Android Telefonum Wi-fi Bağlanmıyor - Çözümü

İsimli konu WH 'Android' kategorisinde, Poweract üyesi tarafından 24 Şubat 2012 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Android Telefonum Wi-fi Bağlanmıyor - Çözümü. Ben galaxy ace adlı telefonumu ilk aldığımda wifi'dan kablosuz modeme bağlanmıyordu. Bağlantı kesildi- ip adresi alınıyor gibi yazılar çıkıyor ve... Görev Yöneticisi ve Kayıt Defteri Yöneticiniz Tarafından Devre Dışı Bırakıldı ise % 100 Çözümü ...

1. Ben galaxy ace adlı telefonumu ilk aldığımda wifi'dan kablosuz modeme bağlanmıyordu. Bağlantı kesildi- ip adresi alınıyor gibi yazılar çıkıyor ve bağlanmıyordu. Bağlansa bile internete girmiyordu çeşitli forumlarda araştırdım 3 günümü verdim ve en sonunda derliyip toplayıp çözümünü oluşturdum :

İlk önce pcnizden adres çubuğuna : 192.168.1.1 yazın ve enter'a basın

Karşınıza id ve şifre çıkacak id'e ''admin şifreye ise ''password'' yazın yine enter'a basın

Ve çıkan modem sitesinde ise '' KABLOSUZ'' seçeneği ardından ''GÜVENLİK'' e tıklayın

Son olarak oradaki ''Ağ kimlik denetimi''ni tıklayın oradaki WPA olan secenekleri tek tek deneyin. her bir secenekte telefonunuzla bağlanmayı denemeyi unutmayın.

Mutlaka birisi eşleşecektir telefonunuzla. İyi Günler...
    24 Şubat 2012
  2. Android Telefonum Wi-fi Bağlanmıyor - Çözümü Cevapları

3. ben dediğiniz gibi 192.168.1.1 yazdım internet sayfası görüntülenemiyr diyo
    17 Temmuz 2012
  4. aynen bende de aynısı oluyor
    1 Haziran 2014
soru sor

Android Telefonum Wi-fi Bağlanmıyor - Çözümü

Alakalı Aramalar:

1. ip adresi alınıyor