMG]

  Vahim İddia: Artık Yağlar Sofrada  Biyodizel üretmek için atık yağ toplayan şirketle yemek firmalarının atık yağları yeniden kullandığını ya da merdivenaltı yemek firmalarına sattığını iddia etti. Yemek sanayicileriyse topu ‘kayıtdışı’ işyerlerine atarak “İhbar edin, aramızdaki çürük yumurtaları ayıklayalım” diyor.

  Atık yağdan biyodizel üretme lisansı alan üç şirketten biri de Ezici Yağ Sanayi Biyodizel ve Enerji Üretimi Pazarlama A.Ş. oldu. Ama şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ezici karanlık bir tablo çiziyor: Türkiye’de yılda 1.5 milyon ton bitkisel yağ kullanılıyor. Bu hesaba göre yılda 350 bin ton atık yağ çıkması gerek. Oysa yağ toplama lisansı olan 10 firma geçen yıl 1200, bu yılsa 1400 ton atık yağ toplayabildi.

  Sağlık Bakanlığı Kanserle Savaş Dairesi Başkanı Murat Tuncer’e göre yağlarla ilgili tehlike büyük. Kızartmalarda defalarca kullanılan yağların kanserojen etkisi konusunda ciddi tespitler var. Kızartmalık yağların, yanmayla ortaya çıkan kanserojen maddeler nedeniyle iki kezden fazla kullanılmaması gerekiyor.
  14 Ekim 2013
  #1
 2. Atık Yağ Sloganları Artik Yaglar Cevapları

soru sor

Atık Yağ Sloganları Artik Yaglar