Ataturk Un Milli Mucadeledeki Liderligi Ataturkun Liderlik Ozelligi

İsimli konu WH 'Türkiye ve Ulu Önder Atatürk' kategorisinde, howimetyourmother üyesi tarafından 2 Ocak 2013 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Ataturk Un Milli Mucadeledeki Liderligi Ataturkun Liderlik Ozelligi. Bu konu Atatürke Göre Lider Olmanın Bazı Özellikleri hakkında özet bilgiler içerir. Ataturk Un Milli Mucadeledeki Liderligi ve Ataturkun Liderlik Ozelligi... Ataturk Un Kişisel Ozelliligi Ataturkun İdealistligi Ataturk Life Ataturkun Gencligi ...

1. Bu konu Atatürke Göre Lider Olmanın Bazı Özellikleri hakkında özet bilgiler içerir. Ataturk Un Milli Mucadeledeki Liderligi ve Ataturkun Liderlik Ozelligi hakkında kısa özet bilgi olarak işinizi göreceğini düşünüyorum. Bir teşekkür yeter arkadaşlar. :)

İngilizce Atatürkün Değiştirmeyi İstedikleri Özellikler, Atatürk Ün Bir Lider Olmasının Kişilerin Özellikleri, Atatürk Ün Liderlik Özellikleri Nelerdir, Türk Milletine Kimler Liderlik Yapmıştır, Türk Toplumuna Kimler Liderlik Yapmıştır, Ataturk Un Milli Mucadeledeki Liderligi, Atatürkün Liderlik Özellikleri Nelerdir, Atatükün Liderlik Özellikleri Nelerdir vs...

Atatürke Göre Lider Olmanın Bazı Özellikleri

Atatürke Göre Lider Olmanın Bazı Özellikleri
    Lider dediğin herşeyden önce kim olduğunu bilmeli ve kendine güvenmelidir.Ben dikkatör değilim.Benim kuvvetim olduğunu söylüyorlar.Evet bu doğrudur.Benim isteyip de yapamayacağım bir şey yoktur.Çünkü ben zoraki ve insafsızca hareket etmesini bilmem.Ben kalpleri kırarak değil kazanarak hükmetmek isterim.Mustafa Kemal ATATÜRK LİDER dediğin her kim olursa olsun insanlara değer vermeli Millete efendilik yoktur.Ona hizmet etmek vardır.Bu Millete hizmer eden onun efendisi olur.Mustafa Kemal ATATÜRK ve mütevazi olmalıdır...

Bu ulusu ben değil içimizdeki ruh damarımızdaki kan kurtarmıştır.

Mustafa Kemal ATATÜRK LİDER dediğin önde yürüyen değil yol gözteren olmalıdır.
    Sizler yani yeni Türkiye,nin genç evlatları!!! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz...Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler asla ve asla yorulmazlar Türk Gençliğini gayeye bizim yüksek idealimize durmadan yorulmadan yürüyecektir.

Mustafa Kemal ATATÜRK LİDER dediğin
    Yeri geldi mi sıradan bir asker
    Yeri geldi mi Başkomutan
    olmalıdır...
    Memleketin elide biri değil her tarafı tahrip edilse her tarafı ateşler içinde bırakılsa biz bu toprakların üstünde bir tepeye çıkacağız ve oradan savunma ile meşgul olacağız...
    Mustafa Kemal ATATÜRK...
    2 Ocak 2013
  2. Ataturk Un Milli Mucadeledeki Liderligi Ataturkun Liderlik Ozelligi Cevapları

soru sor

Ataturk Un Milli Mucadeledeki Liderligi Ataturkun Liderlik Ozelligi