ANITKABİR ÖZEL DEFTERİ....

İsimli konu WH 'Türkiye ve Ulu Önder Atatürk' kategorisinde, PiYaNisTTT üyesi tarafından 10 Ekim 2006 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: ANITKABİR ÖZEL DEFTERİ..... Diyelim ki Anıtkabir denisiz we özel deftere yazı yazıyorsunuz... Neler yazardınız AtaTürk e?? PayLaşın ArkadaşLAr.... :tamam: ANITKABİR İN TARİHİ VE OLUŞUMU. Anitkabİr ...

1. Diyelim ki Anıtkabir denisiz we özel deftere yazı yazıyorsunuz... Neler yazardınız AtaTürk e??

PayLaşın ArkadaşLAr.... :tamam:
    10 Ekim 2006
  2. ANITKABİR ÖZEL DEFTERİ.... Cevapları

3. kabrinden kalkacagınızı bilsem hemen kendi canımı buracıkta huzurunuzda verirdim....bu can zaten size ait derdim..
    13 Ekim 2006
  4. her zaman yüregimdesiniz sizle gurur duyoyurum
    19 Ekim 2006
  5. Sevgili Atam huzuruna gelmekten gururluyum..Senin gibi büyük bir insan bu dünyaya zor gelir..Senin ilkelerinle büyüdüm...
    Sana layık bir öğrenci,evlat,insan oldum..Ne kadar büyüksün..Ne kadar mükemmel..Ne kadar çok seviyorum seni anlatmaya kelimem yok...Seni özlüyorum..Senin sayende diyorum herşeyde..Her an yanımızdasın..SEN ölmedin buna emin ol..Seni yüreğinde yaşatan o kadar çok insan varki...Dualarımda yüreğimde beynimde her yerimdesin..Seni Seviyorum Atam...Ruhun Şad Olsun..
    Ne Mutlu Türkim Diyene..
    İçimden geçenleri yazardım ama belki bunlardan farklı olurdu heyecanlanırdım..Ki anıtkabire her gittiğimde öyle olurum..
    Atatürk gibi yüce bir insan bi daha gelmez...Diyecek sözüm yok kelimem yok...
    20 Ekim 2006
  6. ALINTI(cg_mbooks @ 10 20 2006, 02:36 PM) 277566</div>
    20 Ekim 2006
  7. Eminim derdin... :bravo: :bravo:
    20 Ekim 2006
  8. :gulumse:
    20 Ekim 2006
  9. :gulumse:
    20 Ekim 2006
soru sor

ANITKABİR ÖZEL DEFTERİ....

Alakalı Aramalar: