Aldanırmış Meğer İnsan Yalan Sözlere

İsimli konu WH 'Aşk & Sevgi' kategorisinde, tayfur1 üyesi tarafından 19 Eylül 2009 tarihinde yazılmıştır. Konu Özeti: Aldanırmış Meğer İnsan Yalan Sözlere. Hiç bitmez sandım aşkları.Ölümsüz sandım sevdaları masallardaki qibi sandım sevmeleri.Masalların,oyunların,herşeyin sonu olduğu qibi aşklarında sonu... sözlere bak sözlere sözlere bak sözlere ...

1. Hiç bitmez sandım aşkları.Ölümsüz sandım sevdaları masallardaki qibi sandım sevmeleri.Masalların,oyunların,herşeyin sonu olduğu qibi
    aşklarında sonu varmış meğer!!ßitermiş birqün aşklar.Ne kadar sevsende boşmuş sevdalar.
    ßaharı yaşamadan sonbaharıda yaşamakta varmış.ßu duyquları içimde beslememin sebebi ne?
    Gözlerimde alevlenen yüreğime kor qibi düşen ateşin sebebi ne?Meğer aşkın son durağına qelmişiz.
    Rüyaya dalmışım son durakta farkettim.Her ne kadar ihanetini kabullenmeyi qöze alsamda
    Yüreğim izin vermiyor ne fayda.Ama sonunda qidiyorum işte anıları çiğneyerek,qözlerinden
    sözlerinden uzaklaşıyorum.....

Dönmek istesem yüreğim izin vermiyor,sevmek istesem sen sevmezsin.Ayrılığınla birlikte çok şey değişti.
    Yanlız sen değil,bende değiştim.Artık eğmeyeceğim boynumu yalan sevdalara.İnanmayacağım
    Yalan qözlere.Ansızın aşk kapıma dayandığında qözlerimde iki damla yaş yüreğimde ise sürekli
    kanayan yaralar bıraktı çünkü..Ayrılığınla birlikte çok şey öğrendim.
    Ayrılıkta aşkın bir parçasıymış meğer!!!Seni sevmek bana çok şey kazandırdı.Unuttuğum şeyleri
    hatırlattı...Umarım sende birqün sevmenin ne demek olduğunu anlarsın..

Zifiri karanlık qecelerinde ağlamanın ne demek olduğunu anlarsın.Unutmak istediklerini hatırlarsın ya hep..
    hatırlamak istediklerini ise unutursun hani.
    Sende bu ikisinin arasında kalacaksın birqün.Ne beni unutabileceksin nede beni
    HATIRLAYABİLECEKSİN!!!!!!
    19 Eylül 2009
  2. Aldanırmış Meğer İnsan Yalan Sözlere Cevapları

3. teşekkürler..:tamam:
    20 Eylül 2009
  4. rica ederim nrhn..
    20 Eylül 2009
  5. Zifiri karanlık qecelerinde ağlamanın ne demek olduğunu anlarsın.Unutmak istediklerini hatırlarsın ya hep..
    hatırlamak istediklerini ise unutursun hani.

:(:(:(teşekkürler...
    20 Eylül 2009
  6. ben teşekkür ederim abicim...
    20 Eylül 2009
  7. teşekkrler paylaşım için abi..
    21 Eylül 2009
  8. ben teşekkür ederim yorumlarınıza..
    21 Eylül 2009
  9. teşekkürler tayfur güzel paylaşımların için..
    27 Kasım 2009
  10. sağol abi güzel paylaşım..
    29 Kasım 2009
soru sor

Aldanırmış Meğer İnsan Yalan Sözlere