antivirüs testi... (basit bir yöntem)

İsimli konu WH 'Yazılım Genel' kategorisinde, *ScOrPiOn* üyesi tarafından 5 Ekim 2007 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: antivirüs testi... (basit bir yöntem). Aşağıda verdiğim satırı PC'nizde yeni bir metin belgesi açarak içine yapıştırın, kaydedin ve kapatın... Bu aşamada yakalaması lazım yakalamadıysa da...

1. Aşağıda verdiğim satırı PC'nizde yeni bir metin belgesi açarak içine yapıştırın, kaydedin ve kapatın...

Bu aşamada yakalaması lazım yakalamadıysa da önemli değil...

Dosyanın Uzantısı .txt 'yi silip, .com olarak değiştirin... Eğer hala yakalamadıysa kaldırın O Antivirüs Prosunu çöpe atın

Bir üst seviye kontrolünde ise dosyayı zipleyip ya da rarlayıp [ Kısaca sıkıştırıp ] öyle deneyin...

KOPYALANACAK SATIR :

X5O!P%@AP[4\PZX54(P^)7CC)7}$EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE!$H+H*

(alıntıdır)
    5 Ekim 2007
  2. antivirüs testi... (basit bir yöntem) Cevapları

3. ben nod 32 ile yaptım bu testi kaydettiğim anda uyarı verdi sizde denediğiniz antivirüs hakkında bilgi verirseniz iyi olur
    5 Ekim 2007
  4. Ben denedim kaydetmeden zaten hemen dosyayı sildi Kaspersky
    5 Ekim 2007
  5. arkadaşım saol ya bu formda olmaktan çok gurur duyuyorum
    teşekürler (webhatti-scorpion) çok saolun
    11 Ekim 2007
  6. bende avast profesional edition kullanıyorum ama ben tarattıktan sonra uyarı verdi acaba diyorumki açık falanmı diil he arkadaşlar
    11 Ekim 2007
  7. avast ı bende kullandım nod32 yi tavsiye ederim daha iyi ... Avastın taradıktan sonra bulması korumasının kötü olduğununun bir göstegesi bence.
    11 Ekim 2007
  8. saolasın kardeş
    12 Ekim 2007
  9. bende nod32 kullandım anında sildi dosyayı eliize saglık
    16 Ekim 2007
  10. kaspersky 7. kullanıyorum ve anında yakaladı
    19 Ekim 2007
  11. ÖttÜ Pc ÖdÜm Koptu Antİvİr Kullaniom Kaydete Bastiim Gİbİ Antİvİr ÖttÜ Ve Sİldİ Ondan Sonra Hemen Nedense Pcyİ Otomatİk Taradi
    21 Ekim 2007
  12. Kasper Kasper BaŞka BİŞey Demem 1 Nmara Sn Yakaliyor Nod32 İyİdİr Ama
    22 Ekim 2007
  13. AVIRA ANTI-VIR anında sildi... Çöpe atmiiiim di mi :deli: Paylaşım için sağol arkadaşım yaa... ;)
    22 Ekim 2007
  14. kaspersky bi öttü bi öttü kaydete bastıım gibi silindi
    29 Ekim 2007
  15. alın size ilginç birşey.atmıyorum...
    ben Kaspersky Internet Security 2009 Beta kullanıcısıyım.Şimdi buen iyi antivirüs.Bunu ben biraz hırpalayim dedim.Şunu yaptım.
    İlk önce normal txt uzantılı kayıt ettim.Öttü hemen.sonra uzantısını .com yaptım yine öttü.Şimdi bayağı bir zorlayayım dedim.Kaydettim uzantısını .com yaptım bu dosyayı sıkıştırdım.Sonra arşivledim.Bu arşivi kitledim ve kurtarma kaydı yerleştirdim.Dosyayı normal bir insan asla kaldıramaz.Sonra gittim onuda sıkıştırdım.Tarattım.Virüsü buldu.Silememiştir dedim baktım arşiv hala kitli değiştirilemez halde ama dosya yok:):):)
    29 Nisan 2008
  16. bn kaspersky kullanıyorum hemen yakaladı walla.
    paylaşım için tşk....
    29 Nisan 2008
  17. bndede kaspersky vardı 7.0.0.125 sürümüydü bende hemen görmedi taratınca yakaladı sizde nası hemen gördü yaw :S
    30 Nisan 2008
  18. bilmiorum ama ben kaspersky 6,0 kullanıyorum bence o daha iiii
    30 Nisan 2008
  19. [​IMG]

çok basit bi işlem tekrar tşk
    1 Mayıs 2008
  20. Avg 7,5 tek geçerim. anında bulmuştu, anında buldu, anında bulmaya devam ediyor.
    1 Mayıs 2008
  21. Aynı işlemi bende deniyim dedim. Eset Smart Security 3.0.650 kullanıcısıyım. Ben o işlemleri yaparken com yaptım yine uyarı verdi rarlayıp deniyim dedim rarlatmadı benimki :) Smart Security hastayım bu antivirüse bence kasperskyden daha güzel 2 haftadır kullanıyorum keşke en baştan bunu kullansaydım diyorum şimdi :) hem kasmıyo hem performansının kasper den aşağı kalır yanı yok yani yanına birde on-demand avira antivir kurdum tamamdır :)
    10 Mayıs 2008
soru sor

antivirüs testi... (basit bir yöntem)